اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در لاگین

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

[سوال] مشکل در لاگین

با دروذ خدمت دوستان
    حدود 1 ماه است که از دامین موجود را از 2003 به 2008 ار 2 اپ کردم و دیگه dc 2003 ندارم چند وقتی است بعضی اوقات نه همیشه کاربران هنگام لاگین کردن با خطای یوزر یا پسورد اشتباه است مواجه میشوند .به نظر شما مشکل از چیست

من تا حالا ندیدم به جز اینکه کاربر پسورد رو اشتباه بزنه در حالت دیگه ای این پیغام رو بده ممکنه کیبرد رو فارسی باشه تو اون موقع

کامنت

احتمال میدهم در برقراری ارتباط با سرور dns یا DC مشکلی وجود دارد

کامنت

رضا جان به نظرت اگه مشکلی DNS بود پیغام نمی داد که Domain رو نمی بینه؟

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
          احتمال میدهم در برقراری ارتباط با سرور dns یا DC مشکلی وجود دارد
          زمانیکه این مشکل پیش میاد پینگ سرور dns برقراره و لی ریموت نمیشه تا وقتی که مشکل حلشه دوباره امکان ریموت برقرار میشه

کامنت

نوشته شده توسط fji مشاهده پست
            زمانیکه این مشکل پیش میاد پینگ سرور dns برقراره و لی ریموت نمیشه تا وقتی که مشکل حلشه دوباره امکان ریموت برقرار میشه
            اینجور که متوجه شدم می فرمایید در زمان این مشکل به سرور dns دسترسی ندارید،درسته؟ارتباطات چک کردید؟
            خود سرور dns در این زمان را چک کردید که مشکل نداشته باشد؟
            همه کلاینت ها در یک لحظه این مشکل را دارند یا زمان های متفاوت؟مثلا کاربر1 از سیستم 1 اگر در دسترسی مشکل دارد ایا کاربر 2 با سیستم 2 در همان لخظه مشکل دارید؟

کامنت

خدمتتان عرض کنم ریموت به سرور در زمان بروز مشکل امکان پذیر نیست ولی به صورت مستقیم از پای سروز مشکلی وجود ندارد- در لاگ dns خطایی وجود ندارد و البته همه ارتباطات درست است-اما کلاینتها هرکلاینتی که قبلا لاگین کرده میتواند به کار خود ادامه دهد ولی اگر log off کند دیگر امکان لاگین وجود ندارد تا این مشکل خود ب خود برطرف شود و این برای کلیه کلاینتها در شبکه صادق است.

کامنت

برای تست در زمان بروز مشکل کارت شبکه سرور را غیرفعال کنید ببینید باز ping می شود

کامنت

در حال انجام ...
                X