اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تاخیر در انتقال تصویر با میکروتیک

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• تاخیر در انتقال تصویر با میکروتیک

با سلام
    من برای انتقال تصویر ده دوربین آی پی هر دوربین را به یک SXT Lite 5 و رادیو ها را به یک Omnitik متصل کردم. برای ارتباط شبکه بین رادیو ها و دوربین ها از روتینگ استفاده کردم(بریج نکردم).
    مشکل اینجاست که وقتی با Bandwidth test ارتباط بین رادیو و omnitik را تست می کنم. تا 200 مگ هم نشون می ده. ولی برای تست یک دوربین از طریق web GUI تاخیر زیادی وجود داره در حالی که در اتصال بصورت مستقیم(با کابل) به دوربین تصویر کاملا سالم هست. مشکل از کجا می تونه باشه؟ احتمالا با اضافه کردن دوربین های دیگه مشکل بدتر میشه
    آیا از NVR استفاده کنم مشکل حل میشه یا نه؟
    آیا با بریج کردن(لایه دو) وضعیت بهتر خواهد شد؟
    با تشکر

شما ping بگیرید و ببینید loss دارید یا خیر
    بعد برای تست فایل بین رادیوها انتقال بدید و ببینید در این موقع وضعیت ping چظوره و چقدر جا به جا می کنه

کامنت

نوشته شده توسط ruha مشاهده پست
      با سلام
      من برای انتقال تصویر ده دوربین آی پی هر دوربین را به یک sxt lite 5 و رادیو ها را به یک omnitik متصل کردم. برای ارتباط شبکه بین رادیو ها و دوربین ها از روتینگ استفاده کردم(بریج نکردم).
      مشکل اینجاست که وقتی با bandwidth test ارتباط بین رادیو و omnitik را تست می کنم. تا 200 مگ هم نشون می ده. ولی برای تست یک دوربین از طریق web gui تاخیر زیادی وجود داره در حالی که در اتصال بصورت مستقیم(با کابل) به دوربین تصویر کاملا سالم هست. مشکل از کجا می تونه باشه؟ احتمالا با اضافه کردن دوربین های دیگه مشکل بدتر میشه
      آیا از nvr استفاده کنم مشکل حل میشه یا نه؟
      آیا با بریج کردن(لایه دو) وضعیت بهتر خواهد شد؟
      با تشکر
      کانفیگتون چیه؟با چه پروتوکلی استیشن ها به میکروتیک وصل میشن؟همه دوربینهارو باز میکنید و مشکل دارید یا با یک دوربین هم مشکل دارید؟
      نخیر nvr مشکل شمارو برطرف نمیکنه آخه اون چه ربطی به مشکل شما داره؟

کامنت

فایل های پیوست شده

کامنت

نوشته شده توسط Ruha مشاهده پست
          مهندس میگن حجمشو کم کنید نه دیگه اینقد که نشه دید!!! لطفا یه خورده حجمو بیشتر کن بشه بزرگ کرد

کامنت

bridge
            5G only -n
            20/40 above
            ssid هردوتا MIKROTIK
            wirless protocol nv2
            fereconcy mod manual
            contriy any
            bridge ham ham lan ham wan ro faal kardam
            طرف دیگه قسمت استیشن بریج
            mode station bridge
            band:5Ghz only n