اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مدرک Certified Internet Webmaster - CIW

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • مدرک Certified Internet Webmaster - CIW

  :: پيشنياز دوره طراح ارشد وب :

  آشنايی کافی با سيستم عامل Windows ،آشنايی کافی با اينترنت،آشنايی کافی به زبان انگيسی .

  از آنجا که اين دوره ها جهت آموزش طراحی وب می باشد،وجود استعداد و بينش فردی در زمينه های هنری ،گرافيک و طراحی الزامی بوده و آشنايی با هر يک از نرم افزارهای طراحی وب نظير FrontPage،Photoshop،Flash و غيره به فرد در استفاده بهتر از دوره کمک خواهد نمود.

  دوره اول CIW Foundations شامل مباحث تکنولوژيهای اينترنت،فراساختار شبکه،Web authoring بااستفاده از XHTML،ومهارتهايی نظير مديريت پروژه های وب می گردد.

  دوره دومCIW Site Designer شامل مباحث بررسی فاکتور های انسانی دخيل در طراحی وب،طراحی و پياده سازی سايتهای وب با استفاده از زبانهای اسکريپت،ايجاد محتوای وب و ابزارهای مديريت محتوا و ابزار توليدdigital media می گردد.

  دوره سومCIW E-Commerce Designer شامل بررسی تکنولوژيها و فرآيندهایbusiness-to-business و business-to-consumer در تجارت الکترونيک میگردد.

  Master CIW Designer، مهمترين مدرک شرکت پروسافت در زمينه طراحی وب می باشد و بيانگر تسلط كامل فرد به طراحي و پياده سازي سايتهای وب بوده و جهت آندسته از افرادی طراحی شده است كه توانائی طراحی ساختار وب، اسکريپت نويسی ،ايجاد مولتی مديا و اعمال استانداردها و تکنولوژيهای تجارت الکترونيک را دارا می باشند. پروسافت ارائه کننده انواع مدارک معتبر بين المللی IT با سمتهای شغلی متنوع می باشد که معروفترين و رايجترين مدرک آن ،مدرک طراح ارشد وب يا Master CIW Designer می باشد.

  :: تعداد امتحانات: 3

  (Master CIW Designer ) راهيست به سوی تربيت يک طراح وب موفق،يک مدير خلاق،يک متخصص تجارت الکترونيک و يا يک کارگردان هنری وب متبحر.اين راه از مدرک CIW Associate آغاز گرديده و پس از گذراندن CIW Professional و گرايشهای CIW به مرحله پيشرفته Master CIW Designer ختم می گردد.

  تعداد امتحانات:3

  :: سه آزمون و سه مدرک زير:

  مدرک عنوان دوره آزمون

  CIW Associate CIW v5 Foundations * CIW Exam 1D0-510

  CIW Professional CIW Site Designer CIW Exam 1D0-420

  Master CIW Designer CIW E-Commerce Designer CIW Exam 1D0-425


  :: آزمون و مدرک Associate به عنوان پيشنياز کليه آزمونهای CIW محسوب شده و ساير مدارک بدون وجود اين مدرک به فرد تعلق نمی گيرد.

  :: مدرکMaster CIW Designer پس از گذراندن هر سه آزمون بالا به فرد اعطا می گردد.

  :: *آزمون CIW v5 Foundations Exam 1D0-510 جهت مدرک Associate برگزار شده و از 31 ژانويه 2005 آزمون قبلی CIW v5 Foundations Exam 1D0-510 جهت اخذ اين مدرک برگزار نمی گردد.
در حال انجام ...
X