اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشکل با sysprep و image در symantec ghost

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل با sysprep و image در symantec ghost

با سلام و خسته نباشید
    من باید برای یک محیط آموزشی چندین نرم افزار متنوع بر روی چند سیستم نصب کنم که برای راحتی کار سراغ ghost رفتم، اما به خاطر اینکه می خوام همه سیستم ها رو در AD وارد کنم مجبور به رست کردن SID قبل از image گرفتن شدم. مشکلی که دارم اینه که وقتی از sysprep استفاده می کنم و image می گیرم در زمان برگرداندن image بروی سیستم ها تمام نرم افزارهایی که ریجیستر کردم و یا کرک شدند (مثل autocad و 3dmax و photoshop و...) رو باید دوباره نصب و کرک کرد!!!
    1- می خواستم بدونم راهی نیست که تنها بتونم SID رو ست کنم و این مشکلات بوجود نیاد؟ لازم به ذکر است که من sysprep رو در حالت MiniSetup هم تست کردم اما بازم این مشکل رو دارم.
    2- می خواستم بدونم اگه از یک سیستم image بگیرم(بدون استفاده از sysprep) و بروی چندین سیستم دیگه برگردونم، در عضویت سیستم ها در AD مشکلی پیش نمیاد؟! یعنی لزومی داره که حتما قبل از image گرفتنم حتما از sysprep استفاده کنم؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون.

باید سخت افزارهاشون یکی باشن دیگه...
    ...Thechnology is faster than you
    .so Try HARD

کامنت

سلام
      خوب البته همونطور كه دوستمون گفته براي سازگاري درايورها بايد سخت افزار ها يكي باشن، تو اين حرفي نيست .
      همچنين شما نميتونيد هر نرم افزاري رو كه خواستيد قبل از Sysprep نصب كنيد بعضي برنامه ها اون مشكلاتي كه گفتيد خواهند داشت .
      اگر يك ويندوزي رو Image بگيريد كه روي اون SysPrep اجرا نشده براي عضو شدنشون توي دامين مشكل پيش مياد هر چند كه عضو دامين بشن و كار بكنن يه روزي حتما به مشكل ميخوريد .

براي عوض كردن SID علاوه بر SysPrep از برنامه NewSID كه تو سايت مايكروسافت هست نيز ميتونيد استفاده كنيد . ولي در هر حال بعد از ريستور كردن Image بايد مجددا عضو دامين بشن .
      البته بهتره قبل از SysPrerp يا NewSID و گرفتن Image ويندوزتون رو عضو دامين نكرده باشيد!
      قال اميرالمومنين علي ع :

اذا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْكَلامُ .
      چون خرد كمال گيرد، گفتار نقصان پذيرد.

کامنت

در حال انجام ...
      X