PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی *****

sun2sun
2011/03/13, 04:35 PM
سلام کسی از دوستان هست که تا حالا ***** راه اندازی کرده باشه ؟

من اومدم و از روی
[فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]*****.php
socks‌رو راه اندازی کردم ولی وقتی که توی فایرفاکس آی پی و پورت رو ست می کنم سایت باز نمی کنه و نمی تونه ازش استفاده کنم و تو قسمت active connection هم فقط یک لحظه دو تا سطر اومد و رفت و دیگه نیومد
به نظروتون مشکل از کجاس ؟

ramin_malek
2011/03/14, 09:51 AM
توی **** حتما باد پورت هایی رو کی خواهی ارتباط داشته باشی add کنی مثلا 80 برای page

در ضمن سناریو اینطوری هست که باید نت رو هم بزاری وای از توی فایرول دسترسی یوزرها رو مستقیم ببندی و فقط از طریق **** بشه
دوستان درست می گم؟؟؟؟؟

admin
2011/03/14, 01:26 PM
برای **** نیازی به نت نیست،اگر درست تنظیم شده باشه همون پورت و Ip بدی کار می کنه،فایروال هم چک کنید که پورتش باز باشه

ramin_malek
2011/03/16, 07:30 PM
[فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]*****

raihani
2011/10/16, 06:25 PM
سلام

ممنون میشم یه راهنمایی کلی برای راه اندازی این پورت ارائه بدین
با تشکر

HamedPC
2011/10/16, 09:33 PM
باید تو فایرفاکس ***** v4 رو تیک بزنید
در ضمن بهتره هم از تنظیمات سرور هم کالینت عکس بذارید

emoein
2011/10/17, 01:00 AM
سلام
چه طوری میشه رو ***** یوزر و پسورد تعریف کرد !؟؟ تا کاربر بتونه با auth به سرور وصل بشه ...

Daniel4u
2011/10/17, 11:58 AM
**** خیلی راحت تره من کافی نت میرم از **** استفاده میکنم فقط گه گاهی قاطی میکمنه...روش هایی برای بهینه کردنش بگین خیلی عالی میشه
ممنون

emoein
2011/10/17, 10:33 PM
چه طوری میشه رو ***** یوزر و پسورد تعریف کرد !؟؟

ramin_malek
2011/10/18, 10:12 AM
v5 auth میکنه

Daniel4u
2011/10/18, 02:02 PM
یعنی چی v5 auth میکنه؟
یکم توضیح بده
مرسی

mohamad2314
2011/10/18, 02:22 PM
ممنون میشم یکم کاملتر توضیح بدی

emoein
2011/10/18, 09:07 PM
سلام

منم میدونم ورژن 5 auth میکنه ، اما راه اندازی ورژن 5 روی میکروتیک و یوزر و پس تعریف کردن به چه شکل است ؟!

ramin_malek
2011/10/18, 11:21 PM
Mikrotik supported only version 4

emoein
2011/10/19, 12:16 AM
خوب با ویندوز سرور یا لینوکس چه جوری میشه ***** ورژن 5 راه اندازی کرد !؟ آیا باید برنامه ای خاص رو سیستم نصب بشود !؟ ممنون میشم توضیح بدید ....

farsnet
2011/10/19, 12:57 PM
سلام
من پورت و ای پی به فایرفکس می دم و مشکل بزرگ اینجاس که هر یوزر که به برنامه emy tunnel می دم وصل میشه و تو مکروتیک هم نمیزنه فلان یوزر وصل هست!!
کلا میشه با با **** یوزر داد مثلا 1 ماهه یا 5 دقیقه ؟؟
بی صبرانه منتظر هستم

farsnet
2011/10/19, 01:48 PM
یه عزیز لطف کنه جواب بده اگه بلده کامل
هزینه هم خواست در خدمتیم

web
2011/10/20, 03:03 PM
لطفا اگه کسی میدونه **** رو چصوری رو میکروتیک کاری کنیم که اگه طرف با ppt-p وصل شد اون وقت **** هم براش کار کنه

ramin_malek
2011/10/21, 04:22 PM
روی ویندوز سرور و لینو کس راه انداختم ورژن 5 که اعتبار سنجی هم می کنه

vps11
2011/10/21, 06:07 PM
سلام

کسی میدونه Proxifier رو چطوری میشه تو میکروتیک ورزن 5.6راه اندازی کرد؟

mohamad2314
2011/10/21, 10:29 PM
اقا یکی نیست بگه این اعتبار سنجی رو واسه ***** روی میکروتیک 5 چه جوری باید راه اندازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Daniel4u
2011/10/22, 10:43 AM
اوئنایی که حرفه ای هستن لطفا به این پیج سر بزنن ببینن و اطلاعات را بگن
این صفحه که میگم برای تبلیغات نیست برای اینه که دوستان ببینن چطوریه و به ما یاد بدن
[فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]

fun_9990
2011/10/22, 10:06 PM
اینها اصلا **** نیستن

یکی دو نفر بودن یکی شون که روی وبمین زده که با یه یوزر 1000 نفر می تونن وصل بشن روی

چیزی که 2 نفر وصل بشن کرش میکنه

یارو اسم اس اس اچ رو میگه **** ! :icon_rolleyes:

یکی هم این بود فک کنم رو سرور ویندوز زده بود فک کنم که سرور ویندوز هم من اساسا اصلا عقیده ای بهش ندارم بابت ناپایداری

