اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

حفره امنیتی آی کلود آبروی هنرپیشه‌های آمریکایی را برد

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  [خبر] حفره امنیتی آی کلود آبروی هنرپیشه‌های آمریکایی را برد  هکری که نام مستعار ۴chan را برای خود برگزیده عکس‌های متعددی از بازیگران آمریکایی را به دست آورده و این عکس ها را در ازای خرید بیت‌کوین که یک واحد پول مجازی اینترنتی است می‌فروشد.
  اگر چه دقیقا نحوه دسترسی این هکر به عکس‌های یاد شده مشخص نیست اما کارشناسان امنیتی آسیب پذیری سرویس کلود اپل موسوم به آی کلود را عامل این مساله می دانند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد مشهور از سرویس یاد شده برای نگهداری اطلاعات خصوصی خود استفاده می کنند، حال به علت اعتماد بیش از اندازه به سرویس یاد شده دچار دردسر شده اند.
  از جمله افراد مشهوری که به علت انتشار عکس‌های شخصیشان به دردسر افتاده اند می‌توان به جنیفر لاورنس، کیت آپتون و تعداد دیگری از بازیگران و خوانندگان آمریکایی اشاره کرد. خود هکر هنوز در مورد نحوه انجام این کار سکوت کرده است.
  برخی کارشناسان معتقدند این احتمال هم وجود دارد که هکر یاد شده با طراحی حملات پیشینگ توانسته باشد کنترل ایمیل این افراد را در دست بگیرد و سپس کلمه عبور حسابهای کاربری آنها در سرویس آی کلود را در دست بگیرد. اپل خود اعلام کرده که در حال بررسی موضوع است، اما از هرگونه ارائه جزییات بیشتر خودداری کرده است.
  CCNA,CCNP ,...

  #2
  خیلی هم عکسهای عجیب غریبی نبود و فرقی با نمایش عمومی این بازیگرا نمی کرد...

  کامنت

  در حال انجام ...
  X