اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

شروع اموزش شبکه.....

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

شروع اموزش شبکه.....

سلام خدمت همه

من میخوام شروع کنم به یادگیری شبکه...فقط نمیدونم از کجا و از چی ؟

چند تا تایپیک مشابه سوال من بود ولی خوب چون مربوط به چند سال پیش میشد مجبور شدم دوباره این تایپیک رو بزنم

میخوام بدونم الان چی تو بورسه ؟ الان چی یاد بگیرم بهتره ؟ از کجا شروع کنم ؟
    دنبال کدوم مطلبها برم برام بهتره... ؟

بهم بگین که از کجا شروع کنم.... ( من یه مبتدی ساده ام اینو از یاد نبرین ، و زیاد تخصصی باهام حرف نزنین )

ممنونم

در چه حدی شبکه را میدونید چه اطلاعاتی از شبکه دارید

آشنایی با شبکه‌های کامپیوتری

برای شروع از لینک بالا استفاده کنید
    CCNA,CCNP ,...

کامنت

2 حالت داره
      1-شما می خواین سریع به بازار برسین و اصلا مهم نیست که چقدر دانش داشته باشید
      2-میخواین یک حرفه ای باشید و با برنامه ریزی وارد بازار بشید و با دانش کافی

برای حالت یک برید میکروتیک یاد بگیرید! و وایرلس،خیلی زود وارد بازار میشید
      برای حالت دو اول باید مبانی شبکه یاد بگیرید و بعد برید یک بحث تخصصی تر پیدا کنید،که مبانی هم معمولا با network+شروع میکنن،مبانی و اصول پایه برای یک کسی که می خواد حرفه ای باشه خیلی مهمه،خیلی

کامنت

نوشته شده توسط tapesh مشاهده پست
        2 حالت داره
        1-شما می خواین سریع به بازار برسین و اصلا مهم نیست که چقدر دانش داشته باشید
        2-میخواین یک حرفه ای باشید و با برنامه ریزی وارد بازار بشید و با دانش کافی

برای حالت یک برید میکروتیک یاد بگیرید! و وایرلس،خیلی زود وارد بازار میشید
        برای حالت دو اول باید مبانی شبکه یاد بگیرید و بعد برید یک بحث تخصصی تر پیدا کنید،که مبانی هم معمولا با network+شروع میکنن،مبانی و اصول پایه برای یک کسی که می خواد حرفه ای باشه خیلی مهمه،خیلی
        خوب راستشو بخواین میخوام دومی باشم...اما اولی هم یکمی توش باشه خوبه میشه : - )

برای یادگیری مبانی شبکه باید دنبال +network باشم ؟ اگه میتونید بهم یه چند تا منبع یا کتاب معرفی کنید ؟ ممنونتونم کلی :x

کامنت

نوشته شده توسط saeedshams مشاهده پست

راستش اگه بگم چیز زیادی ازش سر درنمیارم دروغ نگفتم...فقط تو دانشگاه یه واحد درسیشو پاس کردم و فکر کردم بهش علاقه دارم...

من دنبال شبکه رفتم چند روز ولی با عباراتی مثل سیسکو ، ویندوز سرور و . . . مواجه شدم و نفهمیدم که اینا اصلا چین ؟
          نفهمیدم کدوم رو یاد باید بگیرم .... اصلا چه فرقی دارن و کلی چیز دیگه که گیجم کردن .... برا همین میخوام شما بهم بگید و تو این راه کمکم کنید و راهنمایی....

این لینک رو هم که معرفی کردین بسیار ممنونم...سعی میکنم تا امشب حداقل یکبار بخونمش....لطفا به راهنماییهاتون ادامه بدید

کامنت

برای آشنایی و مطالعه network+ میتونید از این بخش استفاده کنید.
            http://www.forum.persianadmins.ir/fo...AA%DB%8C%D8%A7
            Join Hands to Help Together

کامنت

نوشته شده توسط Smile مشاهده پست
              برای آشنایی و مطالعه network+ میتونید از این بخش استفاده کنید.
              http://www.forum.persianadmins.ir/fo...AA%DB%8C%D8%A7
              سلام...ممنون از راهنماییتون....باید کتاب های خارجی رو بخونم دیگه ؟ کاش میشد اول یه چند تا منبع فارسی معرفی کنید بعد برم سراغ اینا....

