اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

استفاده از Citrix و Zero Client و کانکشن BroadBand (PPPoE) همه با هم!

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• استفاده از Citrix و Zero Client و کانکشن BroadBand (PPPoE) همه با هم!

با سلام به همه دوستان
    من برای کافی نت تخصصی که دارای سرور داخلی BroadBand (PPPoE) است می خواهم یک سرور Citrix راه اندازی کنم. تنها سوالم این است که چطور می توانم کاری کنم که هر کلاینت بتواند کانکشن جداگانه به سرور بزند؟

متاسفانه من در این بحث مبتدی هستم. لطفا راهنمایی دقیق کنید یا لینک به راهنماهای تخصصی بدهید

ممنون و متشکرم

من نفهمیدم
    شما zero client داری،همون thin client دیگه؟می خوای روی اینها pppoe بزنی؟
    سرور citrix برای چیه؟می خوای روی اون چی داشته باشید؟
    مشکل شما چیه الان؟خوب اگر Pppoe سرور دارید روی هر سیستمی pppoe بسازی وصل میشه
    خوب توضیح ندادی دوست عزیز

کامنت

نوشته شده توسط reza2002 مشاهده پست
      من نفهمیدم
      شما zero client داری،همون thin client دیگه؟می خوای روی اینها pppoe بزنی؟
      سرور citrix برای چیه؟می خوای روی اون چی داشته باشید؟
      مشکل شما چیه الان؟خوب اگر Pppoe سرور دارید روی هر سیستمی pppoe بسازی وصل میشه
      خوب توضیح ندادی دوست عزیز
      برای توضیح بیشتر باید بگم ما قبلا در این کافی نت سیستم های مجزا داشتیم و هر سیستم به طور جداگانه به سرور وصل می شد. حالا مساله اینه که سیستم های قدیمی رو داریم عوض می کنیم. به پیشنهاد یکی از دوستان زیرو کلاینت خریدیم. تفاوت زیرو کلاینت با تین کلاینت در اینه که هیچ پردازشی نمی تونه انجام بده و فقط یک ترمینال ساده است.
      حالا طبق راهنمایی شرکت مربوطه با ویندوز مالتی پوینت 2012 میتونیم کافی نت رو راه بندازیم ولی فقط سرور میتونه یک کانکشن بزنه و کلاینت ها از اینترنت اشتراکی استفاده کنند که به درد ما نمی خوره.
      راه حل دیگه راه اندازی Citrix سروره که قابلیت مورد نظر ما رو میده.
      حالا سوال اینه که آیا با Citrix میشه کاری کرد که هر کاربر یک کانکشن مجزای PPPoE یا همون Broadband به سرور بزنه یا خیر؟

کامنت

نه citrix برای این منظوری که شما می خواین نیست
        بنظر تنها گزینه شما استفاده از hotspot هست
        http://www.forum.persianadmins.ir/sh...r-%D9%88-IBSng

کامنت

من تونستم با زیرو کلاینت و ویندوز مالتی پوینت سرور 2012 مساله کانکشن رو انجام بدم ولی مشکل اینه که وقتی یک یوزر دیسکانکت می کنه دیگران هم دیسکانکت می شوند!
          از طرفی به طور تصادفی یوزرها دیسکانکت می شوند!
          در صورتی که تا به حال هیچ وقت این مشکل با سرور اکانتینگ محلی ما رخ نمی داد!

کامنت

من راجبشون که تحقیق کردم مشکلشون اینه که همه از یک چیز مشترک استفاده می کنندو همین در بعضی موارد مثل pppoe تاثیر میزاره
            باز میگم به نظر من با Hotspot مشکلتون حل میشه

کامنت

salam man mikham citrix persantaion server ro ijad konam be che chizai niaz daram narm afzar sakht afzar

کامنت

در حال انجام ...
              X