اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

باز نشدن پنجره user-pass در هنگام باز کردن مرورگر

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

باز نشدن پنجره user-pass در هنگام باز کردن مرورگر

با سلام
    دوستان من 2 دامین دارم. یک دامین فقط مخصوص اینترنت هست یعنی سرور ISA به این دامین متصل است اما کلاینتها به دامین دوم متصل هستند.
    کاربران با نام کاربری که در دامین دوم واسشون تعریف شده وارد ویندوز میشن و برای کسانی که میخواستیم به اینترنت وصل بشن، در دامین اول نام کاربری تعریف شده و زمانی که مرورگرشونو باز میکنن، پنجره user-pass باز میشه. اما امروز دیگه این پنجره باز نمیشه. لطفا کمکم کنید.
    بزرگترین اقیانوس آرام است آرام باش تا بزرگترین باشی

اون بخاطر تنظمات ****** هست
    چک کنید ببینید ****** تنظیم هست یا خیر
    و اینکه policy مربوط در group policy موجود باشد

کامنت

مشکل به خاطر GFI Web Monitor بود که از چند ماه پیش روش نصب کرده بودم اما یکدفعه ای باعث مشکل شده بود. با پاک کردنش مشکل حل شد.

کامنت

دوستان چند روز درست بود حالا دوباره همون مشکل پیدا شده یعنی کسانی که user و pass شون رو ذخیره کردن، مشکلی ندارن اما کسانی که ذخیره نکردن اصلا پنجره user و pass واسشون باز نمیشه و اینترنت ندارن. البته این رو هم عرض کنم که هروقت اینترنت از مخابرات قطع و وصل میشه، این مشکل پیدا میشه و بعضی وقتها با ریستارت درست میشه بعضی وقتها نمیشه. احتمالا یکی از سرویسها stop میشه. خواهش میکنم کمکم کنید.
        آخرین ویرایش توسط vesta; در تاریخ/ساعت 2014/01/20, 01:29 PM.

کامنت

تنظیمات ie درست هست؟تنظیمات اون نپریده؟

کامنت

همه تنظیمات درسته اما نمیدونم سرویسی مشکل پیدا میکنه یا .... ؟؟؟؟

کامنت

شاید مثل قبل باز نرم افزار یا سرویسی دارید که داره جلوی کار را می گیره،شاید بهتر باشه مرحله به مرحله سرویس ها و نرم افزارهاتون رو چک کنید

کامنت

در حال انجام ...
              X