اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اشتراک اینترنت روی ترمینال سرور برای هر کلاینت

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اشتراک اینترنت روی ترمینال سرور برای هر کلاینت

ترجیج میدم یه چیز بی دردسر داشته باشم اگه به نظرتون Squid خوبه و نیاز های من رو جواب میده برم دنبالش نیاز های من این هاست
    سلام دوستان به نظرتون من تو ترمینال سرور چجوری می تونم اینترنت رو برای یوزرام محدود کنم مواردی که هم مد نظرم است
    ۱-دسترسی به یه سایت های خاص برای کاربران
    ۲-قطع کردن اینترنت برای یک یوزر خاص
    ۳-ارایه اینترنت در یک زمان مشخص
    ۴- مخدودیت پهنای باند و ترافیک برای کاربرا
    ۵- بشه یوزر های اکتیو رو هم بهش معرفی کرد

نوشته شده توسط amir_rahimi مشاهده پست
    ترجیج میدم یه چیز بی دردسر داشته باشم اگه به نظرتون Squid خوبه و نیاز های من رو جواب میده برم دنبالش نیاز های من این هاست
    سلام دوستان به نظرتون من تو ترمینال سرور چجوری می تونم اینترنت رو برای یوزرام محدود کنم مواردی که هم مد نظرم است
    ۱-دسترسی به یه سایت های خاص برای کاربران
    ۲-قطع کردن اینترنت برای یک یوزر خاص
    ۳-ارایه اینترنت در یک زمان مشخص
    ۴- مخدودیت پهنای باند و ترافیک برای کاربرا
    ۵- بشه یوزر های اکتیو رو هم بهش معرفی کرد
    استفاده از pppoe server و اکنتینگ ibsng
    CCNA,CCNP ,...

کامنت

وقتی از ترمینال سرور استفاده می کنم اگه یکی از کاربرا با کانکشن برودبند وصل شه خوب بقیه هم وصل میشن دیگه من فکر میکنم تنها راهش ****** هست نظرتون چیه

کامنت

دوستان یعنی کسی تاحالا روی ترمینال سرور اینترنت رو برای کاربرا مدیریت نکرده که کمک کنه به راه حل بده؟

کامنت

نوشته شده توسط amir_rahimi مشاهده پست
          وقتی از ترمینال سرور استفاده می کنم اگه یکی از کاربرا با کانکشن برودبند وصل شه خوب بقیه هم وصل میشن دیگه من فکر میکنم تنها راهش ****** هست نظرتون چیه
          خوب اگر pppoe یکی وصل بشه برای همه وصل بشه،پروکسی هم بزارید باید اینطوری باشه،یکی وصل بشه همه وصل میشن
          شما pppoe تست کردی؟اینطوری بود؟

کامنت

اره ppoe اینجوری بود تست کردم اما تو پروک-سی چون تو اینترنت اکسپلرر تنظیم میشه بنا بر این برای هر کاربر فرق می کنه میدونم با ISA میشه اما ترجیح می دم سمت اون نرم

کامنت

فکر کنم شما از cc-pro-xy استفاده کنید بهتر باشد

کامنت

در حال انجام ...
              X