اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کمک در مورد yahoo

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• کمک در مورد yahoo

سلام دوستان
    من یک مشکل با سرویس میل yahoo دارم
    دوستان زمانی که من می خوام از yahoo میل استفاده کنم و این صفحه بروز می کنم زمانی که می خوام اسم و پسورد را وارد کنم این صفحه از نو لود می شود می خوام بدونم که این مشکل از کجاست من از firefox آپدیت استفاده می کنم و ویروس کش هم دارم دوستان اگر مشکلی هست لطفا من را راهنمایی کنید .:wink_smile:
    ممنون از شما :thinking2:
    موفق و شاد باشید:smiley-sealed::smiley-sealed:
    :sm_ok::smiley-wink::smiley-laughing::icon_cool:

,,,,

linux جان من فکر می کنم که مشکل از user باشه
    البته قبلش firefox رو یه بار کامل unistall کن و دوباره نصب کن
    اگه مشکل حل نشد یوزر جدیدی بساز و دو باره چک کن امید وارم مشکلت حل شه؟:rolleyes:
    راستی با gmail و... مشکل که نداری؟;)

:cool:

کامنت

......

ممنون بابت همه زحماتی که برای سایت میکشی l!nux جان:rose::p:cool:

کامنت

بنظر من از firefox هست مثلا امروز صبح نمیتونستم با IE به سایت وارد شم و دوباره صفحه لود میشود ولی با firefoxنه
        منم تشکر میکنم.....page rank سایت 3 شده

کامنت

salam

دوستان ممنون از شما
          root جان من با gmail مشکلی ندارم میدونی حقیقت اینکه یک چند روزی بود دستگاه به یک دلیلی که نمی دونم صدای بیب میداد مثل(رمانی که دستگاه را روشن میکنیم) من این دستگاه کامل گشتم و هیچی تنها کار که به نظرم رسید تمام کابها را جدا و دوباره نصب کردم درست شد این مشکل از آنجا امد میدونم یک مقدار خنده داره ولی خوب شما که بهتر میدونی زمانی که دستگاه یک مشکلی پیدا میکنه چه وضعی پیش میاد و بهرحال ممنون فقط میخواستم بدونم که ویروس نیست همین باز هم ممنون :wink_smile:
          موفق و شاد باشید:smiley-sealed::smiley-sealed:
          :sm_ok::smiley-wink::smiley-laughing::icon_cool:

کامنت

,,,,

l!nux جان من یک بار به این مشکل بر خوردم ولی یادم نیست چه کردم ولی یه توصیه برای استفاده بهینه از ویندوز همونطور که قبلا گفتم یوزر رو پاک کن و یکی دیگه بساز چون پاتوق ویروس ها توی Documents and Settings هستش

برای بوق به نظرم بایوس رو ریست کن
            امید وارم مشکلت حل شه
            :cool:

کامنت

در حال انجام ...
            X