اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

بیمه لینکهای وایرلس

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

بیمه لینکهای وایرلس

یک شرکتی جدیدا پیدا کردم که هر لینک وایرلس ازش بخری و خودش برات نصب کنه دو سال گارانتی تعویض بی قید و شرط بهت میده در هر صورتی که مشکلی پیش بیاد با هزینه خودش باز میکنه و یکی دیگه جاش میبنده . به نظر شما بیمه ای مشابه این هست که لینک های وایرس رو بشه بیمه کرد؟
    نتورک کالا
    http://www.networkkala.ir

بله این بیمه همه جا هستش اما حتما هزینه اش با لینک های وایرلس معمولی متفاوت هستش
    شرکت شبکه گستر پارسین
    09123514173

کامنت

البته از حرف تا عمل بسیار فاصله هست
      بید دید واقعا میتونن این کار رو انجام بدن یا نه
      ضمنا ملاک ده تا دستگاه اول هم نیست
      اگر ۲-۳ سال انجام شد این کار اونموقع قبوله
      فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

تبليغ زیاد هست انتن ها هم مشکلات زیاد دارن اگه این کار را در حد عمل هم انجام بدن صد در صد هزینه اش موقع نصب لینک ازتون گرقته ان
        CCNA,CCNP ,...

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
          بله این بیمه همه جا هستش اما حتما هزینه اش با لینک های وایرلس معمولی متفاوت هستش

میشه بفرمایید کدوم شرکت بیمه این کارو انجام میده ؟ما قراره 10 لینک وایرلس برای یک مشتری راه اندازی کنیم که از تجهیزات گرونی انتخاب شده ( mororola) . دیدیم بهتره یک جورایی بیمشون کنیم تا بعدا دچار زیان نشیم.چون باید یک سال پشتیبانی بدیم.
          این شرکته که بهتون گفتم به قول خودشون تجهیزات رو با بالاترین استاندارد لازم نصب میکنن و به همین دلیل بهش گارانتی تعویض میدن . به نظر شما بیمه به هر تجهیزاتی و با نوع کیفیت نصب بیمه میده؟ یا باید مورد تایید اونا باشه ؟
          نتورک کالا

کامنت

دوست عزیز ما توی شرکت خودمون لینک های وایرلسی که راه اندازی میکنیم رو به شرط اینکه اجناسشو

خودمون تهیه کرده باشیم و کارشناسی لینک ها و نصب و راه اندازیش با ما باشه به مدت یکسال یا دوسال

به صورت بی قید و شرط بیمه میکنیم اما هزینه تصب و راه اندازیش با لینکهای وایرلس معمولی که نصب میکنیم

تفاوت زیادی داره . اینکارو فقط برای افرادی انجام میدیم که توی کارشون دارای حساسیت بالایی هستند و حاضر

هستند براش هزینه کنند . شما اگر ممکنه بفرمایید که رادیو های شما دقیقا چه مدلی هستند و بابت نصب و راه اندازی

و ضمانت دو ساله اون شرکت از شما چه مبلغی رو دریافت میکنه

Netengine.ir

اینم ادرس سایت شرکت ما هستش
            شرکت شبکه گستر پارسین
            09123514173

کامنت

ما 10 لینک motorola ptp600 200mbps برای مشتری خریدیم. هر لینک 90 میلیون تومان.شما داری میگی که لینک رو گارانتی میکنی . به چه قیمتی مثلا به نظر شما برای نصب یک لینک 90 میلیونی چقدر باید دستمزد بگیری که اگه سوخت ارزش گارانتی داشته باشه ؟ از پسش بر میای ؟مشتری من برای نصب هر لینک بیشتر از 1 میلیون و پانصد هزار تومان بیشتر پول نمیده . حالا خودت نتیجه گیری کن . این با لینکهای میکروتیک که شما کار میکنی خیلی متفاوت .
              برای این کار چه ضمانتی میدی ؟اگه میتونی شروع کن .
              نتورک کالا

کامنت

نوشته شده توسط sound مشاهده پست
                ما 10 لینک motorola ptp600 200mbps برای مشتری خریدیم. هر لینک 90 میلیون تومان.شما داری میگی که لینک رو گارانتی میکنی . به چه قیمتی مثلا به نظر شما برای نصب یک لینک 90 میلیونی چقدر باید دستمزد بگیری که اگه سوخت ارزش گارانتی داشته باشه ؟ از پسش بر میای ؟مشتری من برای نصب هر لینک بیشتر از 1 میلیون و پانصد هزار تومان بیشتر پول نمیده . حالا خودت نتیجه گیری کن . این با لینکهای میکروتیک که شما کار میکنی خیلی متفاوت .
                برای این کار چه ضمانتی میدی ؟اگه میتونی شروع کن .
                شرمنده ٬این حرف شما بلوفه.لطفا ادامه ندید و اکه بشه پوست رو ببندید تا واسمون شاتل نیاوردن برای بازدید لینکا.

