اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

خاموش شدن چراغ پاور metal5وقطع ارتباط لینک

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

باسلام:
    من تقریبا یکماه پیش دوتا متال5باآنتن پارابولیک5800 با فاصله حدود7کیلومتر نصب کردم وبدون مشکل انتقال تصویر میدادندولی الان ارتباط قطع شده وتمام چراغهای متال خاموش شده حتی چراغ پاور اماوقتی که پیو ای روقطع ووصل میکنمیک لحظه چراغ پاور روشن میشه ویک صدای بیب میادوخاموش میشود.لطفا راهنماییم کنید.

plug میشه به سیستم می زنید؟
    Poe عوض کنید و با یک کابل کوتاه تست کنید
    اگر نشد باید برای تعمیر بفرستید

کامنت

اون بوق دومی از اولی مهم تره
      اگر زمانی که وصل می کنید همونطور که دوستمون گفتن لنتون پلاگ میشه ولی بوق دوم رو نمیزنه بفرستید شرکت میدم بچه ها براتون تعمیرش کنن
      فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

[QUOTE=b_bahman;138382]باسلام:
        من تقریبا یکهفته پیش درموردمشکل متال5که عنوان کردم ارتباط قطع شده وتمام چراغهای متال خاموش شده حتی چراغ پاور اماوقتی که پیو ای روقطع ووصل میکنمیک لحظه چراغ پاور روشن میشه ویک صدای بیب میادوخاموش میشود.میخواستم بگم /که بعداز اینکه فرستادم شرکت درکمال ناباوری بهم گفتن که براثر فشار به قسمت سوکت شبکه ورودی به متال آسیب دیده وحدود80تومان توگلوش گیر کرده خواستم بدوستان اطلاع رسانی کنم مقع بسن کلاهک زیر متال مراقب باشید.

کامنت

با تشکر از شما بابت اینکه لطف کردید و پست رو به نتیجه رسوندید
          متاسفانه مدتی هست که تجهیزات میکروتیک توی برخی از محصولات دارای کیفیت مناسبی
          نیستند (البته از دیدگاه بنده) مثلا ما به کرات با این مشکل توی رادیو های Sextant مواجه
          هستیم و اصلا راضی کننده نیست
          شرکت شبکه گستر پارسین
          09123514173

کامنت

در حال انجام ...
          X