اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تغییر حالت ضبط داخلی‌ها

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• تغییر حالت ضبط داخلی‌ها

سلام
    تعداد زیادی داخلی داریم که برای هیچ کدوم ضبط مکالمه فعال نیست و به صورت Ondemande تعریف شده
    می‌خوایم همه رو یکجا تبدیل کنیم به Always
    آیا راهی وجود داره که بشه به جای اینکه یکی یکی داخلی ها رو باز کنیم و ضبط مکالمه رو براشون فعال کنیم، یکجا این کار رو انجام بدیم و بگیم که برای همه رو ضبط کنه؟

اگر با کامند زدن و ایجاد تغییرات در پایگاه داده MySQL آشنا هستید این کار در حد چند ثانیه به طول خواهد انجامید.
    در غیر این صورت راحت ترین گزینه آن است که از بخش PBX > Batch Configurations > Batch of Extensions با انتخاب لینک Download the current extensions in CSV format لیست داخلی های موجود خود را در فرمت CSV که با نرم افزار Excel قابل باز کردن است دریافت نمایید. سپس با کلیک بر روی کلید Delete All Extensions تمام داخلی های موجود خود را پاک کنید.
    با باز کردن فایل دریافت شده توسط نرم افزار excel در زیر ستون های Record Incoming و Record Outgoing مقدار مورد نظر خود را نوشته و برای همه پیست کنید.
    سپس فایل تغییر یافته را آپلود کرده و کلید Upload CSV File را بزنید.
    --------------------------------

کامنت

نوشته شده توسط mhsaleh مشاهده پست
      با باز کردن فایل دریافت شده توسط نرم افزار excel در زیر ستون های Record Incoming و Record Outgoing مقدار مورد نظر خود را نوشته و برای همه پیست کنید.
      سپس فایل تغییر یافته را آپلود کرده و کلید Upload CSV File را بزنید.
      ممنون از راهنماییتون
      این کار رو کردم و همه گزینه‌ها رو هم می‌تونم تغییر بدم اما مشکل اینه که فقط این دو گزینه تغییر نمی‌کنه . یعنی هر قدر و به هر شکلی هم که عبارت "Always" رو تایپ کردم و فایل رو آپلود کردم باز هم توی صفحه خود داخلی که میرم زده On Demande
      اصلا انگار نه انگار که این کار رو انجام می‌دم. ولی بقیه گزینه‌ها خیلی راحت تغییر می‌کنه مثلا پسورد Voice Mail یا مثلا فعال کردن Call Waiting و ...

کامنت

در حال انجام ...
      X