اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Microsoft Exchange Server2003

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Microsoft Exchange Server2003

با سلام و خسته نباشید و با تشکر از سایت بسیار خوبتون
    می خواستم بپرسم آیا برای نرم افزار Microsoft Exchange Server2003 پکیج زبان فارسی وجود دارد یا نه و آیا می توان در این نسخه یا نسخه های مشابه این برنامه برای برای استفاده زبان فارسی بهینه سازی نمود. درصورتیکه اطلاعاتی دراین زمینه دارید من را راهنمایی کنید

ماکروسافت که فقط
    http://technet.microsoft.com/en-us/bb123979.aspx
    کلاینت ها رو فارسی کرده
    من میگردم ببینم گیر میاد برای خودم هم جالبه

کامنت

من فکر کنم شما webclient به فارسی میخواین
      اینا رو امتحان کن اگه با exchange کار کرد فارسی هم میشه کرد مثل بقیه cmsهاست تقریبا
      من چون الان exchnge ندارم نمیتونم تست کنم شما حتما به من هم خبر بده البته شابد حال نصبشو پیدا کردم

این .net هست
      http://sourceforge.net/projects/sharpwebmail/

اینم php
      http://www.forum.persianadmins.com/s...=1645#post1645

کامنت

جناب بهروزی عزیز
        با تشکر از کمک و راهنمایی شما. اما من می خواستم ترجیحا از نرم افزار exchange استفاده کنم حتی اگه بشه کلاینت ها هم منو ها و ... رو فارسی ببینند و امکان ارسال و دریافت میل فارسی براشون وجود داشته باشه عالیه. البته بچه های تهران در سازمانی که من توی اون کار می کنم همین الان از Microsoft Exchange Server2003 فارسی استفاده می کنند و برای هر کدام از ما ها هم یک میل اختصاصی ایجاد کردند اما من می خواهم که در استان خودمون هم با استفاده از این نرم افزار یک ایمیل استانی درون سازمانی ایجاد کنم تا کاربرانی که در شبکه داخلی ما کار می کنند امکان استفاده از این ایمیل رو داشته باشند

کامنت

به هنگام دانلود Microsoft Exchange Server 2007 دو لینک پیشنهاد می شود یکی با نام Microsoft Exchange Server 2007 3.1 x86 (687 MB) و دیگری با نام Microsoft Exchange Server 2007 3.1 x64 (703 MB) بر روی اینترنت وجود دارد من می خواستم ببینم قضیه x86 و x64 چیه آیا مثلا عبارت x64 یعنی مخصوص ویندوز 64 بیتی یا نه منظور چیز دیگری هست؟
          ضمنا اگر کسی از دوستان لینک درستی از Microsoft Exchange Server 2007 3.1 x86 (687 MB) داره معرفی کنه تا دانلودش کنم تا حالا که دو تا لینک پیدا کردم و دو با این نرم افزار رو دانلود کردم اما هر بار یه جورایی برنامه نصب نمی شد و ظاهرا ناقص بود و setup برای نصب هر بخش می خواست به اینترنت متصل بشه و فایل هایی رو دانلود و نصب کنه. کسی لینک درستی از این ورژن داره؟

کامنت

خوب با اون لینک هایی که من دادم شما از exchange ااستفاده میکنی ولی webclient دیگه از exchangeاستفاده نمیکنی
            اون تفاوت خودتون جواب دادید
            دانلود هم من تا حالا دانلود نکردم و همیشه رفتم خریدم

کامنت

نوشته شده توسط ashkanjoon مشاهده پست
              من می خواستم ببینم قضیه x86 و x64 چیه آیا مثلا عبارت x64 یعنی مخصوص ویندوز 64 بیتی یا نه منظور چیز دیگری هست؟
              بله دقیقا همین طوره. x64 مخصوص 64 بیتی هست و x86 مخصوص 32 بیتی هست.

کامنت

در حال انجام ...
              X