اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

سوال در مورد ******* ?

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سوال در مورد ******* ?

سلام در تونل هایی مثل l2tp & pptp & sstp از چه نوع پروتکل هایی استفاده میشه ؟(udp & tcp &icmp)
    و تفاوت کانکشن های tap و nap را هم میخواستم بدونم و در سه اتصال بالا از کدامش استفاده میشه ؟
    در میکروتیک اینا همش پشتیبانی میشه ؟
    مثلا بخوام یک ******* از نوع pptpو... بزنم و از حالت nap و...استفاده کنم و پرتوکل udp و...؟

راستی دلیل این خطا رو هم در اتصال pptp بگید ؟

با تشکر
    فایل های پیوست شده

کامنت

متاسفانه بخش زیادی از سوالتون ستاره دار شده لطفا ویرایش کنید تا قابل خوندن بشه و بشه منظور

سوال رو متوجه شد
      شرکت شبکه گستر پارسین
      09123514173

کامنت

نوشته شده توسط sajjads24 مشاهده پست
        راستی دلیل این خطا رو هم در اتصال pptp بگید ؟

با تشکر
        دلیل این خطا این هست که شما در server name از یک نام دامنه مثل sever1.vpn.me استفاده کردید که وجود نداره یا سیستم شما نمی تونه resolve کنه

کامنت

نوشته شده توسط sajjads24 مشاهده پست
          سلام در تونل هایی مثل l2tp & pptp & sstp از چه نوع پروتکل هایی استفاده میشه ؟(udp & tcp &icmp)
          و تفاوت کانکشن های tap و nap را هم میخواستم بدونم و در سه اتصال بالا از کدامش استفاده میشه ؟
          در میکروتیک اینا همش پشتیبانی میشه ؟
          مثلا بخوام یک ******* از نوع pptpو... بزنم و از حالت nap و...استفاده کنم و پرتوکل udp و...؟
          امکانش نیست،فقط در open-v-pn کمی دستتون بازه

کامنت

پورت و پروتکل

L2TP VPN

IPSec
            PPTP VPN
            Join Hands to Help Together

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
              متاسفانه بخش زیادی از سوالتون ستاره دار شده لطفا ویرایش کنید تا قابل خوندن بشه و بشه منظور

سوال رو متوجه شد
              اون قسمت که ستاره شده v/p/n نوشته بودم.

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
                دلیل این خطا این هست که شما در server name از یک نام دامنه مثل sever1.vpn.me استفاده کردید که وجود نداره یا سیستم شما نمی تونه resolve کنه
                وجود داره چون توی موبایلم که واردش میکنم با وصل میشه حتی روی اینترنت ایرانسل و همراه اول هر دوتاش وصل شد .
                ولی روی کامپیوتر این پیام خطا رو میده میشه در مورد resolve بیشتر توضیح بدید ؟

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
                  امکانش نیست،فقط در open-v-pn کمی دستتون بازه
                  دوست عزیز اگه ممکنه بیشتر توزیح بدید امکانش در میکروتیک نیست یا در ویندوز نمیشه از این حالت ها نمیشه استفاده کرد ؟
                  در open-v-p-n هم اگه ممکنه بگید تا چه حد دستم بازه مثلا tap میشه استفاده کنم و در میکروتیک کانفیگ میشه یا nap و یا ... ؟

کامنت

نوشته شده توسط Smile مشاهده پست
                    پورت و پروتکل

L2TP VPN

IPSec
                    PPTP VPN
                    خوب میکروتیک مگه از این پروتکل ها که گفتم پشتیبانی نمیکنه ؟
                    من واسه ی l2tp/ipsec پورت را اینطوری گذاشتم در صورتی که با توجه به لینک های بالا که دادید اشتباهه و باید 500 بزارمش درسته ؟
                    فایل های پیوست شده

کامنت

دی ان اس روی پی سی ست شده ؟
                      پینگ آدرسی رو که میخواین وصل بشین رو بگیرین ببینید آی پی او آدرس رو پیدا میکنه ؟

کامنت

نوشته شده توسط headshoter مشاهده پست
                        دی ان اس روی پی سی ست شده ؟
                        پینگ آدرسی رو که میخواین وصل بشین رو بگیرین ببینید آی پی او آدرس رو پیدا میکنه ؟
                        سیستمم اتوماتیک dns های 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو از انتن وایرلسم میگیره من در کارت شبکه چیزی وارد نمیکنم .
                        اره پینگ میکنه ولی وصل نمیشه !؟

کامنت

استفاده از پورت های مختلف و کانفیگ مختلف در صورتیکه امکان داره که برنامه سرور یا کلاینت همچین قابلیتی داشته باشند،pptp,l2tp همچنین امکانی ندارند
                          ولی open-vp-n امکان همه حالت هایی که شما می خواین رو داره

کامنت

در حال انجام ...
                          X