اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشاوره و مزایده بابت شبکه وایرلس مابین تهران و شهریار به فاصله 24 کیلومتر

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشاوره و مزایده بابت شبکه وایرلس مابین تهران و شهریار به فاصله 24 کیلومتر

دوستان سلام من مابین محل کارم در محدوده ونک و انبارمون در سعید آباد شهریار نیاز به راه اندازی شبکه وایرلس دارم ولی خودم هیچ تخصصی ندارم ، برای همین اگه کسی میتونه این کارو برامون انجام بده با حدود هزینه اعلام کند
    فایل هر دو نقطه هم به پیوست میباشد
    anbar.kmz - 708 B
    office.kmz - 716 B
    Line Measure.kmz - 543 B

سلام و عرض ادب و احترام

برای دریافت مشاوره فنی و خرید تجهیزات با نازلترین قیمت با ما تماس بگیرید! 02165638374

09364487750 - 09197050844 توکلی
    دارای مدرک بین المللی امنیت شبکه (Network Secutity) از آکادمی آکسفورد انگلستان
    آخرین ویرایش توسط rohallah_tavakoli; در تاریخ/ساعت 2014/02/26, 02:58 PM.
    مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

کامنت

نوشته شده توسط rohallah_tavakoli مشاهده پست
      سلام و عرض ادب و احترام

برای دریافت مشاوره فنی و خرید تجهیزات با نازلترین قیمت با ما تماس بگیرید! 02165638374

09364487750 - 09197050844 توکلی
      اقای توکلی در صورت امکان فایلها را چک نمائید و با حدود هزینه اعلام فرمائید
      باتشکر فراوان

کامنت

نوشته شده توسط hamedthm مشاهده پست
        اقای توکلی در صورت امکان فایلها را چک نمائید و با حدود هزینه اعلام فرمائید
        باتشکر فراوان
        سلام مجدد

برادر یک سوال! در هر دو نقطه دکل احداث کردید!؟ چون در پوینت تهران ارتفاعات اطراف برج میلاد کمی اذیت میکنه! ساختمان پوینت تهران چند طبقه است! (چقدر ارتفاع دارد؟)

کامنت

سلام مجدد

برادر یک سوال! در هر دو نقطه دکل احداث کردید!؟ چون در پوینت تهران ارتفاعات اطراف برج میلاد کمی اذیت میکنه! ساختمان پوینت تهران چند طبقه است! (چقدر ارتفاع دارد؟)
          نه هیچ دکلی نصب نیست ، ساختمان تهران چهار طبقه است که با نیم طبقه خرپشته تقریبا 14-15 متر هستش

کامنت

دوست گرامي
            با سلام
            شرکت آريانا رسانه با 9 سال سابقه ارائه خدمات اينترنت و اينترانت و همچنين انجام پروژه هاي فراوان وايرلس با تعدادي سايت در تهران و حومه آماده ارائه مشاوره و انجام پروژه با شرايط و قيمت مناسب ميباشد.
            جهت انجام هماهنگي هاي لازمه ميتوانيد با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد.
            88338272
            88338677
            88330150
            مدير طرح و توسعه آقاي مهندس محمدي

کامنت

با سلام به چقدر پهنای باند نیاز دارید؟
              شرکت شبکه گستر پارسین
              09123514173

کامنت

نوشته شده توسط hamedthm مشاهده پست
                نه هیچ دکلی نصب نیست ، ساختمان تهران چهار طبقه است که با نیم طبقه خرپشته تقریبا 14-15 متر هستش
                جناب در پوینت تهران حداقل 33 متر دکل و در پوینت انبار حد اقل باید24 متر دکل احداث شود! (البته قبل از نسخه پیچیدن باید هر دو محل بازدید شود!)

دیوایس های پیشنهادی بنده: Dish Kenbotong 32.5Dbi + Metal 5 5hSPN البه میتوانید به جای رادیو Metal 5 از RB433AH + XR5 هم استفاده کنسد! همه چیز بستگی به پهنای باند درخواستی شما و بودجه ایی که برای اینکار کنار گذاشته اید برمیگرده!

با این تجهیزات لینک استیبل و پایداری خواهید داشت!

در مورد خرید تجهیزات شامل آنتن و رادیو و کانفیک آنها بنده در خدمتتان هستم و با نازلترین قیمت تقدیمتان خواهم کرد! (قیمت عرف)

سوابق کاری بنده:بیشتر از 10 سال تجربه و فعالیت مفید در ضمینه شبکه / انجام پروژه های امنیت شبکه برای شرکت Turk Telecom کشور ترکیه - نصب و راه اندازی ارتباطات وایرلس برای شرکت تامین و تولید نیروی برق استان ایلام / واحد مالی دانشگاه پیام نور استان تهران و ...