روی لینوکس اگه کسی بلد هست بگه

sr25
2011/10/24, 06:47 PM
اوئنایی که حرفه ای هستن لطفا به این پیج سر بزنن ببینن و اطلاعات را بگن
این صفحه که میگم برای تبلیغات نیست برای اینه که دوستان ببینن چطوریه و به ما یاد بدن
بله دوست عزيز درسته سرعت بالاي هم داره اگر بشه ***** رو در ميكروتيك يوزر و پسورد داد كسي هست راهنمايي كنه

sr25
2011/10/26, 09:19 PM
من يك اشتراك تست ازشون گرفتم واقعا پر سرعت بود دقيقا 4 برابر وي پي ** هاي كنوني كه كار مي كنن كسي از دوستان مي تونه راهنمايي كنه

mr-secret
2011/10/27, 12:00 AM
سلام دوستان
***** 5 کاملا اکانتینگ میشه و تنها مشکلش اینه که کاربر نمیتونه همزمان از ههمه پورتها استفاده کنه
یعنی فقط کاربر **** میتونه از سرویس ساکی استفاده کنه نه pptp و l2tp
مشکل دیگه هم اینکه این روش مولتی لاگین هست و تک لاگینه نمیشه بیشتر از 2کاربر جوابگو نیست
در حال حاضر هم راه اندازی شده در سروروم
شاید الان بپرسید که چجوری ولی متاسفانه منم تو نخشم
چون اینکارو یکی از دوستام که کار شبکه های بزرگ شرکتی انجام میده وااسم راه اندازی کرده و با شرایطی خاص اینکارو انجام داده
لینک اموزش و اطلاعات بیشتر

[فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]*****

sr25
2011/10/28, 07:48 PM
سلام دوستان
***** 5 کاملا اکانتینگ میشه و تنها مشکلش اینه که کاربر نمیتونه همزمان از ههمه پورتها استفاده کنه
یعنی فقط کاربر **** میتونه از سرویس ساکی استفاده کنه نه pptp و l2tp
مشکل دیگه هم اینکه این روش مولتی لاگین هست و تک لاگینه نمیشه بیشتر از 2کاربر جوابگو نیست
در حال حاضر هم راه اندازی شده در سروروم
شاید الان بپرسید که چجوری ولی متاسفانه منم تو نخشم
چون اینکارو یکی از دوستام که کار شبکه های بزرگ شرکتی انجام میده وااسم راه اندازی کرده و با شرایطی خاص اینکارو انجام داده
لینک اموزش و اطلاعات بیشتر

[فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]***** ([فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]*****)
ميشه دوست عزيز بگي اين ***** رو روي چه سروري راه اندازي كردي ميكروتيك يا ويندوزي يا لينوكسي؟

در ضمن الان خيلي از سايتها رو ديدم كه اين سرويس رو راه اندازي كردن كار خارق العاده اي نيست .
كسي هست از دوستان اين كار رو انجام بده و هزينش رو هم بگيره؟

ramin_malek
2011/10/28, 08:21 PM
شما اگه توی ویکی یک search کنین راحت به نتیجه می رسین

emoein
2011/10/29, 02:34 AM
سلام

شما یا جواب نده یا میدی این جمله تکراری ( شما اگه توی ویکی یک search کنین راحت به نتیجه می رسین ) رو نگو سنگین تره .

HamedPC
2011/10/29, 03:08 AM
روی ویندوز راه اندازی میشه ***** 5 هم با اکانتینگ . حتی میشه عین چیز پی ** روی همه برنامه ها بدون وارد کردن آی پی باشه

ramin_malek
2011/10/29, 01:04 PM
در مورد راه اندازی ***** چه روی ویندوز چه روی لینوکس دوستان اگه خواستن pm بدن

mr-secret
2011/10/29, 05:06 PM
راه اندازی ***** 5
دوستانی که میخوان واسشون کانفیگ کنم پی ام بدن
کانفیگ روی سرور ویندوز انجام میشه

ای دی: mr.secret1989

emoein
2011/10/30, 01:44 AM
کانفیگ کردن مهم نیست ، مهم اتصال به IBSng هستش

twitfa
2011/10/30, 02:26 AM
دوستان عزیز ما تونستیم یه سیستم اکانتینگ سالم و خوب از ***** تهیه کنیم روی لینوکس ولی اینکه بخوایم روی ibs متصل کنیم فعلا نه ولی سیستم پایدار ازش دراوردیم که اکانتینگ خوبی هم داره
خواستید یه سر به این تاپیک بزنید :

Armin.nik
2011/10/31, 07:11 PM
راه اندازی سرورس **** روی ویندوز همراه با Accunting تحت WEB

قیمت : 25000 تومان

09371071821

emoein
2011/10/31, 11:22 PM
فایده نداره ، **** به IBSng وصل نشه هیچ فرقی نداره ، حالا می خواد هر اکانتینگی باشه .

mr-secret
2011/11/01, 12:26 AM
از دوستان کسی کامل با لینوکس اشنایی داره اطلاع بده روشی جدید پیدا کردم که **** رو به ibsng وصل میکنه
لطفا فقط دوستانی که اشنایی کامل با لینوکس دارن اطلاع بدن
ای دی رو در پست 32 گذاشتم
با سپاس

camel_60
2011/11/01, 07:58 PM
سلام دوستان
من از یکی گرفتم که با Proxifier کار میکرد و رو پورت 4000 تنظیم میشد ...
ویندوز 2003 و 2008 بود که با هزینه رو سرور کانفیگ میکرد ... اکانتینگ جداگانه هم میداد که نمیدونم چیه ...
ولی خوب تست کردم دیم سرعت چیز پی ا ن بهتر از این هستش :icon_redface:

sr25
2011/11/01, 09:20 PM
ميشه بگين اين مدل ساكس رو با چه نرم افزاري روي ويندوز نصب مي كنيد؟ اسم نرم افزارش چيه؟

emoein
2011/11/02, 01:28 AM
از دوستان کسی کامل با لینوکس اشنایی داره اطلاع بده روشی جدید پیدا کردم که **** رو به ibsng وصل میکنه
لطفا فقط دوستانی که اشنایی کامل با لینوکس دارن اطلاع بدن
ای دی رو در پست 32 گذاشتم
با سپاس

من تقریبا آشنایی کامل دارم و می تونم شما چی نصب کردی ، من خودم نصب کردم به آی بی اس وصل نشد .

mr-secret
2011/11/02, 11:58 AM
من تقریبا آشنایی کامل دارم و می تونم شما چی نصب کردی ، من خودم نصب کردم به آی بی اس وصل نشد .

