اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

رومینگ در اکسس پوینت یونیفای

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• رومینگ در اکسس پوینت یونیفای

سلام

اگر بخوام روی اکسس پوینت یونیفای قابلیت رومینگ رو فعال کنیم یعنی با دور شدن کلاینت از اکسس پوینت به طور خودکار به اکسس پوینت جدید متصل بشه از کدوم قسمت و با چه متدی باید انجام بدم
    واینکه به نظر شما هر اکسس پوینت چند کاربر رو همزمان جوابگوست دیوایس ها شامل تبلت - اسمارت فون - لپ تاپ است؟
    با تشکر

شما دستگاه ها رو که خواستید کانفیگ کنید کانال ها و اس اس آی دی هاتون رو یکی بزارید
    از ورژن 3.1 به بعد رومینگ روی یونیفای ها بای دیفالت ساپورت میشه
    فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

شما دستگاه ها رو که خواستید کانفیگ کنید کانال ها و اس اس آی دی هاتون رو یکی بزارید
      از ورژن 3.1 به بعد رومینگ روی یونیفای ها بای دیفالت ساپورت میشه
      ممنون از حسن توجه شما
      اگر امکان کابل کشی فقط یک اکسس پوینت تا مودم ADSL / وجود داشته باشه آیا بقیه اکسس پوینت ها قابلیت repeater/wds دارند؟که نیاز به کابل کشی نداشته باشند؟

کامنت

یونیفای حالت دبلیو دی اس نداره
        اما گزینه ای داره بنام بریج
        شما باید دستگاه ها رو از طریق وایرلس به هم بریجشون کنید
        فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

با یکی کردن ssid و چنل خاصیت رومینگ فعال شد و بدون مشکل در قطع لینک میشه به اکسس پوینت ها متصل شد
          فقط مینونه یک مشکل دیگه اونم اینکه من در هیچ گزینه ای از تنظیماتش خاصیت بریج رو ندیدم

کامنت

با یکی کردن ssid و چنل خاصیت رومینگ فعال شد و بدون مشکل در قطع لینک میشه به اکسس پوینت ها متصل شد
            فقط مینونه یک مشکل دیگه اونم اینکه من در هیچ گزینه ای از تنظیماتش خاصیت بریج رو ندیدم
            جواب رو خودم پیدا کردم
            باید در قسمت Wireless Uplink اکسس پوینتی که با سیم به مودم وصل شده رو مشخص و بسیسم بهش وصل شد
            با تشکر از شما آقای خسروی

کامنت

در حال انجام ...
            X