اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

جلوگيري از تنظيم ip در cisco 3550

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• جلوگيري از تنظيم ip در cisco 3550

سلام
    من يك سوويچ 3550 دارم. يك سرور دارم كه به يكي از پورت هاي اون وصل شده و بقيه كاربران
    هم از طريق پورتهاي ديگر دارن از اون سرويس ميگيرن. مشكلي وجود داره و اون هم اينه كه يك شير پاك خورده اي گاهي وقتها ip سرور رو روي سيستمش ست ميكنه و ....

ميخوام بدونم ميشه كاري كرد ... .

با تشكر
    پاين

سلام

سلام

آره، میشه . شما بهتره که یک Interface Vlan روی 3550 بسازی و IP هایی که نیاز داری رو روی اون ست کنی . بعدش باید از Access Violation استفاده بکنی . Search کن می فهمی چجوریه .:regular_smile:

کامنت

نوشته شده توسط pine مشاهده پست
      سلام
      من يك سوويچ 3550 دارم. يك سرور دارم كه به يكي از پورت هاي اون وصل شده و بقيه كاربران
      هم از طريق پورتهاي ديگر دارن از اون سرويس ميگيرن. مشكلي وجود داره و اون هم اينه كه يك شير پاك خورده اي گاهي وقتها ip سرور رو روي سيستمش ست ميكنه و ....

با تشكر
      پاين
      سلام
      یک راه حل به نظر من اینکه شما میتونید سویچتون را DHCP Serever کنید و MAC address & IP address را بهم Bind کنید

کامنت

dhcp لود رو میره بالا

کامنت

نوشته شده توسط pine مشاهده پست
          سلام

با تشكر
          پاين
          سلام
          مشکلی که شما دارید را فکر کنم بهش بگند ARP Poising
          به نظر من شما خیلی راحت میتونید با استفاده از
          Dynamic ARP Inspection وARP Access List
          مشکلتونا حل کنید
          http://www.cisco.com/en/US/docs/swit.../swdynarp.html

کامنت

در حال انجام ...
          X