اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Lync Server 2010 Mobility

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Lync Server 2010 Mobility

با سلام و عرض تبریک سال جدید

دوستان من چند وقت پیش Lync Server2010 رو نصب کردم و الان دارم به صورت تستی باهاش کار میکنم . و بعد از سرو کله زدن به این سرویس تونستم سرویس موبایلش رو هم راه اندازی کنم . اما دو تا مشکلی با این سرویس دارم و یکیش اینه که روی دستگاه اندروید میتونم به سرور وصل بشم ولی روی دستگاه ای اپل میگه نمیتونه به Certificate Server رو ببینه . من دستی Certificate رو هم به اپل شناسوندم و لی بازم نشد .
    مشکل دوم اینه که روی دستگاه اندروید که وصل میشه میتونم باهاش چت کنم ولی نمیتونم Call بکنم .در صورتی که با نرم افزار ویندوزیش میتونم تماس رو انجام بدم

حالا اگر کسی این کار رو انجام داده و مشکلی نداشته یه راهنمایی به ما بکنه ممنون میشم .
    با تشکر
    فقط برای پروژه
    ۰۹۳۶۲۰۹۴۰۰۳

در رابطه با با نصب و راه اندازی موبایل کلاینت مایکروسافت لینک microsoft lync mobility service شما می بایست پیش از همه تنظیمات voip policy تون به شکلی باشد که نحوه شماره دهی داخی در کلاینت اندروید موبایل یا اپل موبایل قادر به ارتبا گیری با سایر شماره ها باشد. شما موفق به اتصال به سرور لینک شده اید ولی Routing های صداتون مشکل دارد. باید شیوه درست اکستنشن را تعیین کنید. ببینید این مطالب می تونه کمکتون کنه یا نه
    یه سری مطالب آموزشی در رابطه با نحوه اتصال موبایل کلاینت به وویپ سرور لینک هست که ممکنه به دردتون بخوره
    http://lynchome.ir/AllMatlab.asp?offset=200

کامنت

در حال انجام ...
    X