اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مدرک ccie برابر با دکترای مخابرا ت

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مدرک ccie برابر با دکترای مخابرا ت

نمیدونستم این سئوال رو کجا مطرح کنم
    توی روز نامه همشهری داخل آگهیها دیدم که نوشته بو د
    مدرک ccie برابر با دکترای مخابرا ت است میخواستم ببینم این موضوع صحت داره یا دروغه
    اگر هم صحت داره مراحل تطبیقش چه جوریه
    http://forum.persianbit.com

در اصل این طور هستش ولی من تا حالا مرجعی ندیدم....اگر جایی برای تطبیق کسی میشناسه به من هم بگه

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
      در اصل این طور هستش ولی من تا حالا مرجعی ندیدم....اگر جایی برای تطبیق کسی میشناسه به من هم بگه
      فکر کنم بهترین راه اینکه بریم مرکز تطبیق و ارزیابی مدارک بین المللی حالا که کسی نمی دونه من شنبه میرم انجا میپرسم نتیجه رو براتون میزارم

کامنت

اگر بپرسین که عالی میشه.....

کامنت

با سلام
          من به قولم عمل کردم امروز رفتم وزارت علوم البته بعد از کلی ...
          به این جواب رسیدم:
          وزارت علوم هیچ مدرک Certification را به رسمیت نمیشناسد و مدرک برابری با آن داده نمی شود و تازه مدارک دانشگاها و موسساتی که به صورت مکاتبه ای یا مجازی هست (البته به غیر از اونایی که اعلام کردن همش چندتا موسسه است که تازه تو ایران قرارداره مثل دانشگاه آزاد) بقیه مدارک رو بزارید در کوزه
          ولی آنگار میشه 1 کاری کرد اونم اول یکی از دانشگاهای خارج معادل بدن بعد اونو بیاری ایران
          جزئیات بیشتر در مورد دانشگاهای خارج رو به زودی میزارم البته بعد از تحقیقات
          :sad_smile:
          آخرین ویرایش توسط bahmax; در تاریخ/ساعت 2007/04/29, 04:34 AM.

کامنت

tnx

نوشته شده توسط bahmax مشاهده پست
            با سلام
            من به قولم عمل کردم امروز رفتم وزارت علوم البته بعد از کلی ...
            به این جواب رسیدم:
            وزارت علوم هیچ مدرک Certification را به زسمیت نمیشناسد و مدرک برابری با آن داده نمی شود و تازه مدارک دانشگاها و موسساتی کی به صورت مکاتبه ای یا مجازی هست (البته بغییر از اونایی که اعلام کردن همش چنتا موسس است که تازه تو ایران قرارداره مثل دانشگاه آزاد) بقیه مدارک رو بزارید در کوزه
            ولی آنگار میشه 1 کاری کرد اونم اول یکی از دانشگاهای خارج معادل بدن بعد اونو بیاری ایران
            جزئیات بیشتر در مورد دانشگاهای خارج به زودی میزارم البته بعد از تحقیقات
            :sad_smile:

ممنون behmax جان خیلی زحمت کشیدی...;)

اگه زحمت جزئیات بعدی رو هم بکشی ممنون میشم.....:rolleyes::cool:

کامنت

عزیزان هیچ نیازی به این کارا نیست چون کسی که Ccie داشته باشه جاش اصلا در ایران نیست و حتی به راحتی میتونه به آمریکا بره و هیچ دلیلی نداره که اینجا بمونه . فکر نمیکنم که کسی حقوق 000 110 دلار در سال رو ول کنه و بیاد ایراد 1 یا 2 هزار دلار پول بگیره . به نظر من ایران رو از این چیزا جدا کنید چون ایران غیر از خودش هیچ کس رو قبول نداره .

موفق باشید
              Farzin Bahmannejadyan

کامنت

نوشته شده توسط farzinbn مشاهده پست
                عزیزان هیچ نیازی به این کارا نیست چون کسی که Ccie داشته باشه جاش اصلا در ایران نیست و حتی به راحتی میتونه به آمریکا بره و هیچ دلیلی نداره که اینجا بمونه . فکر نمیکنم که کسی حقوق 000 110 دلار در سال رو ول کنه و بیاد ایراد 1 یا 2 هزار دلار پول بگیره . به نظر من ایران رو از این چیزا جدا کنید چون ایران غیر از خودش هیچ کس رو قبول نداره .

موفق باشید
                موافق نیستم بذاریم بریم که چی بشه بابا پس مملکتمون چی

کامنت

این تاپیک برای این باز شد که 1 سری از موسسات با این عنوان که مدارک سیسکو برابر با دکترای مخابرات است دست به تبلیغ زدند و 1 سری افراد بدون اینکه اطلاعات درستی در این باره داشته باشند در این موسسات ثبت نام میکنند ولی در آخر .....
                  دوما اگر دکترای مخابرات در ایران داشته باشید فکر نکنم که موقعیت کاری بدی داشته باشید(البته اگر اینجوری بود)
                  موفق باشید
                  امیدوارم این بحث به انحراف کشیده نشه که حالا ایران بده یا نه
                  این تاپیک قصد روشن کردن یک سری مطالب که هر روز شنیده میشه(در زمینه سیسکو) را دارد

کامنت

نوشته شده توسط farzinbn مشاهده پست

موفق باشید
                    حرف فرزین کاملا درسته .حالا لزومی هم نداره حتما بره امریکا تو خود ایران میتونه موقعیت فوق العاده ای داشته باشه.در ضمن مخابرات هم زیاد ارتباطی با ccie نداره کسی که مخابرات خونده صرفا با سیگنالینگ سر و کار داره .ccie دکترای شبکه محسوب میشه
                    .................................................. ........