روح الله توکلی : دارای مدرک بین المللی امنیت شبکه (Network Security) از آکادمی آکسفورد انگلستان
                آخرین ویرایش توسط rohallah_tavakoli; در تاریخ/ساعت 2014/02/27, 07:42 PM.

کامنت

با عرض سلام اقای توکلی عزیز فکر کنم تجهیزات پیشنهادی اوکی نباشه 1کم بیشتر تحقیق کن

کامنت

توصیه به hamedthm
                    به نظر من اگه منظورت اینه که اطلاعات بگیری و خودت کارو انجام بدی (که این محتمل تره) بهتره از اول بگی
                    ولی به تظر من اگر واقعا تا حالا این کارو نکردی حتما با کمک یکی از افرادی که کارشناس است مثل همین دوستانمون که بهت پبشنهاد دادن کار رو انجام بده

کامنت

نوشته شده توسط salamnet مشاهده پست
                      توصیه به hamedthm
                      به نظر من اگه منظورت اینه که اطلاعات بگیری و خودت کارو انجام بدی (که این محتمل تره) بهتره از اول بگی
                      ولی به تظر من اگر واقعا تا حالا این کارو نکردی حتما با کمک یکی از افرادی که کارشناس است مثل همین دوستانمون که بهت پبشنهاد دادن کار رو انجام بده
                      جناب آقای salamnet
                      فکر کنم شما بجای کار در سیستمهای شبکه، در رشته روانشناسی فعالیت کنید چون تونستید توی اولین پستتون تشخیص بدید که من میخوام اطلاعات بگیرم و خودم انجام بدم ، واقعا من تو کف این هوش و استعداد ذاتی و حس ششم شما هستم
                      در ضمن من اومدم اینجا از بس که اطلاعات عجیب و قریب توی بازار به آدم میدم و چون هیچ تجربه ای ندارم هرکسی یه چیزی پیشنهاد میده ، اومدم تا به یه اجماع کلی در این مورد برسیم و کار رو یکی از دوستانی که با کیفیت و قیمت بهتر بتونه برام انجام بده
                      آخرین ویرایش توسط hamedthm; در تاریخ/ساعت 2014/02/27, 09:18 AM.

کامنت

نوشته شده توسط hadi-ict مشاهده پست
                        با عرض سلام اقای توکلی عزیز فکر کنم تجهیزات پیشنهادی اوکی نباشه 1کم بیشتر تحقیق کن
                        برادر من خودم با همین تجهیزات داخل تهران لینک دارم 45 کیلومتر! حدود 60 مگابیت هم پهنای باند داره میده!

اگه منظورتان ارتفاع دکل هست باز هم تحقیق کنم!؟

کامنت

شما احتمالا برای این لینک پیشنهاد رادیوهای ماکروویو ندارید؟
                          یعنی لینک با قیمت خیلی بالا
                          شرکت شبکه گستر پارسین
                          09123514173

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
                            شما احتمالا برای این لینک پیشنهاد رادیوهای ماکروویو ندارید؟
                            یعنی لینک با قیمت خیلی بالا
                            سلام و عرض ادب و احترام!

در برقراری هر ارتباط وایرلس باید به این موارد توجه داشت!

1- شرایط محیطی ( میزان نویز - رطوبت هوا و ... )

2- اختلاف ارتفاع و موانع

3- پهنای باند مورد نظر!

4- میزار بودجه ی مورد نظر برای اجرای کار!

استارتر محترم لطفا مشخص کنید تا دقیقتر بتوان نظر داد! مگه میشه ما هم خوشمون میاد لینک مایکرویو استفاده نکنیم!؟ ولی قیمت ها فضاییه!
                            آخرین ویرایش توسط rohallah_tavakoli; در تاریخ/ساعت 2014/02/27, 11:00 AM.

کامنت

سلام و عرض ادب و احترام!

در برقراری هر ارتباط وایرلس باید به این موارد توجه داشت!

1- شرایط محیطی ( میزان نویز - رطوبت هوا و ... )

2- اختلاف ارتفاع و موانع

3- پهنای باند مورد نظر!

4- میزار بودجه ی مورد نظر برای اجرای کار!

استارتر محترم لطفا مشخص کنید تا دقیقتر بتوان نظر داد! مگه میشه ما هم خوشمون میاد لینک مایکرویو استفاده نکنیم!؟ ولی قیمت ها فضاییه!
                              ببخشید جناب مهندس فکر کنم اشتباه شد من استارتر نبودم . فقط چون دوستمون اعلام کرد که قیمتها خیلی متفاوت بوده من گفتم که
                              شاید به ایشون لینک ماکروویو پیشنهاد دادند . در غیر اینصورت نباید قیمت ها خیلی متفاوت باشه
                              راستی مهندس شما هزینه نصب و راه اندازی برای لینک وایرلس رو چند میزنید
                              شرکت شبکه گستر پارسین
                              09123514173

کامنت

در حال انجام ...
                              X