نه دوست عزیز اونی که شما فکر میکنید که من نصب کردم جداست اون قضیه
تو یاهو بهتر بهتون میگم :smiley-sealed:

Daniel4u
2011/11/03, 09:10 PM
اقا آخرش چی؟
الان میشه اکانتینگش کرد یا نه؟
رو میکروتیک میشه؟
پنجشنبه بازار شد اینجا

twitfa
2011/11/03, 09:42 PM
اقا آخرش چی؟
رو میکروتیک میشه؟
پنجشنبه بازار شد اینجا
دوست عزیز ما می تونیم براتون اکانتینگ کنیم روی لینوکس و بهدو روش یوزر ها بتونند کانکت بشن
1. MyEnTunnel
2. با یک روش با پورت دلخواه
دوستانی هم که تست گرفتن می دونند که سرعت چه طوره الان یک ماه تستش داریم می کنیم و الان دیگه به طور قطع می تونم بگم خوبه

mr-secret
2011/11/03, 10:33 PM
اقا آخرش چی؟
رو میکروتیک میشه؟
پنجشنبه بازار شد اینجا

انشاء اله بزودی به اکانتیگ ibs وصلش میکنم دنبال یه لینوکس کار خوب میگردم متاسفانه پیدا نمیشه

music
2011/11/13, 03:45 AM
ميشه بگين اين مدل ساكس رو با چه نرم افزاري روي ويندوز نصب مي كنيد؟ اسم نرم افزارش چيه؟
چه مدل **** رو ؟ ***** 5?
یکی از نرم افزار هایی که رو ویندوز ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ میتونه **** سرور بشه . ccproxy هست .

fun_9990
2011/11/19, 10:38 PM
اینی که شما میگی مال عهد دقیانوسه که هیچ *****ی روی پورتها نمیشه انجام داد

البته میشه isa server زد که اونم دنگ و فنگش مخ رو دیلیت می کنه :smiley-innocent:

فقط لینوکس ! کسی تونست توی لینوکس راه بندازه و به ibsn.. جون وصل کنه جایزش پیشم

محفوظه :sm_ok:

godman757
2011/11/19, 11:09 PM
راه اندازی سرور Socks5 روی CentOS

نکته : **** سرور روی سرور مجازی مبتنی بر WMWare و XEN به خوبی کار میکنه ( تست شده ) اما روی OpenVZ خودتون تست کنید و نتیجشو در نظرات بیان کنید ( روی اون تست نکردم )

قبلا در برخی پستها به ***** ***** پرداخته شده . در ویندوز سرور با کمک CCProxy میشه یه ****** سرور عالی با ساپورت **** ۵ ایجاد کرد .اما برای توزیعهای لینوکس راهنما برای چنین کاری جدا کمه . این پست اولین راهنمای فارسی اینترنت برای راه اندازی **** سرور روی لینوکس سنت او اس است .

در اینجا یاد میگیرید که چطوری روی سرور CentOS خودتون یه **** پراکسی ورژن ۵ ( شخصی و یا تجاری ) ایجاد کنید . **** ****** شخصی از نظر سرعت از وی پی ** هم سریعتره و یکی از بهترین راههای وبگردی هست . سمت کلاینت هم کم درده سر ترین راهه چون بسادگی در مرورگر تنظیم میشه و میتونید همه جا ازش استفاده کنید . پورتش هم قابل تغییره و …

اگر روی سرورتون وی پی ** و یا سایت دارین بدونید **** ****** هیچ مزاحمتی برای اونها ایجاد نمیکنه و کاملا مستقل سرویس دهی میکنه و میتونید با خیال راحت راه اندازیش کنید .
نکته : محتوای این اموزش روی هر دو نسخه CentOS 5.7 و همچنین CentOS 6 عمل میکنه و همین الان با قدرت در حال کار هست .

در اغاز با SSH به سرورتون متصل بشید و این دستور رو بزنید :

wget [فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]

سپس یه سری پکیج لازم رو با کمک yum نصب میکنیم :

برای ۳۲ بیتی با این دستور :

yum install rpm-build openldap-devel pam-devel openssl-devel libgssapi-devel gcc gcc-c++ kernel-devel make -y

برای ۶۴ بیتی با این دستور :

yum install rpm-build.x86_64 openldap-devel.x86_64 pam-devel.x86_64 openssl-devel.x86_64 libgssapi-devel.x86_64 -y

حالا پکیج **** رو از سورسش ایجاد میکنیم :

rpmbuild --rebuild ss5-3.8.9-2.src.rpm

و نصبش میکنیم :

برای ۳۲ بیت :

rpm -i rpmbuild/RPMS/i386/ss5-3.8.9-2.i386.rpm

برای ۶۴ بیت :

rpm -i rpmbuild/RPMS/x86_64/ss5-3.8.9-2.x86_64.rpm

حالا پورت **** رو تعیین میکنیم .برای اینکار بزنید :

nano /etc/init.d/ss5

و زیر خط اغاز اسکریپت این دو خط رو اضافه کنید :

export SS5_*****_PORT=1082
export SS5_*****_USER=root

که باید چنین چیزی بشه :

#!/bin/sh
export SS5_*****_PORT=1082
export SS5_*****_USER=root

اون ۱۰۸۲ صرفا یه مثال هست و میتونید یا همون رو بزارید و یا هر شماره پورت دلخواهی که دوست دارید !

حالا کافیه این دستور رو بزنید تا **** سرور کارش رو اغاز کنه :

service ss5 start

پس از استارتش میتونید به مرورگر سیستم خودتون برید و در بخش تنظیم پروکسیش ای پی و پورت تعیین شده سرور خودتون رو وارد کنید و ازادانه و سریع وبگردی کنید .

اما حالت بالا چون کاملا پابلیک هست طوریه که اگر فرد دیگری هم همون ای پی و پورت شما رو بدونه میتونه استفاده کنه . البته اگر کاربر لینوکس و یا مک او اس باشید باید از همین حالتش بهره ببرید .

