اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نحوه اتصال به ۳g ایرانسل+ تنظیمات

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  [اطلاع رسانی] نحوه اتصال به ۳g ایرانسل+ تنظیمات


  مجوز ارتقا به نسل ۳ و بالاتر در روز سیزدهم مردادماه از سوی وزارت ارتباطات به اپراتور ایرانسل اعطا شد.
  بر این اساس ایرانسل مجوز گرفت که نسل ۳ را به صورت آزمایشی در برخی مناطق تهران اجرا کند تا در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله پایلوت مجوز رسمی نسل ۳ در هفته دولت به این اپراتور اعطا شود.
  از هفته گذشته تاکنون بسیاری از مشترکان تهرانی در جست وجوی دستی شبکه تلفن همراه خود به شبکه نسل سوم ایرانسل برخورد کرده اند که از هفته پیش برای مشترکان این اپراتور قابل استفاده شده است.
  مشترکان ایرانسلی می توانند با سیم‌کارت‌های فعلی خود از شبکه نسل ۳ ایرانسل استفاده کنند و نیاز به تعویض سیم‌کارت نخواهد داشت.
  البته برای استفاده از نسل ۳ حتما نیاز به تنظیماتی روی گوشی است که در غیر این صورت اتصال به ۳G ممکن نخواهد شد. در ادامه این تنظیمات برای سیستم عامل IOS و اندروید ارائه می شود.
  با توجه سیستم عامل حرفه ای و روان اپل، تنظیمات برای این دستگاه ها در ساده ترین حالت ممکن است.
  تنظیمات برای IOS

  setting->cellular->enable 3G ON
  تنظیمات برای اندروید

  setting->mobile network->access point name->new APN
  سپس ست کردن name و APN در بخش new APN
  name: Irancell-3G
  APN: mtnirancell
  سپس با کلیک، APN ثبت شده جدید را انتخاب و فعال کنید.
  تصویر نشان دهنده تست ۳G ایرانسل می باشد.
  اسامی مناطق تحت پوشش ۳G ایرانسل پیش از این اعلام شده است. در محل های نزدیک با نقاط اجرای پایلوت، آنتن ۳G ایرانسل قوی تر است.
  بنابر اعلام ایرانسل، پایلوت در چند دانشگاه معتبر و چند ساختمان دولتی اجرا خواهد شد و مشترکان می‌توانند با قرار گرفتن در این مناطق به شبکه نسل ۳ ایرانسل متصل شوند. استفاده از نسل ۳ با سیم‌کارت‌های فعلی ایرانسل ممکن است و نیاز به تعویض سیم‌کارت نخواهد بود.
  این دانشگاه‌ها عبارتند از: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم‌و صنعت، دانشگاه الزهرا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه آزاد تهران جنوب،‌ دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد پزشکی.
  همچنین در ساختمان نهاد ریاست، ساختمان مجلس شورای اسلامی و ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز شبکه نسل ۳ ایرانسل فعال خواهد شد.
  CCNA,CCNP ,...

  #2
  چه خوب که راه افتاد. البته به شرطی که اجازه بدن کیفیت سرویس خوب باقی بمونه. نه اینکه دو روز دیگه سرعتش رو از اینی که هست پایینتر بیارن.

  کامنت

  در حال انجام ...
  X