اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تعیین موقعیت دقیق جغرافیایی

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• تعیین موقعیت دقیق جغرافیایی

با سلام

دوستان در حدود 1 سال پیش توی سایت شهرداری و قسمت نقشه دکمه ای وجود داشت با نام (من کجا هستم) که بعد از فشردن این دکمه در عرض چند ثانیه موقعیت دقیق شما حتی شماره پلاک و موقعیت قرار گیری شما در ساختمان محل سکونت رو میشد حدس زد را نشان میداد ولی الان این دکمه دیگه وجود نداره ،حالا سوال اینجاست با چه مکانیزمی میشه همچین کاری کرد؟ip من دینامیک هست حتی با ف ی ل ت ر ش___کن هم تست کردم باز هم نشون میداد موقعیت رو، البته این توضیح روبدم قبل از اینکه شروع کنه برای جستجو یک سوال میپرسید که باید Acceptمیشد که الان یادم نیست پیغامش چی هست

ممنون میشم در رابطه با این موضوع بحث کنیم که چطوری میشه همچین کاری کرد

با احترام

روی موبایل یا pc?

کامنت

ببینید اگر روی موبایل بوده احتمالا به کمک gps موبایل اینکارو میکرده . فکر نکنم راهکاره دیگه ایی وجود داشته
      باشه که دقتی که شما عرض میکنید رو داشته باشه
      شرکت شبکه گستر پارسین
      09123514173

کامنت

با سلام

خیر روی pc بوده ، بله اگر GPS باشه که اصلاً حرفی توش نیست تعجب منم از همین موضوع بوده که چطور توانسته موقعیت دقیق را نشان بدهد چون هر چی برنامه هست روی ip میتونه کشور و شهر و isp را نشان بدهد .

خوشحال میشم در این رابطه بحث کنیم چون توی اون بازه من به چند نفر دیگه هم گفتم این قضیه را تست کنند آنها هم بررسی کردند و اظهار کردند که موقعیت دقیق نمایان شده است حتی آمدیم تانل زدیم و از طریق تانل یک تانل دیگه هم زدیم اما با کمال تعجب باز هم موقعیت نشان داده شد.

در ضمن عذرخواهی میکنم که بنا به عادت توی اتاق مایکروسافت پست زدم محبت کردید و زحمت انتقالش را کشیدید

کامنت

با ip اصلا امکانش نیست،اونها که نمی دونن ما این ip به کی دادیم،خودمونم خیلی وقتا نمی دونیم یوزر کجاست که داره از سرویس ما استفاده می کنه
          جالب بوده کارشون

کامنت

به نظر من هم با ادرس ip اصلا امکانش نیست یا حداقل من اطلاعی در موردش ندارم.شما خودتون نظری ندارید
            شرکت شبکه گستر پارسین
            09123514173

کامنت

مرسی که توجه کردید ، فقط به این مسئله رسیدم که این قصیه با firefox فقط امکان پذیره توی اون بازه زمانی با ie که دکمه (من کجا هستم را میزدم) سرویس iexplore.exe به شکل اتوماتیک end task میشد فقط با فایر فاکس این قضیه انجام میشد و قبلشم یک پیغام مبنی بر locate your .... را میداد جالبه من با خود سایت نقشه مورد نظر مکاتبه کردم اما جوابی ندادند واقعاً برام جای سواله آخه چطوری میشه این کارو کرد.سیستمی هم که من باهاش اون زمان چک کردم از طریق wifi متصل بوده اون چند سیستمی هم که این موضوع رو اون زمان بررسی کردند هم به این شکل به net متصل بودند نمیدانم شاید توی تحلیل مسئله کمکی بکنه

کامنت

در حال انجام ...
              X