والا مشکل زیادی تو انگلیسی ندارم....میشه عایا ؟

کامنت

دانلود کتاب 400 نکته network+ به زبان فارسی
                Join Hands to Help Together

کامنت

ایول smile....همیشه smile باشی انشالله....

سعی میکنم زودی بخونم ...

هنوز روی راهنماییهاتون حساب میکنم...پس تنهام نذارین

کامنت

آخرین ویرایش توسط yagoote; در تاریخ/ساعت 2014/09/02, 03:31 AM.

کامنت

خیلی خیلی عالی بود اموزشتون...من همشو خوندم ...فقط بگین که انشالله ادامش میدین ؟ :)

ضمنا اگه راهنمایی دیگه هم میتونید بکنید مشتاقم....

یا به عبارت دیگه درس بعدی چیه ؟

کامنت

تا اینجا که خوندید آشنای با شبکه ها بود حالا باید یک راه را انتخاب کنید یکی از راه های که کیمیا جان معرفی کردن البته شبکه تئوری با شبکه عملی زمین تا آسمون فرقشه هدفتون را مشخص کنید تا بشه راهنمای صحیح کرد وگرنه آموزش زیاد هست
                        CCNA,CCNP ,...

کامنت

تا اینجا که خوندید آشنای با شبکه ها بود حالا باید یک راه را انتخاب کنید یکی از راه های که کیمیا جان معرفی کردن البته شبکه تئوری با شبکه عملی زمین تا آسمون فرقشه هدفتون را مشخص کنید تا بشه راهنمای صحیح کرد وگرنه آموزش زیاد هست
                          اولا این کیمیا جان که میگین نمیدونم کیه ؟ اگه منظورتون " تپش " هست....من اونجا هم بهشون گفتم که ترکیبی از دو تا راه باشه خیلی بهتره....
                          ولی خوب باید اموزش ببینم...شما نظرتون چیه ؟ من کدوم راه رو برم ؟

کامنت

اشتباه كوچولو بود شرمنده تپش جان

من خودم روش دوم را در پیش گرفتم چون اصلا وقت آکادمیک کار کردن را ندارم ولی ای کاش داشتم تا میتونستم از اون روش برم جلو
                            اگه میتونید و وقتش را دارید آکادمیک جلو برید اگر نه میکروتیک برای شروع شبکه خیلی خوبه
                            و در ضمن اینکه بشینید پشت کامپیوتر و یاد بگیرید این اصلا جالب نیست بهتره عملی هم کار کنید
                            CCNA,CCNP ,...

کامنت

اشتباه كوچولو بود شرمنده تپش جان

من خودم روش دوم را در پیش گرفتم چون اصلا وقت آکادمیک کار کردن را ندارم ولی ای کاش داشتم تا میتونستم از اون روش برم جلو
                              اگه میتونید و وقتش را دارید آکادمیک جلو برید اگر نه میکروتیک برای شروع شبکه خیلی خوبه
                              و در ضمن اینکه بشینید پشت کامپیوتر و یاد بگیرید این اصلا جالب نیست بهتره عملی هم کار کنید
                              من هم دلم با روش دومه راستشو بخواین....ولی خوب به اکادمیک خوندنش هم بی توجه نمیشم....

عملی نیمتونم کار کنم...علتش اینه که ادم سراغ ندارم برم پیشش تا یاد بگیرم ....و اگه منظورتون کلاسه .... دلم به کلاس رفتن نیست...

اقا سعید میشه دقیق بهم بگید دنبال چی برم الان ؟ موضوع رو روشن کنید...همه دوستان فقط کلی راهنمایی میکنن... اینکه اول کامنتها شما لینک دادین
                              خیلی عالی بود...میشه بازم به همین روشنی بهم بگید دنبال چی بگردم ؟

کامنت

در حال انجام ...
                              X