اما اگر در سیستم خودتون ویندوز دارید میتونید برای این **** ****** سرور یه سری یوزر نیم و پسورد ایجاد کنید و با کمک نرم افزار پروکسیفایر از اون یک شبه وی پی ** بسازید و ازش بهره ببرید .

برای ست کردن یوزر نیم و پسورد فایل تنظیمات **** رو باز کنید :

nano /etc/opt/ss5/ss5.conf

و چنین خطی رو توش پیدا کنید :

auth 0.0.0.0/0 – –

و اونو به این شکل در بیارید :

auth 0.0.0.0/0 – u

( اون خط تیره اخری شد حرف u )

حالا فایل کاربران رو ایجاد میکنیم . بزنید :

nano /etc/opt/ss5/ss5.passwd

سپس به ترتیب نام کاربری و پسورد برای هر یوزر تعیین کنید . مثلا برای دو یوزر به این شکل میشه :

user1 password1

user2 password2

و همینطور به ترتیب ردیفی پایین میایید . پس از ذخیره لیست یوزرها ( و یا یک یوزر برای خودتون ) باید سطح دسترسی اون فایل به دلایل امنیتی درست کنیم .پس بزنید :

chown root.root /etc/opt/ss5/ss5.passwd

chmod 750 /etc/opt/ss5/ss5.passwd

حالا کافیه سرویس **** رو ریستارت کنید :

service ss5 restart

میبینید که دیگه بصورت پابلیک با تنظیم ساده توی مرورگر وصل نمیشه ، در نتیجه برای اتصال باید به پروکسیفایر برید و ای پی و پورت و یوزر نیم و پسورد رو در اون طبق راهنماش وارد کنید و از اینترنت سریع و ازاد بهره ببرید .
منبع : فری نت ([فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند])

Armin.nik
2011/11/21, 02:56 AM
ارتباط سرویس ***** 5 با اکانتینگ IBSng روی لینوکس

قیمت : 50000 تومان
------------------------------------------

09371071821

emoein
2011/11/21, 03:38 AM
ارتباط سرویس ***** 5 با اکانتینگ IBSng روی لینوکس

قیمت : 50000 تومان
------------------------------------------

09371071821

سلام

دوست عزیز اتصال **** میکروتیک به IBSng رو هم ما راه انداختیم ، روی لینوکس قدیمی شده دیگه ، دوست داشتی آموزشش رو بزار دیگران استفاده کنند .

Armin.nik
2011/11/21, 11:58 AM
دوست عزیز همانطور که شما میگی اتصال **** لینوکس با IBSng ارزشی نداره و حالا که شما توانستید **** میکروتیک رو به IBSng وصل کنید اگه میشه شما یه اموزش بزارید که من هم مثل یکی از شاگرداتون ازش استفاده کنم.

scanme
2011/11/21, 02:13 PM
راه اندازی سرور Socks5 روی CentOS

نکته : **** سرور روی سرور مجازی مبتنی بر WMWare و XEN به خوبی کار میکنه ( تست شده ) اما روی OpenVZ خودتون تست کنید و نتیجشو در نظرات بیان کنید ( روی اون تست نکردم )

قبلا در برخی پستها به ***** ***** پرداخته شده . در ویندوز سرور با کمک CCProxy میشه یه ****** سرور عالی با ساپورت **** ۵ ایجاد کرد .اما برای توزیعهای لینوکس راهنما برای چنین کاری جدا کمه . این پست اولین راهنمای فارسی اینترنت برای راه اندازی **** سرور روی لینوکس سنت او اس است .

در اینجا یاد میگیرید که چطوری روی سرور CentOS خودتون یه **** پراکسی ورژن ۵ ( شخصی و یا تجاری ) ایجاد کنید . **** ****** شخصی از نظر سرعت از وی پی ** هم سریعتره و یکی از بهترین راههای وبگردی هست . سمت کلاینت هم کم درده سر ترین راهه چون بسادگی در مرورگر تنظیم میشه و میتونید همه جا ازش استفاده کنید . پورتش هم قابل تغییره و …

اگر روی سرورتون وی پی ** و یا سایت دارین بدونید **** ****** هیچ مزاحمتی برای اونها ایجاد نمیکنه و کاملا مستقل سرویس دهی میکنه و میتونید با خیال راحت راه اندازیش کنید .
نکته : محتوای این اموزش روی هر دو نسخه CentOS 5.7 و همچنین CentOS 6 عمل میکنه و همین الان با قدرت در حال کار هست .

در اغاز با SSH به سرورتون متصل بشید و این دستور رو بزنید :

wget [فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]

سپس یه سری پکیج لازم رو با کمک yum نصب میکنیم :
...................
.
.
.
.
میبینید که دیگه بصورت پابلیک با تنظیم ساده توی مرورگر وصل نمیشه ، در نتیجه برای اتصال باید به پروکسیفایر برید و ای پی و پورت و یوزر نیم و پسورد رو در اون طبق راهنماش وارد کنید و از اینترنت سریع و ازاد بهره ببرید .
منبع : فری نت ([فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند])

این چیزی که شما نوشتی خیلی خوبه و radius رو هم طبق گفته خود برنامه نویسش پشتیبانی میکنه اما توی اون فایل کانفیگ من هر کاری کردم به ibs وصل نشد

اگر کسی مبدونه به ما هم یاد بده یا پابلیک کنه دعای خیر داره

farid9631
2011/11/29, 09:11 PM
سلام

دوست عزیز اتصال **** میکروتیک به ibsng رو هم ما راه انداختیم ، روی لینوکس قدیمی شده دیگه ، دوست داشتی آموزشش رو بزار دیگران استفاده کنند .

سلام

لطفا هزینه راه اندازی رو بفرمایید.

