اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فرستادن fakemail

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• فرستادن fakemail

این سرویس برای مردم آزاری نیست پس اگر موردی مشاهده کردید حتما اطلاع بدید تا غیر فعالش کنم....از این طریق میتونید از طرف هرکسی که دوست دارید ایمیل به دوستانتون بفرستید....لطفا فقط برای تست و سرگمی استفاده کنید نه سو استفاده
    اگر احساستون اینه که ممکنه برای کسی مشکلی پیش میاد همین جا مخالفتتون رو بنویسید
    http://fmail.persianadmins.com

salam

جالبه ممنون :teeth_smile:
    موفق و شاد باشید:smiley-sealed::smiley-sealed:
    :sm_ok::smiley-wink::smiley-laughing::icon_cool:

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
      این سرویس برای مردم آزاری نیست پس اگر موردی مشاهده کردید حتما اطلاع بدید تا غیر فعالش کنم....از این طریق میتونید از طرف هرکسی که دوست دارید ایمیل به دوستانتون بفرستید....لطفا فقط برای تست و سرگمی استفاده کنید نه سو استفاده
      اگر احساستون اینه که ممکنه برای کسی مشکلی پیش میاد همین جا مخالفتتون رو بنویسید
      http://fmail.persianadmins.com
      این همه زور میزنن جلوی ایمیل های قلابی رو بگیرن اونوقت درسته که این کار رو بکنیم البته خیلی خوبه برای آزمایش به شرط اینکه هم جنبش باشه و هم کنترل.البته واقا باید ازتون بابت زحمتی که برای سایت میکشید تشکر کرد.
      آخرین ویرایش توسط mgholami; در تاریخ/ساعت 2007/04/29, 05:36 PM.

کامنت

tnx

ممنون سرویس جالبی هستش من برام یه سوال پیش اومده و اونم این که چه طوری یه لینک روی یه لینک دیگه مپ میشه مثل همین کاری که شما انجام دادید؟:loser:

بابت نظر هم این مثل آب میمونه هر کس به اندازه ظرفش بر میداره شما کاره خوبی انجام دادید......:p

:cool:

کامنت

الان که چک کردم ip سرور عوض شده بود و درستش کردم
          برای اون کار اگر منظورتون رو فهمیده باشم باید دومین رو پارک کنید

کامنت

در حال انجام ...
          X