کامنت

دوست عزیز در ابتدا لازمه خدمتتون عرض کنم که اصول شبکه های وایرلس ثابت و یکسان هستش و تفاوت در برندهای

مختلف مثل میکروتیک و موتورولا هیچ زمان تفاوتی در شکل کلی کار ایجاد نمیکنه ، فقط نحوه تنظیمات کمی با هم متفاوته

و بعضا برخی برندها امکانات بیشتری برای کاربرانشون ایجاد می کنند . در ضمن من مواردی هم بوده که لینک موتورولا نصب

و راه اندازی کردم و مشکلی با این برند ندارم .

لطفا یک مرتبه پست اولی رو که خودتون زحمت نوشتنشو کشیدید رو مطالعه کنید شما نوشتید ...

یک شرکتی جدیدا پیدا کردم که هر لینک وایرلس
                  ازش بخری
                  و خودش برات نصب کنه دو سال گارانتی تعویض بی قید و شرط بهت میده
                  شما این لینکهای وایرلس رو از بنده نخریدید که حالا بخوام براتون ضمانت کنم . اگر از من تهیه کنید بنده هم ضمانتشو به عهده میگیرم

در پایان قیمت یکمیلیون و پانصد هزار تومان رقم خیلی خوبی هستش فکر میکنم من برای نصب تهنای این لینک بیشتر از این دستمزد بگیرم

موفق باشید
                  شرکت شبکه گستر پارسین
                  09123514173

کامنت

کلا در لینک های وایرلس اگر چاه ارت،رعد گیر،کابل کشی صحیح و همه چیز رعایت بشه احتمال سوختن لینک پایین میاد
                    لینک ها اکثر یا به خاطر بارون میسوزن یا صاعقه یا برق روی دکل
                    حالا یک دستگاه الکترونیکی هم کسی نمی تونه 100 درصد تضمین کنه نمی سوزه و گرنه کلا گارانتی بی معنی میشد از سوی سازنده دستگاه ها

کامنت

میشه بفرمایی چی این بلوفه ؟ تاحالا همچین پروژه ای ندیدی ؟
                      نتورک کالا

کامنت

لینک 150 میلیونی موتورولا برای شرکت همکار ما هم زدن،مشکلی در قیمت نمی بینم من

کامنت

نوشته شده توسط sound مشاهده پست
                          میشه بفرمایی چی این بلوفه ؟ تاحالا همچین پروژه ای ندیدی ؟
                          دوست عزیز بنده همچین جسارتی نکردم که بگم شما بلوف میزنید . حتی یکمرتبه دیگه پستمو خوندم که مطمئن بشم

توهینی نکرده باشم خدایی نکرده . بنده میگم شما توی پست اول فرمودید اون شرکت به شرط اینکه رادیوهارو از خودش بخرید

و خودش نصب کنه گارانتی رو به عهده میگیره و از اونجایی که من این تجهیزات رو نخریدم نمیتونم گارانتیشون کنم چون اصلا از

کیفیتشون اطمینان ندارم. و در ادامه گفتم که قیمت یکمیلیون و پانصد هزار ریال مبلغ واقعا خوبی هستش برای نصب و گارانتی

ما برای پروژه های اینچنینی رقم بالاتری رو درخواست میکنیم .

در ضمن من چندین پروژه با شرکت نفت داشتم و پروژه های اینچنینی رو زیاد دیدم

به هر حال امیدوارم از گفته های بنده برداشت نکرده باشید که قصد توهین یا جسارت داشتم چون نیت من به هیچ وجه این نبوده

موفق باشید
                          شرکت شبکه گستر پارسین
                          09123514173

کامنت

نوشته شده توسط moshi مشاهده پست
                            شرمنده ٬این حرف شما بلوفه.لطفا ادامه ندید و اکه بشه پوست رو ببندید تا واسمون شاتل نیاوردن برای بازدید لینکا.

منظور من با این آقا بود.نمیدونم کجای این کار براشون اینقدر عجیبه که این حرف رو زده.یا برای اولین باره که این چیزهارو میبینه یا ....
                            نتورک کالا

کامنت

من رو حرف خودم هستم و بحثی توش نمیبینم ، هرکسی یکم منطقی فکر کنه میفهمه منظورم چیه.شما هم دوست عزیز نباید ناراحت بشید یکم منطقی باش

کامنت

در حال انجام ...
                              X