اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

انتخاب توع ویرچوال ماشین

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

انتخاب توع ویرچوال ماشین

سلام

من خیلی از ویرچوال اطلاع ندارم
    مسله را عرض می کنم در صورت امکان کمک کنید

من یک سیستم با رم 4 و i5 دارم

الان روی این سیستم به صورت مجازی با نرم افزار workstaion یک سرور الستیکس راه انداختم
    ولی این سیستم خیلی زود به زود دچار مشکل می شود که ناچارا باید سیستم را ریست کنم

دوستان معتقدند که این work staion نرم افزار مناسبی نیست
    به همین خاطر باید work staion را عوض کنم

طبیعتا vmware و vsware مناسب ترین گزینه است

ولی یک نکته
    من روی این سیستم می خواهم که حتما یک ویندوز سون فعلی باشد و نرم افزار ویرچوال روی همین ویندوز نصب شود

یعنی نمی توانم اول ویرچوال را اجرا کنم بعد روی ویرچوال یک ویندوز و یک الستیکس ران کنم

آیا راهی دارد؟
    یعنی برای نصب vm ware حتما نیاز است که ویندوز فعلی پاک شود؟

ممنون
    آخرین ویرایش توسط moj14mja; در تاریخ/ساعت 2014/03/03, 09:56 PM.

سلام
    احتمالا میخوای esxi نصب کنی
    با نصب esxi شما نمیتونی بصورت جدا هم vmware رو داشته باشی هم اینکه کنارش یه ویندوز سون .esxi کامل روی سیستمت میشینه و مثل ویندوز نیس که بتونی دوتا os رو کنار هم داشته باشی.
    شما esxi رو نصب کن که اگه با موفقیت نصب کنی خودش هنره :D خیلی سخت نیس فقط قبلش سایت vmware رو چک کن HDLC هارو که مشخصات سیستمت میتونه نصب بشه روی اون یا نه...مثلا شاید کارت شبکه ات رو گیر بده که باید ببینی کارت شبکه ات ساپورت میکنه esxi رو که اگه جواب بله بود میتونی بگردی نسخه esxi کارت شبکه ات رو پیدا کنی و با نرم افزار esxi costumer یه نسخه costumize شده رو نصب کنی
    بهد از اینا یه ویندوز سون میخوای که بتونی esxi رو مدیریت کنی..پس لازمه که vsphere رو نصب کنی.
    ID Telegram : hamedelnino

کامنت

یعنی هیچ راهی نداره که روی همین ویندوز یک ماشین ویرچوال نصب کنیم؟
      یک نرم افزاری که بهتر از workstation کار کنه

کامنت

بهترین گزینه های شما برای روی ویندوز vmware workstation و virtual box هست
        در کل این دو برای استفاده برای کاربردهای سروری ساخته نشده اند و ممکن است مشکلاتی داشته باشند که ضعف برنامه ها نیست و به خاطر نوع کاربردی هست که طراحی شده اند.
        بنظر من بهتر است که تامین اعتبار کنید و یک سرور تهیه کنید برای شما که به عنوان مرکز تلفن استفاده می کنید.

کامنت

در حال انجام ...
        X