با تشکر

shaahin4x
2011/12/03, 12:57 AM
کسی نبود آموزش اتصال ibs به **** 5 رو بزاره ؟!

merkut
2011/12/06, 11:29 AM
خوب با مطالعه این موضوعات جالب اگه دوستان عزیز زحمت بکشن و آموزش رو هم در اختیار دیگران قرار بدن ممنون میشم.
بالاخره یه مدتی گذشته و این مسئله درآمدزایی **** بازارش پر نمیشه که برادر ...
یه سفره ای پهن میشه همه استفاده بکنن .
در هر صورت اگه یه آموزش کامل از این عنوان ها در اختیار قرار بگیره خیلی خوب میشه .
پیشاپیش سپاسگزارم

mori2000
2011/12/06, 10:36 PM
روی میکروتیک جواب میده ولی بهترین حالت روی ویندوز هست که از همشون راحت تره

---------------------------------
سرور های حرفه ای آمریکا با پورت 1 گیگ

rezass
2011/12/09, 05:13 PM
سلام

دوست عزیز اتصال **** میکروتیک به IBSng رو هم ما راه انداختیم ، روی لینوکس قدیمی شده دیگه ، دوست داشتی آموزشش رو بزار دیگران استفاده کنند .

اگه میشه یه توضیحی در مورد نحوه اتصال IBSng به **** توی لینوکس بدین

zizo
2011/12/09, 05:41 PM
سرعت ساكس پايين اومده ما [فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند] ارائه ميديم الان اسپيد فول ماهانه فقط3 تومن هر كي مي خواد به pouriazizo@mihanmail.ir ايميل بزنه

bahmansh
2012/01/24, 01:19 AM
خب از اول تا به آخر همه صفحات این موضوع رو خوندم
خیلیا تو این موضوع، مطالب ِ تاحدودی اشتباه و یا حتی کاملاً اشتباه منتشر کردن، بعضیا هم به نظر میاد فقط به قول معروف قپی اومدن که بلدن و میتونن انجام بدن ولی به نظر من که نمیتونن،خب بسم الله اگه بلدین اینجا آموزشش رو بزارید. در غیر اینصورت بهتره کمتر صحبت کنیم و گوش کنیم.

اصلاً **** فعلا از دو تا ورژنش پشتیبانی میشه یکی 4 و یکی 5، ورژن 4 کاملاً یه پراکسی ساده هستش بدون هیچ Auth شدن و .... ولی توی ورژن 5 اومدن پیاده کردن که این آقای **** بفهمه میتونه auth هم بشه و اگه قرار باشه auth شه باید یه username و password بهش بدی و اونم از یه جایی باید بپرسه! که میتونه یه فایل ساده توی خود لینوکس یا ldap یا یه اکانتینگ قوی باشه. خب مشکل اینجاست که ویرایش فایل برای افزودن یک کاربر جدید هم برای خیلیا سخته و هم اینکه این فایل نمیتونه تاریخ اتمام دوره کاربر رو تو خودش نگه داری کنه. ldap هم همون اکتیو دایرکتوری ویندوزیه که تو لینوکس بوده! اینم واسه خیلیا سخته و نیازه به خود سرور لینوکسه دسترسی ssh یا rdp داشته باشی. یه پروتوکل PAM هم هستش که من تاحالا چیزی نخوندم در موردش! فعلاً هم وقتش رو ندارم بخوام رو همچین چیزی وقت بزارم وگرنه شاید بشه تو وبمین ردیفش کرد!

از اول شروع میکنم به توضیح بعضی مسائل و میرسیم به جایی که باهم بتونیم حلش کنیم به امید خدا.
اولاً چون توی تاپیک از عنوان میکروتیک استفاده شده، باید بگم که میکروتیک فعلاً فقط تا **** ورژن 4 رو ساپورت میکنه و لاغیر! بنابراین نمیتونه از اکانتینگ یا Username و پسورد پشتیبانی کنه! پس مساله اول کلاً پاک شد چون میکروتیک از عهده ش برنمیاد. مگر اینکه بشه به روشی سرش کلاه گذاشت یعنی همون ورژن 4 کار کنه بعدش شاید توی بحث فایروال و با اسکریپت نویسی بشه کاری کرد که بره سراغ اکانتینگ که اونم اونوقت باید واسش کلاینتش رو هم نوشت! پس فعلاً اینو بیخیال میشیم.

حالا روی ویندوز با ccproxy که آموزشش همه جا هست. و خیلی هم ساده است! بحث اینه که ویندوز مشکلش تو سرعت پردازش و میزان مموری هست که برای هر session تخصیص میده و باعث کندی میشه بعد از مدتی!

میریم سراغ لینوکس، از اونجایی که این پروتوکل به طور کلی برای لینوکس از اول نوشته شده بوده و لینوکس تو مدیریت حافظه و پردازنده خیلی خیلی بهتر عمل میکنه از این مشکلاتی که واسه ویندوز پیش میاد نداره اصولاً توی آموزش سایت فری نت هم به طور کامل راه اندازی **** 5 رو آوردن و حتی به روشی auth هم شده که خب مشکلش اینه که نمیتونیم تاریخ و زمان انقضای کاربر رو توش تعیین کنیم و از این حرفا!‌ در واقع auth میشه ولی accountingش مشکل داره.

خب توی فایلش میشه تعیین کرد که بره از یه سرور اکانتینگ بپرسه!
فقط بحث اینه که چه سروری؟ من با IBSng خیلی ور رفتم اصولاً اون ورژن free و کرک شده Enterpriseش که جوابگو نیستن و در واقع Template مخصوص ***** رو نداره که زبون **** رو بفهمه.
خب اگه کسی بلده، تریک یا تریپی، پیاده کنه که با تغییری توی IBS، بتونیم این مساله رو روش پیاده کنیم به من بگه باهم روش کار میکنیم.
میمونه یکی از بهترین اکانتینگ های رایگان دنیا روی لینوکس به اسم freeradius که با پنل وب‌ای به اسم daloRADIUS کار میکنیم باهاش ! این لعنتی خیلی چیزا رو ساپورت میکنه ولی تا این لحظه بنده همش خوردم تو دیوار، توی تمپلیت های این بنده خدا هم من چیزای زیادی رو دارم بالا پایین میکنم ولی **** نیست باید بشه از روی یکی از تمپلیت های دیگه ش با **** حرف زد که خب من هنوز نتونستم پیداش کنم وقتم هم کمه و نمیتونم زیاد روش هر شب وقت بزارم کل قضایا رو روش 4 شب هر شبی 2 تا 3 ساعت وقت گذاشتم تاحالا.

