اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل عجیب 21 گیگ استفاده در طی 5 روز بدون اینکه کسی استفاده کنه

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

[سوال] مشکل عجیب 21 گیگ استفاده در طی 5 روز بدون اینکه کسی استفاده کنه

سلام دوستان من دیروز متوجه شدم که طی 5 روز گذشته 21 گیگ از اینترنت من استفاده شده(توی سایت آسیا تک زده بود) بعد توی تب ترافیک خود PPPOE Client که نگاه کردم دیدم دقیقا همینطوره بعد دیروز متوجه شدم که RX اینترفیس PPPOE Client زده 3.5 مگ ولی هیچ کدوم از اینترفیس ها 3.5 مگ رو نمی گرفتند و فقط RX که مربوط به PPPOE Client بود که فقط 3.5 مگ نشون می داد
    می خواستم بدونم ایا اینجور چیزی امکان داره یا خیر؟
    راه حل چیه؟

بله ممکنه،روی ای پی شما ترافیک فرستاده شده ،چون ای پی ولید دارید احتمالا به دلیلی توسط ربات ها مورد حمله قرار گرفتید
    در فایروال پورت های 80و443و53 رو به مقصد خودتون ببندید،یعنی از بیرون به داخل

کامنت

درسته منم همین مشکلو داشتم و بسته های DNS که از بیرون میومد رو Drop کردم و مشکلم حل شده...البته پورت ssh و telnet و web هم غیره فعال کردم

کامنت

نوشته شده توسط tapesh مشاهده پست
        بله ممکنه،روی ای پی شما ترافیک فرستاده شده ،چون ای پی ولید دارید احتمالا به دلیلی توسط ربات ها مورد حمله قرار گرفتید
        در فایروال پورت های 80و443و53 رو به مقصد خودتون ببندید،یعنی از بیرون به داخل
        میشه بزرگواری کنید دستور برای اینکار بهم بدین؟
        نوشته شده توسط ehsan6830 مشاهده پست
        درسته منم همین مشکلو داشتم و بسته های DNS که از بیرون میومد رو Drop کردم و مشکلم حل شده...البته پورت ssh و telnet و web هم غیره فعال کردم
        میشه شما هم بزرگواری کنید دستور برای اینکار بهم بدین؟

کامنت

??????????????????????????????

کامنت

کسی از دوستان به من پاسخ میده خیلی به مشکل بر خوردم
            سپاس

کامنت

ip firewall filter add protocol=udp dst-port=53 action=drop chain=input
              ip firewall filter add protocol=tcp dst-port=80 action=drop chain=input
              ip firewall filter add protocol=tcp dst-port=443 action=drop chain=input
              ip firewall filter add protocol=tcp dst-port=25 action=drop chain=input

کامنت

البته اگه سورس شبکه داخلی رو not کنید و بهش بدید بهتره تا بتونید خودتون از شبکه داخلی بهش وصل بشید و...

کامنت

اون دستوراتی که دوست عزیزمون shiraz گفته بودن درسته فقط دیگه درخواست ها از شبکه داخلی هم میبنده یعنی دیگه روتر به درخواست های DNS و...اصلا جواب نمیده.
                  شما داخل وین باکس وقتی که میخواید یه رول درست کنید قسمت SRC Address ، ادرس شبکه داخلیتون رو مینویسید مثلا 192.168.0.0/24 و یه مربع کوچک هست کنارش که اینو Not میکنه یعنی این سورس نباشه...

کامنت

در حال انجام ...
                  X