اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یک پیشنهاد

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• یک پیشنهاد

سلام
    آقا رضا من فکر کنم اگه تالار نرم افزار رو به sub forum تقسیم کنیم مثلا potables, graphic, internet,.... بهتر و دسترسی به نرم افزارها برای کاربران بهتر باشه....

سلام
    فکرخوبی هست...نحوه تقسیم بندی رو بنویسید تا من انجام بدم

کامنت

سلام و ممنون که پیشنهاد منو پذیرفتی
      راستش من که تنهایی نمی تونم دوستان هم باید کمک کنند.
      من فکر می کنم این طوری باشه خوبه....
      multimedia,internet,graphic,security,CD and DVD tools ,design , Portable appz, mobile, developer appz ,Business & Productivity, Desktop Enhancements, Utilities & Drivers,

من فکر کنم اینا کافی باشه بازم شما و دوستان و مدیران عزیز کامل کنید...

ممنون

آخرین ویرایش توسط root; در تاریخ/ساعت 2007/12/07, 05:42 PM.

کامنت

من تغییرات اعمال نکردم تا دیگر دوستان هم اگر نظری دارن بگن..منتظریم ..

کامنت

به نظر من خیلی خوبه و میتونیم در طول زمان قسمتهای مختلفش رو بسط بدیم حتما لازم نیست که از اول کامل باشه . هر وقت که خواستید شروع کنیم و من هم در خدمتم .
          Farzin Bahmannejadyan

کامنت

فکر خوبی است اما اگر قرار باشه تمامی این بخش ها که جناب root فرمودند اضافه بشود به عقیده من انجمن از حالت تخصصی خود خارج می شود و خوب انجمن های این چنینی هم کم نیست!
            آخرین ویرایش توسط king; در تاریخ/ساعت 2007/12/08, 07:28 PM.
            لینوکس یعنی اختیار

کامنت

نظر جالبی بود من به این جنبش دقت نکرده بودم . به این مساله هم باید دقت کنیم و بعد تصمیم بگیریم .
              Farzin Bahmannejadyan

کامنت

با تشکر از سایت بسیار خوبتون
                من فکر میکنم اگر بخش آموزشی رو یک کم بیشتر پر بار کنید خیلی بهتره
                نر مافزارها رو کم حجم تر و آماده روی سایت خودتون باشه خیلی بهتره
                Ali Kaboli(Microsoft network manager-CCTV-GPS-smart Homes).YASIN

کامنت

نوشته شده توسط king مشاهده پست
                  فکر خوبی است اما اگر قرار باشه تمامی این بخش ها که جناب root فرمودند اضافه بشود به عقیده من انجمن از حالت تخصصی خود خارج می شود و خوب انجمن های این چنینی هم کم نیست!

با سلام و ممنون از این که نظرات خودتون رو اعمال می کنید...
                  من این ها رو که نوشتم سهی کردم یه کانل رو بنویسم و از بین اینها با کمک دوستان تعدادی رو انتخاب کنیم...

قصدم هم از گذاشتن این تاپیک این هستش که همیشه نمیشه از بعد یه مدیر به سایت نگاه کرد
                  من خودم دنبال یه برنامه که چند وقت پیش تو سایت گذتشته بودم می گشتم .n تا نتیجه تو سایت برام اومد قصد از گذاشتن فروم مربوط به هر نوع از برنامه با موارد دیگه دسترسی راحت کاربر به موارد مورد نظرش هست وقتی من مدیر پیدا کردن برنامه خودم باید 50 تا مطلب رو پک کنم په برسه به کاربر تازه وارد.....
                  یه مفاله می خوندم در مورد موفقیت سایت و دلایل پر بیننده شدن اون که اینطور نوشته بود سایتی موفق و پر بیننده میشه که کاربر تا نفسش رو حبس میکنه و نمرده سایت باید لود بشه که مربوط به زبان برنامه نویسی و objectهای استفاده شده در اونه و نکته اصلی اینه که یه کاربر باید حداکثر با 4 کلیک به نتیجه مورد نظر برسه وگرنه خسته میشه و اون سایت رو ترک میکنه....اونم با این اینترنتهای خدا....

اگه زیاد حرف زدم شرمنده قصد من پیشرفت سایت هستش و از همه بابت نظراتشون ممنونم....

کامنت

من یه سری هاش رو حذف کرم

Portable appz-در اون اندازه بنظرم نیست که یک سابفرو داشته باشن...با یک تاپیک چسبانکم کارش راه میافته
                    mobile-نرم افزار زیادی تا حالا ندیدم معرفی بشه
                    developer appz-اینم مثل بالا

Business & Productivity-این شامل چه نرم افزارهایی میشه؟

باقی مانده ها:
                    multimedia
                    internet
                    graphic
                    security
                    CD and DVD tools
                    design
                    Business & Productivity
                    Desktop Enhancements
                    Utilities & Drivers

چطوره؟

کامنت

Business & Productivity شامل زیر مجموع های زیر هستش..

Auction Tools Database Management Document Management • E-commerce • Office Add-Ins • Voice Recognition • Word Processing

تقسیم بندی شما خیلی خوبه فکر کنم سایر دوستان هم موافق باشن
                      ممنون

کامنت

حامد جان مشکل قبلی بعد از آپگرید انگار همچنان پابرجاست...اونو بهمون روش حل کردم...جالا یخ پیام خطا جدید میاد....ببینم چکار میشه کرد

کامنت

سلام آقا رضا
                          میشه بپرسم چه پیغامی میده ؟
                          شاید کاری ازم بر اومد.....؟!
                          این وی بی هم گاهی آدمو میزاره سره کارا.....
                          در هر حال ما در خدمتیم....

کامنت

سلام
                            Fatal error: Field accessf_nb is not defined in $validfields in class vb_datamanager_forum in /includes/class_dm.php on line 485

کامنت

سلام رضا جان
                              آقا من از یکی از دوستانم که وی بی کار هستش پرسیدم گفت دوباره باید آپگرید بشه البته قبلش بکاپ از Db رو نباید فراموش کرد...

کامنت

در حال انجام ...
                              X