اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

قدرت وایرلس میکروتیک حالت پیشفرض روی حداکثره؟ کجا میشه کم و زیادش کرد؟

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

[سوال] قدرت وایرلس میکروتیک حالت پیشفرض روی حداکثره؟ کجا میشه کم و زیادش کرد؟

با سلام بنده میکروتیک 951u دارم و دوتا آنتن 4dbi ارزون بهش اضافه کردم و تفاوت خاصی در افزایش برد وایرلس این مدل که خروجی 1 وات داره نسبت به آنتن 2.5dbi داخلی اش مشاهده نکردم.
    می خوام بدونم قدرت خروجی وایرلس در حالت پیشفرض روی حداکثر است؟ و در winbox در کدام قسمت می شود این قدرت خروجی را کم یا زیاد کرد؟

توی تنظیمات وایرلس به بخش tx power برید گزینه اول رو بزارید روی all rate و گزینه دوم رو بر حسب نیاز کم یا زیاد کنید
    شرکت شبکه گستر پارسین
    09123514173

کامنت

با سلام و عرض تشکر؛

میکروتیک بنده که مدل 951u است فاقد بخشی به اسم tx power است. حداقل من که توی تنظیمات وایرلس tx power را پیدا نمی کنم فقط تنها قسمت به این نام در تنظیمات وایرلس قسمت Ferquency mode است که همان طوری که در تصویر زیر دیده می شود بر روی گزینه manual-txpower قرار دارد.

البته من در کادر Antenna Gain چون دو عدد آنتن 4dbi متصل کردم هم 4 و هم 8 را امتحان کردم حتی 20 هم در این کادر امتحان کردم ولی تفاوتی در قدرت وایرلس خروجی دیده نشد. چطوری میکروتیک را تنظیم کنم ( این مدل 951u خروجی وایرلس 1 وات قدرت داره ) و من هم دو تا آنتن 4dbi به اون متصل کردم ولی تفاوت خاصی نسبت به آنتن داخلی آن که 2.5dbi بود مشاهده نشد. تصویر زیر مربوط به میکروتیک بنده است:

با تشکر. منتظر راهنمایی های دوستان هستم.
      فایل های پیوست شده

کامنت

اشتباه از بنده بود. tx power پیدا شد. و طبق دستور دوستمون انجام شد اما همچنان تفاوت خاصی ایجاد نشد. ممکنه مشکل از جای دیگه ای باشه؟

اینجوری تنظیم کردم : ( ولی باز هم فرقی نداشت )

کامنت

نه مهندس شما درست انجام دادید
          می تونید نهایتا اونو روی 30 قرار بدید
          خوب این رادیو یک حد توانی داره و الان در حد نهایت توانش هستش
          مثلا الان بزاریدش روی 1 ببینید بازم تفاوتی نمیکنه؟
          وقتی بزارید روی یک می بینید که چقدر ضعیفتر میشه
          شرکت شبکه گستر پارسین
          09123514173

کامنت

آخرین عدد هم فکر نکنم توصیه بکنه کسی.

کامنت

شما به صورت پیش فرض همون دیفالت بزارید مناسب تره
              اگر ممکنه بفرمایید دقیقا مشکلتون چیه تا شاید بشه راه
              حل بهتری براش پیدا کرد
              شرکت شبکه گستر پارسین
              09123514173

کامنت