CCNA

کامنت

منم نظر و بگم که تو دلم نمونه
                      ببینید مدرک هیچ ارزشی نداره و فقط وقتی ارزش پیدا میکنه که با سواد و تجربه همراه باشه
                      خیلی از کسانی که مدرک دارن حالا چه دانشگاهی چه این مدارک مد نظر ما سوادشو ندارن
                      اگر مدرک به تنهایی خوب بود من تا حالا جای دو تا 100 تا داشتم....خود کسانی که این مدارک رو ارائه میدن میگن حتی ccna رو بدون تجربه نگیرین ولی من ادمهایی رو میبینم که ccie گرفتن ولی تا حالا با شبکه واقعی و تجهیزات واقعی روبرو نبودن
                      خیلی از چیزهایی که تو کتابها من خوندم و بنظرم خسته کننده و بیفایده بود سر یه پروژه وقتی به یه مورد خاص بر میخوردیم تازه معنیشو میفهمیدم و با دید دیگه ای به اون مطالب نگاه میکردم
                      تجربه هم حتما چیز شاقی نیست یه تجربه احقانه
                      اولین پروژه ای که رفتم as5300 داشت اشتباهی بجای اینکه کابل رو به ethernet بزنم به e1 زدم و یه صبح تا بعد از ظهر الاف شدم و دیگه تصمیم داشتم سیسکو رو بزارم کنار چون بد از کلی کتاب خوندم نتونسته بودم یه پورت اترنت رو up کنم! و بطور اتفاقی که به پشت دشتگاه نگاه میکردم به ....خودم پی بردم و در عرض نیم ساعت isp شروع به فعالیت کرد

اینو نوشتم که بگم ممکنه 100 تا کتاب بخونی ولی وقتی سر کار عملی میری احتمال داره بهمین راحتی سر کار برین

با یه دوست ایرانی تو کانادا اشنا شدم چند روز پیش که توی شرکت مخابراتی کار میکرد و میگفت چند هفته اینده میخواد ccie بگیره و میگفت که اونجا خیلی ارزش داره....mcse که میگفت خیلی راحت کار گیرشون میاد.....قرار شده اون cdای که mgholami عزیز برای من فرستاده براشون بفرستم(منم سعی میکنم دستم تو کار خیر بره اقای غلامی مثل خودتون)
                      اگر شد میگم اینجا هم نظری بدن

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
                        منم نظر و بگم که تو دلم نمونه
                        ببینید مدرک هیچ ارزشی نداره و فقط وقتی ارزش پیدا میکنه که با سواد و تجربه همراه باشه
                        خیلی از کسانی که مدرک دارن حالا چه دانشگاهی چه این مدارک مد نظر ما سوادشو ندارن
                        اگر مدرک به تنهایی خوب بود من تا حالا جای دو تا 100 تا داشتم....خود کسانی که این مدارک رو ارائه میدن میگن حتی ccna رو بدون تجربه نگیرین ولی من ادمهایی رو میبینم که ccie گرفتن ولی تا حالا با شبکه واقعی و تجهیزات واقعی روبرو نبودن
                        خیلی از چیزهایی که تو کتابها من خوندم و بنظرم خسته کننده و بیفایده بود سر یه پروژه وقتی به یه مورد خاص بر میخوردیم تازه معنیشو میفهمیدم و با دید دیگه ای به اون مطالب نگاه میکردم
                        تجربه هم حتما چیز شاقی نیست یه تجربه احقانه
                        اولین پروژه ای که رفتم as5300 داشت اشتباهی بجای اینکه کابل رو به ethernet بزنم به e1 زدم و یه صبح تا بعد از ظهر الاف شدم و دیگه تصمیم داشتم سیسکو رو بزارم کنار چون بد از کلی کتاب خوندم نتونسته بودم یه پورت اترنت رو up کنم! و بطور اتفاقی که به پشت دشتگاه نگاه میکردم به ....خودم پی بردم و در عرض نیم ساعت isp شروع به فعالیت کرد

اینو نوشتم که بگم ممکنه 100 تا کتاب بخونی ولی وقتی سر کار عملی میری احتمال داره بهمین راحتی سر کار برین

با یه دوست ایرانی تو کانادا اشنا شدم چند روز پیش که توی شرکت مخابراتی کار میکرد و میگفت چند هفته اینده میخواد ccie بگیره و میگفت که اونجا خیلی ارزش داره....mcse که میگفت خیلی راحت کار گیرشون میاد.....قرار شده اون cdای که mgholami عزیز برای من فرستاده براشون بفرستم(منم سعی میکنم دستم تو کار خیر بره اقای غلامی مثل خودتون)
                        اگر شد میگم اینجا هم نظری بدن
                        من کاری نکردم دوست خوب

کامنت

Your Request

سلام من یه راهی برای تبدیل به مدرک دانشگاهی دارم یه سر به آدرس زیر بزنید:
                          http://www.ivu.ir

کامنت

سایت بالا نمی یاد

کامنت

نوشته شده توسط ealy مشاهده پست
                              حرف فرزین کاملا درسته .حالا لزومی هم نداره حتما بره امریکا تو خود ایران میتونه موقعیت فوق العاده ای داشته باشه.در ضمن مخابرات هم زیاد ارتباطی با ccie نداره کسی که مخابرات خونده صرفا با سیگنالینگ سر و کار داره .ccie دکترای شبکه محسوب میشه
                              دوست عزیز، در مورد مخابرات کمی اشتباه می کنید. سیگنالینگ فقط جزئی از مخابرات است آن هم نه در هر گرایشی.

کامنت

در حال انجام ...
                              X