اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

طریقه فهمیدن پسورد access point

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

طریقه فهمیدن پسورد access point

با سلام
    دوستان در محل کار من یک access point هست (Proxim Orinoco AP-4000) که به یکی از نودهای شبکه وصله و تنظیماتش رو کس دیگه ای انجام داده و حالا دیگه اینجا کار نمیکنه
    میخواستم بدونم راهی هست که IP و پسورد تنظیماتش رو پیدا کنم؟؟؟
    و اگه مثل مودم با سوزن ریستش کنم، IPش به حالت پیش فرض برمیگرده یا نه؟؟؟
    و IP پیش فرضش چیه؟؟؟
    بزرگترین اقیانوس آرام است آرام باش تا بزرگترین باشی

ریستش کنید اینم مشخصات
    ORiNOCO AP-4000 Default IP: get by dhcp(or 169.254.128.132)
    ORiNOCO AP-4000 Default Password: public
    ORiNOCO AP-4000 Default Username: blank(خالی)
    راهنما
    http://www.connect802.com/download/p...es_UG_v3.4.pdf

کامنت

واقعا ممنونم از پاسختون
      فقط یه سوالی دارم : زمانی که ریستش کردم، اگه توی مرورگرم بزنم 169.254.128.132، صفحه تنظیماتش باز میشه؟
      و مراحل تنظیمش رو (که در هر پنجره چه تغییراتی باید بدم) ، در فایل pdf پیدا نکردم. و در اینترنت هم هرچی گشتم چیزی نبود. میشه در این مورد هم راهنمایی بفرمایید؟؟؟

کامنت

اره یا باید dhcp بزارید ای پی بگیره یا با همین ای پی
        تنظیماتش کاری نداره،یک ssid می دید به وایرلس با یک security key

کامنت

وقتی میخوام به یه سیستم وصلش کنم، باید از کابل cross استفاده کنم یا مثل اتصال مودم به سیستم، از کابل شبکه عادی استفاده کنم؟
          آخه یه جا خوندم که از کابل cross باید استفاده بشه؟؟؟
          و اینکه IP سیستمی رو که بهش وصل میکنم، باید در رنج 169.254.128.0 باشه دیگه؟

کامنت

سلام..با کابل شبکه عادی هم میشه
            آی پی هم فرقی نداره از چه رنجی میدید...فقط اینکه باید کامپیوتر و اکسس پوینت توی یه رنج باشند
            ID Telegram : hamedelnino

کامنت

من آی پی حال حاضر این AP رو ندارم. با یه لپ تاپ به صورت وایرلسی بهش وصل شدم و در کارت شبکه لپ تاپ دیدم آی پی dhcp serverش، 192.168.0.20 هست و default gatewayش 192.168.0.1 . (این AP به یک gate وصله و 192.168.0.1 در واقع IP همون گیت هست که این AP ازش اینترنت میگیره.) بعد یه سیستم رو با کابل شبکه به AP وصل کردم و IPش رو در همون رنج گذاشتم و هر چی 192.168.0.20 رو در مرورگر زدم، هیچ صفحه ای باز نشد. چرا؟؟؟ مگه این IP مربوط به AP نیست؟

کامنت

شما با وایرلس وصل شدین و بصورت dhcp آی پی گرفتین. آی پی شما شده 192.168.0.20. و آی پی gatewaye شما هست 192.168.0.1
                آی پی اکسس پوینت به احتمال زیاد باید اینا باشه اگه عوض نکرده باشن و مدلش tp-link باشه :
                192.16.0.254
                192.168.1.254
                ID Telegram : hamedelnino

کامنت

ممنونم اما IP من که از dhcp گرفته شده بود، 192.168.0.23 بود و IP DHCP Server ش 192.168.0.20 بود . سئوالم اینه که مگه dhcp ، خود Access Point نیست؟ پس 192.168.0.20 باید IP مربوط به Access Point باشه. اما وقتی با کابل بهش وصل شدم، این IP در مرورگر باز نشد!!!

کامنت

بصورت پیش فرض dhcp client هست نه سرور،یعنی خودش هم ای پی میگیره

کامنت

دوستان من ریستش کردم و با کابل شبکه به یک سیستم وصلش کردم. حالا IP سیستم شده در رنج 169.254 . حالا وقتی IP مربوط به اکسس پوینت 169.254.128.132 رو توی مرورگر میزنم، باز نمیشه. ولی وقتی توی cmd پینگش میکنم ، ping داره. چرا؟؟؟ (به ویندوز سیستم ربطی نداره؟ ویندوز من سون 32 بیتی هست.)

کامنت

http://www.forum.persianadmins.ir/sh...B1%DA%AF%D8%B1

کامنت

در حال انجام ...
                        X