لطفاً اگه کسی فکر میکنه نکته ای در این مورد میدونه هم به من بگه بازم باهم بشینیم روش کار کنیم.
و یا اگه اکانتینگی سراغ دارین که میتونه زبون **** رو بفهمه به من بگین ازش ممنون میشم
حتی با وب مین هم ور رفتم وب مین اکانتینگ نیست اونی که میگه وب مین راه میندازه در واقع تانلینگ اس اس اچ میزنه و **** نیست اسمش!

حالا بسم الله هر کی واقعاً بلده بیاد جلو تا با هم رو این داستان با همکاری بتونیم یه چیز خوبی ازش دربیاریم
مرسی

bahmansh
2012/01/24, 11:43 AM
ضمناً در پاسخ به دوستانی که مدعی شدن روی میکروتیک تونستن به هر ترتیبی **** رو با اکانتینگ راه بندازن چه IBS یا هر روش دیگه ای لطفاً اگه واقعاً راست میگین من ازتون سرورش رو میخرم ولی به شرطی که تست کنم و تو میکروتیکش رو همزمان ببینم و تست کنم داره واقعاً با روش auth شدن وصل میشه یا نه؟
چون یه بنده خدای دیگه ای هم همچین ادعایی میکرد سرور رو دیدم به محض تست به خودش نشون دادم که داره بدون یوزر هم وصل میشه و کلا fake بوده بحث اکانتینگش!!:icon_cool:

bahmansh
2012/01/26, 08:04 PM
آقایون و خانم‌های محترم بالاخره تونستم این مساله رو حل کنم و الان با اکانتینگ درست و حسابی داره به راحتی وصل میشه روی لینوکس و الان هم روی تسته! من دارم دو تا سرور دیگه هم قرض میگیرم که بهتر تستش کنم و وقتی به نتیجه نهایی برسم اینجا اعلام میکنم.
از شانس ما همین الان که این به نتیجه رسید و عملیات auth شدنش رو درست انجام داد حالا سرعت اینترنت یهو ترکید و من الان اینترنت درست و حسابی ندارم!!!!

محمد ریاحی
2012/01/26, 08:45 PM
آقایون و خانم‌های محترم بالاخره تونستم این مساله رو حل کنم و الان با اکانتینگ درست و حسابی داره به راحتی وصل میشه روی لینوکس و الان هم روی تسته! من دارم دو تا سرور دیگه هم قرض میگیرم که بهتر تستش کنم و وقتی به نتیجه نهایی برسم اینجا اعلام میکنم.
از شانس ما همین الان که این به نتیجه رسید و عملیات auth شدنش رو درست انجام داد حالا سرعت اینترنت یهو ترکید و من الان اینترنت درست و حسابی ندارم!!!!

روي چي نصبش كردي؟
با centos كار كردي يا ميكروتيك؟

bahmansh
2012/01/26, 09:20 PM
روي چي نصبش كردي؟
با centos كار كردي يا ميكروتيك؟

CentOS
قبلاً تو پست‌های قبلی که گفته بودم!‌میکروتیک **** 4 داره و **** 4 هم نمیتونه auth کنه.
لینوکس CentOS و الان میخوام رو لینوکس فدورا 12 هم تستش کنم ببینم چی میشه:icon_cool:

emoein
2012/01/26, 10:19 PM
سلام

آقا منتظریم ببینیم چیکار کردی ، امیدوارم به درستی کار کنه .

bahmansh
2012/01/26, 11:36 PM
سلام

آقا منتظریم ببینیم چیکار کردی ، امیدوارم به درستی کار کنه .

این داره درست کار میکنه فقط تو یه چیز تقریباً مهم کم آورده!!
نمیفهمه first login طرف رو باید بندازه
یعنی نمیتونه بفهمه **** هم که طرف وصل میشه باید اینکار رو انجام بده!

ولی باز جای شکرش باقیه که اجازه میده یوزر **** کانکت کنه بقیه که تا همین حد هم اجازه نمیدن

mehsat
2012/01/30, 01:05 PM
سلام
ما همچنان چشم به راهیم که اکانتینگ راه بیوفته ... خبری شد حتما بفرمایید...

bahmansh
2012/01/30, 09:04 PM
سلام
ما همچنان چشم به راهیم که اکانتینگ راه بیوفته ... خبری شد حتما بفرمایید...

والا حقیقت امر راه افتاده ولی یه مشکل کوچولو داره میدونید که **** به طور کلی این مشکل رو داره که با یه نام کاربری n نفر میتونن همزمان متصل شن! خب ما برای اینکه اگه این n نفر وصل شدن با یه نام کاربری سرعتشون از یه حدی بیشتر نشه و برامون معقول باشه باید روی تعداد sessionهایی که از یه نام کاربری میشه برقرار کرد رو محدود کنیم. من دنبال یه پارامتر هستم که بتونم به آقای اکانتینگ بفهمونم که اینکارو بکنه و هنوز نتوستم!

mehsat
2012/01/30, 09:54 PM
ممنون از توجهت
پس تمام این دوستانی که یوزر پس میدن و ادعای **** میکنند مارو سر کار گذاشتن یا خودشون سرکار هستند؟
کاش بشه زودتر اوکی شه این اکانتینگ:icon_sad:

behrooz.shie
2012/01/31, 01:12 AM
هم خودشون سر کار اند هم شما !

msherm
2012/02/02, 02:26 PM
من دیروز با خود نویسنده اسکریپت ss5 صحبت کردم.
Dear Matteo,
i may not be the first one to ask this question.
We have used SS5 ***** script on cent os.
we did all the setting right, we tried to connect to a radius server for ***** authentication but it didnt work.

would you please give us a hint, which radius server is compatible with this script.
We use a radius server called IBSng,

In case you may need to try and see i would be glad to provide you a shell (SSH) on server with root access.

