اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

در مورد راه اندازی ibsng

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

[سوال] در مورد راه اندازی ibsng

با سلام خدمت اساتید گرامی
    در حال حاضر در شرکت ما به وسیله فیبر نوری با پهنای باند 10 مگ به یه دانشگاه متصل هستیم که بر روی این خط هم اینترنت داریم و هم اینترانت . یک عدد روتر میکروتیک 1200 وجود دارد که بوسیله آن اینترنت از روتر سیسکو مربوط به فیبر در eth01 تنظیم شده و خروجی eth02 میکروتیک به هاب سوئیچ . در حال حاضر با getway روتر میکروتیک تمام سیستم ها به اینترنت دسترسی دارند .
    قصد راه اندازی ibsng را دارم در مجموعه سوالاتی که دارم این است :
    1- آیا امکان اتصال ibsng به اکتیو دایرکتوری وجود دارد که یوزرها از آنجا خوانده شوند و به اینترنت متصل شوند .
    2- امکان بستن تمامی سایت های اینترنت در یک برهه زمانی مشخص و باز بودن فقط چند سایت خاص وجود دارد
    3- امکان مدیریت پهنای باند و گرفتن گراف از پهنای باند مصرفی کاربران در نسخه رایگان Ibsng هست .
    4- قبلا از سیستم isa سرور استفاده میکردیم آیا این IBsng و میکروتیک بهتر عمل میکند از نظر سرعت و کیفیت
    ببخشید زیاد سوال کردم
    با تشکر

1-در نسخه تجاری بله
    2-ربطی به ibs ندارد و مربوط به فایروال می شود(ibsng یک اکانتینگ و رادیوس هست!)-با میکروتیک می توانید
    3-بله
    4-روان تر هست و بهتر

کامنت

با تشکر از دوست عزیزم ممنون

کامنت

به نظر بنده اگر دنبال یک اکانتینگ رایگان هستید می تونید از k e r i o استفاده کنید
        که امکان اتصال به اکتیو دایرکتوری رو هم داره .و به شما گراف دقیق هم نمایش میده
        گزارشات خوبی رو هم میده . اموزش تصویری نصب و راه اندازیش هم به زبان فارسی
        توی انجمن موجوده
        شرکت شبکه گستر پارسین
        09123514173

کامنت

در حال انجام ...
        X