اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

سناریور فعال شدن محدویت حجمی در ساعت های خاص

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سناریور فعال شدن محدویت حجمی در ساعت های خاص

با سلام خدمت اساتید عزیز

من یک هات اسپات با 60 تا کاربر راه اندازی کردم
    هر کاربر محدودیت حجمی مخصوص به خودش رو داره
    مشکل من این جا هست که می خوام در ساعات 2 الی 8 صبح محدودیت ها برداشته بشه و دوباره از 8 صبح ادامه محدودیت ها فعال بشه

مثل اکانتینگ adsl شرکت ها

با تشکر

خوب بنده پیشنهاد میکنم که یک اکانتینگ مثل ibsng رو ایجاد کنید تا براتون اینکارو انجام بده
    شرکت شبکه گستر پارسین
    09123514173

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
      خوب بنده پیشنهاد میکنم که یک اکانتینگ مثل ibsng رو ایجاد کنید تا براتون اینکارو انجام بده

دوست عزیز من امکان راه اندازی کیس برای من وجود نداره
      اگر با خود میکروتیک باشه بهتره

کامنت

این سناریو رو من پیاده سازی کردم...

البته با کمی تغییر کوچیک و فکر بکر...:D
        اول از همه خیلی روش واسه این کار هست و شما میتونید استفاده کنید مثلا یه یوزر خاص بسازید و بهش تعرفه که فقط داخل ساعت مورد نظر وصل بشه رو بدید با Usermanager و یا خیلی کارای دیگه که میشه انجام داد ولی فرصت گفتنشون نیست-حالا کاری که من کردم...

داخل خونه من یه روتر قرار دادم که از طریق کابل به یک سیستم و از طریق وایرلس به لپ تاپ و گوشی ها اینترنت میدم.روی کابل اومدم وی پی ان سرور راه اندازی کردم یعنی اینکه سیستم وقتی روشن میشه به شبکه متصل هست که اینترنت نداره ولی وقتی VPN میزنه به روتر با یوزری که واسش تعریف کردم میتونه از اینترنت استفاده کنه و یه Nat نوشتم که به اون شبکه ساعت1تا7صبح اینترنت بده یعنی اینکه وقتی سیستم روشن شد به شبکه بدون اینترنت وصل هست مگر اینکه ساعت1تا7صبح باشه که اینترنت داشته باشه و اینجا دیگه VPN زده نشده که از کاربر حجمی کم بشه...

واسه کاربران وایرلس اومدم یه شبکه WiFi دیگه تعریف کردم با اسم مثلاNight که وقتی بهش وصل میشن اینترنت نداره مگر اینکه بین ساعت1تا7صبح باشه البته واسه WiFi پسورد گذاشتم تا بین اون ساعات که اینترنت داخل اون شبکه میاد کسی از همسایه ها نتونه وصل بشه و استفاده کنه و فقط پسوردشو کسایی میدونن که داخل خونمونن...
        اینم بگم دوتا WiFiدیگه هم تعریف کردم که روی یکیش اینترنت معمولی هست به نامInternetو یکی دیگه هم درست کردم که اینترنت بدون ف ی ل ت ر هست که اسمشمV-P-Nگذاشتم و وقتی با اون وصل میشن اینترنت بدون ف ی ل ت ر دارن...

خلاصه با یه دستگاه کوچک تر از مودم هزار تا کار دیگه کردم که خیلی باحاله...

کامنت

اگر سرویس دهنده هستید و دارید از این راه درامد کسب می کنید یک سیستم معمولی خریداری کنید که در حد 1تومن در میاد،یک ibs نصب کنید و هم خودتون و هم مشتریا را راحت کنید
          میکروتیک یک روتر هست و یوزرمنجیزش هم برای کاربری عادی هست نه حرفه ای،شاید با اسکریپت نویسی بشه خیلی کارا کرد ولی کلی دردسر و مشکلات داره

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
            اگر سرویس دهنده هستید و دارید از این راه درامد کسب می کنید یک سیستم معمولی خریداری کنید که در حد 1تومن در میاد،یک ibs نصب کنید و هم خودتون و هم مشتریا را راحت کنید
            میکروتیک یک روتر هست و یوزرمنجیزش هم برای کاربری عادی هست نه حرفه ای،شاید با اسکریپت نویسی بشه خیلی کارا کرد ولی کلی دردسر و مشکلات داره
            نظر من هم همینه چون اگر تعداد کاربرای همزمان زیاد بشه ممکنه از لحاظ رم و cpu به مشکل بخورید
            شرکت شبکه گستر پارسین
            09123514173

کامنت

در حال انجام ...
            X