Best regards

Mat
1:35 AM (11 hours ago)

to me
Dear,

ss5 nowadays support FreeRadius auth and acct requests. Commercial version will release soon an accounter to support FreeRadius, Microsoft Radius service and probably also IBSng.

Regards

merkut
2012/02/02, 02:32 PM
خوب نسخه تجاری که قرار بیاد بیرون این قابلیت رو داره، اینجا هم که کسی تجاری فک نمیکنم کار بکنه:دی

msherm
2012/02/02, 03:40 PM
من موندم وقتی خود نویسنده برنامه میگه در ورژن تجاریش شاید ساپورت بشه اون دوستمون bahmansh چه کار کردن که میگن لوگ میندازه. واقعا اگر کار میکنه و شما راست میگی چرا روش خودت رو اینجا مطرح نمی کنی که بقیه هم اگر تونستن تست کنن و به نتیجه برسن.
همه چی که پول نمیشه. اگر من همین امروز بتونم اتصال برقرار کنم همین امروز روشم رو می زارم.

merkut
2012/02/02, 05:18 PM
دست شما درد نکنه;)
شاید بنده خدا هم دولوپره و تونسته ...
من که مصرف کنندم:دی

web
2012/02/05, 04:38 AM
**** با nttac راه اندازی شد و 1 ماه دارم تست میکنم
نتیجه از برخی جهات جالب نیست
هنگ کردن و...

merkut
2012/02/05, 03:16 PM
فک میکنم اگر طریقه ی انجام این فعالیت ها به اشتراک گذاری بشه مشکلاتش با مشورت دوستان برطرف بشه.
کار تیمی در واقع ;)

subaru
2012/02/06, 04:33 PM
آقا جون هر کی دوس دارین این اکانتینگ رو ردیف کنید
بدجور گیرشم
به اولین نفر که اکانتینگ را برایمان ردیف کند یک عدد سکه به قید "دوره هم باشیم" اهدا می شود !!!

emoein
2012/02/07, 02:37 AM
سلام

من می تونم این سرویس رو با کنترل پنل IBSng و پهنای باند 10 MB/s و ترافیک 200 گیگ با امکان ایجاد 100 کاربر به شما بدم ، ماهیانه 50 هزار تومان ، در صورت تمایل پیام خصوصی ارسال شود .

subaru
2012/02/07, 05:04 PM
سلام

من می تونم این سرویس رو با کنترل پنل IBSng و پهنای باند 10 MB/s و ترافیک 200 گیگ با امکان ایجاد 100 کاربر به شما بدم ، ماهیانه 50 هزار تومان ، در صورت تمایل پیام خصوصی ارسال شود .

عزیز من یه زحمت بکش آموزش نحوه راه اندازی این سرویسو ارائه بده با هر قیمتی که خواستی
الان از این گفته شما باید این اسنتباط رو کرد که **** با IBSg جور در اومده !

web
2012/02/07, 10:27 PM
عزیز من یه زحمت بکش آموزش نحوه راه اندازی این سرویسو ارائه بده با هر قیمتی که خواستی
الان از این گفته شما باید این اسنتباط رو کرد که **** با IBSg جور در اومده !

اگه 1 ساعت وقت بزارین خیلی راحت میشه **** رو با ibs اکانتینگ کرد
تنبل نباشید فکر نمیکنم کسی حوصله داشته باشه اینجا بنویسه مراحل رو چون طولانی هست

subaru
2012/02/07, 11:40 PM
اگه 1 ساعت وقت بزارین خیلی راحت میشه **** رو با ibs اکانتینگ کرد
تنبل نباشید فکر نمیکنم کسی حوصله داشته باشه اینجا بنویسه مراحل رو چون طولانی هست
این چه حرفیه باز !!! حوصله نداشته باشه !!! ما خودمون به فنا دادیم نشد اون وقت تنبلیم ؟!!
شما خودت بلدی ؟! اگه بلدی یه مبلغ بگو تا بهت بدم تا واسه من یه ساعت وقت بذاری بهم آموزش بدی!

msherm
2012/02/08, 01:57 PM
من حاضرم. فقط بگو چه سیستم عاملی میخوای؟ ویندوز یا سنت اوس ؟
روشون چی نصب باشه ؟ S5.sourceforge.net یا Dante یا چی؟

behrooz.shie
2012/02/08, 03:11 PM
اينجا بخش ميكروتيك هست دوستان !
:icon_wink:

subaru
2012/02/11, 04:43 PM
من حاضرم. فقط بگو چه سیستم عاملی میخوای؟ ویندوز یا سنت اوس ؟
روشون چی نصب باشه ؟ S5.sourceforge.net یا Dante یا چی؟

آقا هر چی باشه
فقط میتونید به IBSng وصل کنید ؟!!!

web
2012/02/11, 07:57 PM
این چه حرفیه باز !!! حوصله نداشته باشه !!! ما خودمون به فنا دادیم نشد اون وقت تنبلیم ؟!!
شما خودت بلدی ؟! اگه بلدی یه مبلغ بگو تا بهت بدم تا واسه من یه ساعت وقت بذاری بهم آموزش بدی!

ببین میری یه ss5 روی یه centos نصی میکنی

2. در فایلهاب کانفیک ss5 که خیلی واضح در سایتش نوشته شده : [فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]
توضیح داده که چطوری ردیوس ادد کنید براش
کار آخر یه nttac یا ibs نصب میکنی تموم.
من روی ibs و nttac تست کردم خیلی خوب هم جواب میده
مشکلاتی داست مثل هنگ کردن که حل شد.
من توضیحات کلی رو دادم دیگه می مونه اینکه شما از سایت ss5 که کامل توضیح داده بقیه مطالب رو اجرا کنید

pcdmco1
2012/02/13, 10:21 AM
واقعا متاسفم اینجا شده بازار فروش آموزش !!!! یعنی علمتونو اینجوری روش قیمت میزارید !! خیلی برام عجیبه !!

msherm
2012/02/14, 01:29 AM
به کوری چشم بعضی از دوستان که برای آموزش دادن راه اندازی **** پول می خواهند اینجا
برنامه ای قوی جهت راه اندازی **** معرفی می کنم که به راحتی می تونین روی سرور ویندوزی نصب کنید.

