اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

راهنمایی برای شروع کردن به ورود به عرصه شبکه

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• راهنمایی برای شروع کردن به ورود به عرصه شبکه

با عرض سلام خدمت همه دوستان

یکم راهنمایی می خواستم ازتون که اگه همکاری کنین ممنون می شم .

به گفته یکی از اساتید دانشگاهمون می خوام بیام سمت شبکه و دوره های آموزشی رو شروع کنم .

- اول از همه باید دوره کامپتیا Network+ رو بگذرونم که پیشنیازه ، بعدش به نظر شما اول برم دنبال MCITP یا CCNA ؟
    - کدوم شاخه در شبکه از همه بهتر هست و بیشتر به درد کار و ... می خوره ؟
    - موسسه آموزشی که هم خوب درس بدن و هم مدرک معتبر داشته باشن چیا هستن از نظر شما ؟
    - چه دوره هایی رو پیشنهاد می کنید برم بعد از Network+ ؟ به ترتیب نام ببرید ممنون می شم .
    - یکی از دوستانم گفت شاخه امنیت در شبکه خیلی خوب هست ، نظر شما چیه ؟ بخوام چه دوره هایی رو باید برم ( به ترتیب بگید لطفا ) ؟
    اگر لازم دونستید دلیل و توضیح خودتون رو هم اضافه کنید .

پیشاپیش تشکر می کنم از لطف همتون .

شما اول برو network+ ببین اصلا میخوای ادامه بدی
    امنیت 2 سال بعد از اینکه وارد کار شبکه شدی و فهمیدی شبکه چیه می تونی شروع کنی
    بنظر من برو مایکروسافت بخون،کار براش ببشتر هست و اینکه چون می تونی راحت ویندوز نصب کنی و تست کنی ارتباط بیشتری باهاش برقرار می کنی
    شبیه سازهای سیسکو با همه پیشرفت هایی که داشتن ولی شما زیاد ارتباط برقرار نمی کنی باهاش
    رشته شبکه یعنی،نداشتن ساعت کار معین،24*7 خواهید بود
    یعنی نداشتن اعصاب،به مرور بی اعصاب میشید،هر کسی مشکل داره فقط به شما زنگ میزنه و بد و بیراه میگه
    هر مشکلی اول شما مقرصید و باید ثابت کنید که مشکل از شما نیست تا سراغ چیزهای دیگه بروند
    یعنی همیشه باید بروز باشی و درس بخونی
    یعنی اگه نتونی تا 40 سالگی به مدیریت پروژه و کارهای غیراجرایی وارد شوی بدبخت به تمام معنی خواهی بود!
    در کل شیرینه!

کامنت

اولین قدم را بردار
      کتاب های مبانی شبکه :
      Tcp/ip
      Network+
      را مطالعه کنید
      تا دید کلی به راه پیدا کنید

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
        شما اول برو network+ ببین اصلا میخوای ادامه بدی
        امنیت 2 سال بعد از اینکه وارد کار شبکه شدی و فهمیدی شبکه چیه می تونی شروع کنی
        بنظر من برو مایکروسافت بخون،کار براش ببشتر هست و اینکه چون می تونی راحت ویندوز نصب کنی و تست کنی ارتباط بیشتری باهاش برقرار می کنی
        شبیه سازهای سیسکو با همه پیشرفت هایی که داشتن ولی شما زیاد ارتباط برقرار نمی کنی باهاش
        رشته شبکه یعنی،نداشتن ساعت کار معین،24*7 خواهید بود
        یعنی نداشتن اعصاب،به مرور بی اعصاب میشید،هر کسی مشکل داره فقط به شما زنگ میزنه و بد و بیراه میگه
        هر مشکلی اول شما مقرصید و باید ثابت کنید که مشکل از شما نیست تا سراغ چیزهای دیگه بروند
        یعنی همیشه باید بروز باشی و درس بخونی
        یعنی اگه نتونی تا 40 سالگی به مدیریت پروژه و کارهای غیراجرایی وارد شوی بدبخت به تمام معنی خواهی بود!
        در کل شیرینه!
        میدونم عزیز ، مدیریت پروژه و کار های غیر اجرایی منظورتون چیه دقیق ؟

کامنت

نوشته شده توسط hashem_wolf مشاهده پست
          اولین قدم را بردار
          کتاب های مبانی شبکه :
          Tcp/ip
          Network+
          را مطالعه کنید
          تا دید کلی به راه پیدا کنید
          شرمنده یادم رفت بگم ، قبلا کار شبکه کردم شبکه های LAN و Wan کوچیک و کافی نت و گیم نت و این چیزا .

ولی می خوام حرفه ای وارد کار شبکه بشم عزیز

با ویندوز سرور کار کردم ( DHCP - Router - Bridge و یسری چیزای دیگه ، نه در حد زیاد البته ) و با لینوکس هم کمی آشنایی دارم و کار کردم .

ممنون می شم با این دیدمن رو راهنمایی کنید و بگید چه دوره هایی رو برم و به سوالاییی که اول پرسیدم جواب بدید .

- اول از همه باید دوره کامپتیا Network+ رو بگذرونم که پیشنیازه ، بعدش به نظر شما اول برم دنبال MCITP یا CCNA ؟
          - کدوم شاخه در شبکه از همه بهتر هست و بیشتر به درد کار و ... می خوره ؟
          - موسسه آموزشی که هم خوب درس بدن و هم مدرک معتبر داشته باشن چیا هستن از نظر شما ؟
          - چه دوره هایی رو پیشنهاد می کنید برم بعد از Network+ ؟ به ترتیب نام ببرید ممنون می شم .
          - یکی از دوستانم گفت شاخه امنیت در شبکه خیلی خوب هست ، نظر شما چیه ؟ بخوام چه دوره هایی رو باید برم ( به ترتیب بگید لطفا ) ؟

ممنون

کامنت

دوست عزیز قبل از هر چیز ورودتون رو به بازار شبکه تبریک می گم
            مورد دوم هم ذکر کنم که داخل ایران فکر نکنید صنعت ای تی اش دهن سوزی هست و سود خوب و چشمگیری داره
            به نسبت کاری که انجام میدین واقعا اینطور نیست
            ای تی صنعتی هست که شما همیشه مجبورید اپدیت باشید و این خیلی سخته
            اول در مورد درامدش تحقیق کنید و اگر مناسب بود براتون واردش شید
            فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

در حال انجام ...
            X