اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راهنمایی در رابطه با اکتیو دایرکتوری ویندوز

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راهنمایی در رابطه با اکتیو دایرکتوری ویندوز

دوستان لطفا منابع جامعی در این راطه معرفی کنید
    البته پیشتر از این سایت تشکر میکنم

خوب توی سایت پر از منابع برای این موصوع هست که توی بخش دانلود ماکروسافت میتونید پیدا کنید....البته من منظورتون رو دقیق متوجه نشدم که میخواین چکار کنین
    کتاب ؟مالتی مدیا؟....

کامنت

دوست عزیز بحث اکتیو دایرکتوری بسیار گستردس که برای آشنایی با اون باید یه کم مطالعه کنی . اما اگه مشکل خاصی دارین مطرح کنین تا با کمک دوستان راهنایی بشین...
      بودن یا نبودن مسئله این است

کامنت

>>>> با سلام

نوشته شده توسط kasra501 مشاهده پست
        دوست عزیز بحث اکتیو دایرکتوری بسیار گستردس که برای آشنایی با اون باید یه کم مطالعه کنی . اما اگه مشکل خاصی دارین مطرح کنین تا با کمک دوستان راهنایی بشین...
        سلام به همه دوستان
        مي خواستم ببينم كسي مي تونه در مورد اكيتودايركتوري ، نحوه كاركردن و نحوه نصب اون مطلبي ارائه بده
        و همچنين در مورد DNS و نحوه كانفينگ كردن اون اطلاعاتي بدين ممنون مي شم

کامنت

خیلی کلی مطلب میخواین شما..کتاب 290-70 و 291-70 رو دانلود کنین
          اگر مشکل داشتین سوال بپرسین

کامنت

با سلام
            من تو 70-290 قسمت group ها در مورد scop که domain local و global و universal هست یه کم برام نا مفهمه.اگه لطف کنین با توضیح راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

کامنت

توی کتاب moc بهتر توضیح داده...کلا برای وقتی تراست راه میاندازین بین دومین کنترل ها کاربرد داره....مثلا universal توی تمامی فارستها نشان داده می شود....
              کتابشو تهیه کنید بعد اشکالات رو بپرسین...چون حالت کلی گفتن اونم بخوای بنویسی سخت هستش

کامنت

سلام
                userهایی که عضو domain local هستند اعضا آنها فقط از همان domain است و فقط به منابع همان domain دسترسی دارد
                userهای که عضو global هستند اعضا آنها از domain و می توانند به منابع forest دسترسی داشته باشند
                user های عضو universal اعضا آنها از کل forest و دسترسی آنها از کل forest است

کامنت

در حال انجام ...
                X