اسم برنامه Free pro xy internet Suit هست که کاملا رایگان هست.
لینک دانلود» [فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]*****-Servers/FreeProxy.shtml
روی هر پورتی که خواستید می تونین سرویس **** راه اندازی کنید. حتی با چندین پورت مختلف و هم زمان.
دارای کنترل و مدیریت کاربری خودش هست.
از این ccproxy که فرت فرت هنگ می کنه به نظر بهتر میاد.
دوستان تست کنین نطر بدین. منتظرم.

دوستانی هم که یه چیزی یاد میگیرن می خوان ازش به هر قیمتی پول در بیارن اونا هم بیان تو.

pcdmco1
2012/02/14, 09:37 AM
ممنون و متشکر ** شد انجمن !!!

#elahe#
2012/02/14, 07:58 PM
به کوری چشم بعضی از دوستان که برای آموزش دادن راه اندازی **** پول می خواهند اینجا
برنامه ای قوی جهت راه اندازی **** معرفی می کنم که به راحتی می تونین روی سرور ویندوزی نصب کنید.

اسم برنامه free pro xy internet suit هست که کاملا رایگان هست.
لینک دانلود» [فقط اعضای میتوانند لینک ها را مشاهده کنند]*****-servers/freeproxy.shtml
روی هر پورتی که خواستید می تونین سرویس **** راه اندازی کنید. حتی با چندین پورت مختلف و هم زمان.
دارای کنترل و مدیریت کاربری خودش هست.
از این ccproxy دیوس که فرت فرت هنگ می کنه به نظر بهتر میاد.
دوستان تست کنین نطر بدین. منتظرم.

دوستانی هم که یه چیزی یاد میگیرن می خوان ازش به هر قیمتی پول در بیارن اونا هم بیان تو.
میشه لطفا نحوه ایجاد یک یوزر **** رو باهاش توضیح بدید ؟
مثل سی ****** یوزر و پسورد و محدودیت کانکشن و سرعت هم واسش تعریف بشه
مرسی

behrooz.shie
2012/02/15, 02:05 AM
اقا اینجا بخش میکروتیک هست
شورشو در آوردین دیگه :smiley-yell:
وقتی برای **** 4 تعریف نشده اکانتینگ حالا شما برو خودتو بکش تعریف کن براش !

از این نرم افزای های **** سرور هم تا دل تون بخواد هست
اگر که چیزی میدونید خوب بگید اگرم نه که بحث الکیه

محمد ریاحی
2012/02/15, 03:01 PM
سلام
منم با بهروز و اینکه بحث به بیراهه رفته کاملا موافقم
دوستان اینجا فروم میکروتیکه :smiley-foot-in-mout

msherm
2012/02/15, 03:28 PM
دوست عزیز بهروز جان.
لطفا بفرمایید که در مورد این مسئله کجا باید بحث کرد.
هدف ما راه اندازی **** با قابلیت authentication هست.
حالا نفر اول اومده اینو تو میکروتیک راه انداخته ببخشید.
اگر دسترسی مدیریتی دارید لطفا تاپیک رو انتقال بدین بخش مربوطه.
در ضمن شما که می فرمایید که از این برنامه ها ریخته خوب چرا راهنمایی نمی فرمایید که اولا بحث بیخودی طولانی نشه دوما کار همه ره بیوفته.
-------
در مورد دوستانی که آموژش پولی میدن!!!!!
من اصلا کاری به بقیه ندارم. ولی وقتی کسی مارو برای استفاده آزاد از نت محدود میکنه ما بجای اینکه با هم همکاری داشته باشیم داریم با هم معامله میکنیم. . دیر یا زود همه روش ها آموزش داده میشه. لطفا از آب گل آلود ماهی نگیرید.

msherm
2012/02/15, 03:31 PM
میشه لطفا نحوه ایجاد یک یوزر **** رو باهاش توضیح بدید ؟
مثل سی ****** یوزر و پسورد و محدودیت کانکشن و سرعت هم واسش تعریف بشه
مرسی

بعد از نصب و بعد از هر تغییری باید سرویس ریستارت بشه.
تو قسمت users شما اگر روی group کلیک کنی می تونی گروه بسازی
برای ساخت یوزر هم باید user کلیک کنید.

محدودیتش رو هنوز دارم روش کار می کنم.
به نظرم باید با تقویمش کار کنیم. ولی از لحاظ کارایی بهتر از سی سی هست

behrooz.shie
2012/02/16, 02:50 AM
دوست عزیز بهروز جان.
لطفا بفرمایید که در مورد این مسئله کجا باید بحث کرد.
هدف ما راه اندازی **** با قابلیت authentication هست.
حالا نفر اول اومده اینو تو میکروتیک راه انداخته ببخشید.
اگر دسترسی مدیریتی دارید لطفا تاپیک رو انتقال بدین بخش مربوطه.
در ضمن شما که می فرمایید که از این برنامه ها ریخته خوب چرا راهنمایی نمی فرمایید که اولا بحث بیخودی طولانی نشه دوما کار همه ره بیوفته.
-------

اقا یک برنامه (که البته زیاد هست) معرفی میکنم برید استفاده کنید روزی 2 الی 8 هزار تا سرور **** مفته گیر بیارید! پول هم نمیخواد بدید فقط خواهشی که دارم بحث رو الکی ادامه ندین

R4 Super ***** Test N Grab
چون کار باهاش راحته اینو پیشنهاد دادم مگه نه از این بهترم هست