اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تاثیر *****ینگ بر کندی اینترنت کشور

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • تاثیر *****ینگ بر کندی اینترنت کشور

  معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت معتقد است: اگرچه حجمی از پهنای باند کشور صرف *****شکن‌ها می‌شود اما اگر قرار باشد برخی از این سایتها رفع ***** شوند، پهنای باندی به مراتب بیشتر صرف آنها می‌شود.

  به گزارش ایسنا، فروش انواع *****شکن‌ در کشور و همچنین میزان استفاده از این سایت‌ها گویای آن است که در موارد متعدد کاربران اینترنت برای دسترسی به صفحات مورد نظر خود به این راه متوسل می‌شوند.

  در این میان بی شک بخشی از پهنای باند کشور نیز صرف باز کردن *****شکن‌ها می‌شود و درنهایت افراد تنها با صرف مقدار بیشتری از پهنای باند به صفحات مورد نظر خود دسترسی خواهند داشت.

  حسن کریمی - معاون شرکت ارتباطات زیرساخت - در این زمینه به ایسنا گفت: قطعا اگر تعدادی از سایت‌ها پالایش نمی‌شد پهنای باند کشور برای باز شدن سایر سایت‌ها افزایش داشت اما به هر صورت باید به این نکته هم توجه داشت که برخی ازاین سایت‌ها استفاده‌های دوگانه دارند و در کنار استفاده‌های مثبتی که از آن‌ها صورت می‌گیرد ممکن است استفاده‌های نامناسبی هم از آن‌ها به عمل آید و اگر *****ینگ این صفحات برداشته شود قطعا میزان درخواست اینترنت در میان کاربران افزایش پیدا خواهد کرد.

  وی در ادامه در پاسخ به این سوال که گاهی در برخی از مقاطع زمانی دیده می‌شود برخی از سایت‌های ***** شده بدون استفاده از *****شکن هم باز می‌شوند، توضیح داد: تغییر ip یک امر کاملا متداول در شبکه جهانی اینترنت است و حتی خود ما هم این کار را انجام می‌دهیم. یعنی برای برخی صفحه‌ها به ipهای بیشتری نیاز پیدا می‌کنیم و به همین دلیل ipهای جدیدی را وارد می‌کنیم.

  معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت همچنین عنوان کرد: این که یک شرکت بخواهد تعداد ipهایی که به آن اختصاص یافته را افزایش دهد، امری عادی و متداول است اما به هر حال مهم است این ipهای جدید به چه منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ به عنوان مثال ممکن است شرکت گوگل یک ip را برای سایت جی‌میل مورد استفاده قرار دهد و یا بخواهد از آن برای موتور جست‌وجویش استفاده کند.

  وی ادامه داد: در این میان نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این ipها ابتدا باید مورد استفاده قرار گیرد تا پس از آن شناسایی شده و مورد پالایش قرار گیرند.

  کریمی با بیان این‌که شناسایی ipهای جدید سایتهای ***** شده کار دشواری نبوده و ظرف چند دقیقه تا چند ساعت صورت می‌گیرد، توضیح داد: با این وجود لازم است که این ipها مورد استفاده قرار بگیرند تا بتوان آن‌ها را شناسایی کرد.

 • #2
  بالاخره اعتراف کردند!

  کامنت


  • #3
   تجهیزات انالیز کشش ندارن !!

   کامنت

   در حال انجام ...
   X