اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست نرم افزار Sdm

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• درخواست نرم افزار Sdm

دوستان اگر کسی نرم افزار Sdm مربوط به Cisco رو داره لطفا بزاره واسه دانلود . مرسی
    Farzin Bahmannejadyan

من cisco asdm launcher v1.4 رو دارم که demo mode رو هم داره اگه میخواین آپلود کنم

کامنت

در صورت امکان لطفا این نرم افزار رو آپلود کنید . البته اگر همون Cisco Security Device Manager باشه . متشکرم
      Farzin Bahmannejadyan

کامنت

http://www.persianadmins.com/sitefiles/asdm521.zip
        ممکنه در آینده این فایل پاک بشه از روی هاست

کامنت

واقعا نمی دونم چه جوری باید از زحمات شما تشکر کنم . شما دارین به پیشرفت همه ایرانی ها کمک می کنید و من کتاب ها و نرم افزارهای خیلی مفیدی از اینجا گرفتم . امیدوارم من هم بتونم مفید باشم . فقط یک سوال میشه بگید این منابع رو از کجا بدست میارین مثلا کتاب BCMSN جدید رو که 2007 چاپ شده . خیلی جالب بود . در هر صورت Thank you very much. در آخر باید بگم این چیزی نبود که من دنبالش بودم .
          آخرین ویرایش توسط Supervisor; در تاریخ/ساعت 2007/02/13, 12:16 PM.
          Farzin Bahmannejadyan

کامنت

ممنون از لطفتون
            هدف ما هم همینه
            مدیریت این سایت شاید معلوم نباشه ولی خیلی سخته و 95% پستها رو 2 نفر زدن که این نشانه پشتکار ما و از رو نرفتنه:D
            شما حتی کتاب cwna که pdf وجود نداشت اینجا پیدا میکنی چون یکی از بچه های اونطرف آبی تک تک صفحه ها رو اسکن کرده و بصورت pdf در اورده که حتی من با پول هم حاضر به این کار نبودم چه برسه مجانی
            کتاب ccnp در حدود 12 ساعت بعد از release شدن در سایت قرار گرفت اینم بدلیل اینه که به سایتهایی زیادی سر میزنیم و با خیلی ها بده بستون داریم
            البته مشکل اصلی من پهنای باند هست که 90% فایهایی که دوست دارم نمیتونم در سایت قرار بدم
            در مورد sdm هم فکر شما فایل bin میخواین که روی روتر upload کنید متاسفانه این فایل و من رو cd داشتم که در اثر قرض دادن و ..... دیگه ندارم

کامنت

Bravooooooooooo به شما ایرونیهای متخصص ولی حیف که کشورمون به دست نا اهل ها افتاده
              Farzin Bahmannejadyan

کامنت

http://rapidshare.com/files/16277670..._Sdm__v20A.zip
                آقا این رو گرفتی ببینیم کار میکنه یا نه

کامنت

بله آقا متشکرم خودشه فقط من توی سیسکو نخونده بودم که در مدلهای جدید جواب میده . امیدوارم بتونم من هم براتون کاری انجام بدم . باز هم از زحماتتون قدردانی میکنم.
                  Farzin Bahmannejadyan

کامنت

قابلی نداشت

کامنت

در حال انجام ...
                    X