اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

در اجرا سناریو راهنمایی کنید

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

در اجرا سناریو راهنمایی کنید

با سلام
    دوستان من میخواهم برای اینترنت شرکت محدود ایجاد کنم یعنی به هر کارمند 1 گیگ ترافیک بده
    و با میکروتیک اشنایی کامل ندارم و میخواهم میکروتیک به صورت مجازی روی سرور نصب کنم و این شکل شبکه ما
    و از دوستان کمک راهنمایی دارم که چگون این راه اندازی کنمuntitled.JPG

من با میکروتیک آشنایی ندارم ولی میتونید از Forefront TMG استفاده کنید که امکانات خیلی خوبی بهتون میده. میتونید باهاش اینترنت رو از طریق Gateway بدین یا PRO.....xy.

کامنت

به نظر من بهتره یک روتربرد بخری و خودت را درگیر لایسنس و کرک نکنی
      و اگه هم می خوای روی یک سیستم نصب کنی باید 2 تا کارت شبکه بزاری یکی اینترنت را بدی بهش و یکی دیگه را هم وصل اش کنی به شبکه لن
      CCNA,CCNP ,...

کامنت

با سلام ممنون از راهنمایی تون اما اطلاعات بیشتری میخواهم

کامنت

برای محدودیت حتما اکانتینگ می خوای،قید یوزرمن رو بزن به نظر من،اخرش مجبور میشی بزاری کنار
          یک نسخه فری مثل ibsng نصب کن روی لینوکس
          حالا می تونی روی همون لینوکس ibs بیای vpn هم نصب کنی یوزهات با اون وصل شن
          یا یک میکروتیک نصب کنی و pppoe یا vpn تنظیم کنی تا به اون وصل شن
          همه اینها هم روی میکروتیک میشه،فقط بهتره براش 2 تا کارت شبکه در نظر بگیری

کامنت

با سلام من pdf دانلود کردم برای تنظیم هات اسپات و اجرا اما باید dhcp در میکروتیک فعال کنم تا هات اسپات کار کند راهی و جود ندارد که با ip استادیک هات اسپات فعال بشه؟

کامنت

چرا با همون dhcp server انجام نمیدید؟ علت اینکه نمیخاین با dhcp انجام بدید چیه؟

کامنت

نوشته شده توسط fortex مشاهده پست
                چرا با همون dhcp server انجام نمیدید؟ علت اینکه نمیخاین با dhcp انجام بدید چیه؟
                چون به خاطره اینه پرینتر آنها شیر است دوم کارمند با ip کار میکنند

کامنت

نوشته شده توسط younesi مشاهده پست
                  با سلام
                  دوستان من میخواهم برای اینترنت شرکت محدود ایجاد کنم یعنی به هر کارمند 1 گیگ ترافیک بده
                  و با میکروتیک اشنایی کامل ندارم و میخواهم میکروتیک به صورت مجازی روی سرور نصب کنم و این شکل شبکه ما
                  و از دوستان کمک راهنمایی دارم که چگون این راه اندازی کنم[ATTACH=CONFIG]3143[/ATTACH]
                  البته شما در میکروتیک با هات اسپات و queue هم میتونی محدودیت ایجاد کنی. بستگی به نیاز های خودتون داره . چون هر سرویس معایب و مزایای خودشو داره. مثلا توی هات اسپات به علت استفاده از لایه 3 در برخی از سناریو ها مزیت به شمار میرود و در برخی دیگر از معایب است.

کامنت

نوشته شده توسط younesi مشاهده پست
                    چون به خاطره اینه پرینتر آنها شیر است دوم کارمند با ip کار میکنند
                    این مسیر را برید:
                    ip>>dhcp server>>lease
                    در صفحه باز شده ای پی سیستمی که پرینتر بهش وصله را پیدا کن و روش کلیک کن سپس دکمه make static را بزن تا ای پی برای ان سیستم رزرو بشه و دیگه تغییر نکنه

کامنت

در حال انجام ...
                    X