اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

Pvm : اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • Pvm : اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها

  pvm.jpg
  تکنولوژی مجازی سازی (Virtualization) یکی از مهمترین نرم افزارهایی است که در چشم انداز پیش روی حوزه فناوری اطلاعات، تغییرات ساختاری گسترده ای را در امر زیرساختهای حوزه IT موجب خواهد شد، که کارشناسان آن را پیوند دهنده میان سخت‌افزار و سیستم عامل و مهمترین عامل ارتقاء بهرهوری در ابعاد مربوط به بهرهگیری کامل از ظرفیت پردازشی سامانه های سخت افزاری، صرفه جویی اقتصادی در منابع و تأمین امنیت اطلاعات دانستهاند.
  در شرایط معمول در اكثر سازمانها و شركتها از یك سخت افزار با قیمت زیاد جهت یك سیستم عامل استفاده می شود و هر چند این سخت افزارها توان بسیار بالاتر جهت یك سیستم عامل را دارا می باشند. ولی مطابق آمار میزان كارایی (Utilization) سرورهای مورد استفاده در حالت تک کاربردی، بین ٥% الی ١٥% میباشد. این ارقام به این معناست كه از تمامی توانایی سرورها به صورت مطلوب استفاده نمیشود. با کمک تکنولوژی مجازی سازی میتوان چندین سرور را روی یك سخت افزار راه اندازی نمود و زمینه صرفه جویی در منابع سخت افزاری و بهره برداری بهینه از منابع نرم افزاری را فراهم آورد و لذا طراحی شبکه‌های رایانه‌ای امروز به گونه‌ای است که بتوان از قابلیتهای و توانایی‌های موجود در حوزه ماشین‌های مجازی (VM) نهایت بهره برداری را بعمل آورد.
  از جمله مزیتهای حاصل از این تکنولوژی به این شرح است:
  •صرفه‌جویی قابل توجه در انرژی و هزینه‌های جاری تعمیرات و نگهداری
  •افزایش بهره‌وری در استفاده از سخت افزار
  •امکان اعمال مدیریت کارآمد و نگهداری مناسب و آنلاین سیستمها
  •کاهش زمان بازیابی سیستم ها در زمان بروز مشکل
  •استقلال سیستم‌عاملها از سخت‌افزار و افزایش قابلیت حمل
  •امکان ایجاد محیط های تست Test & Development به صورت بسیار مقرون به صرفه
  •کاهش چشمگیر هزینه های خرید تجهیزات شبکه
  مهندسین، کارشناسان و مشاورین شرکت پویش داده نوین با درک این نیاز راهبردی و در طی دوره 11 ساله توأم با مطالعات و کار متوالی و انجام مراحل تست، آزمایش و اجرا توانسته اند با تولید محصول استراتژیک، سامانه مدیریت ماشین‌های مجازی (PVM) بستری را فراهم آورند تا دغدغه ها و مولفه های نظارتی و امنیتی مورد انتظار مدیران شبکه را تا حد قابل قبولی عملیاتی نمایند.
  سامانه مدیریت ماشینهای مجازی پویش داده نوین (PVM) نرم افزاری توسعه یافته توسط این شرکت بوده که به منظور پیاده‌سازی تکنولوژی مجازی سازی سرورها و مدیریت آن‌ها در محیط Data Center ادارات، شرکتها و سازمانها طراحی و معرفی شده است. این سامانه مبتنی بر متدلوژی متن باز بوده و کاملاً بومی و توسعه یافته در درون کشور است که محدودیتهای مربوط به تحریم در مورد آن مطرح نمیباشد و تنها محصول ایرانی است که در رقابت با محدود محصولات مشابه و پرهزینه خارجی، خوش درخشیده است و ضمن کسب افتخارات علمی و پژوهشی اکنون در بیش از 50 سازمان اداری و شرکت تجاری در حال نصب و بهره بهرداری است.
  برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
  وب سایت:www.pdnsoft.com
  پست الکترونیک: info@pdnsoft.com
  دفتر تهران:
  تهران - خیابان آزادی - ضلع شرقی دانشگاه صنعتی شریف - خیابان حبیب اله - خیابان حبیب زادگان - پلاک 36 - طبقه 2
  تلفن 1: 66198680 021
  تلفن 2: 66198678 021
  دفتر یزد:
  یزد - خيابان شهيد مطهری - پارک علم و فناوری یزد (مرکز فناوری اقبال) - بخش موسسات - واحد C25
  تلفن 1: 37265343 035
  تلفن 2: 37264330 035

 • #2
  سلام.قیمت کارهاتون چنده؟
  --------------------------------
  خرید صنایع دستی

  کامنت


  • #3
   بسیار عالی بود مرسی

   سوله سبک
   سوله در تبریز
   سازه های سنگین آذر

   کامنت

   در حال انجام ...
   X