اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

راهنمایی در مورد اکانتینگ Nttac Plus

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• راهنمایی در مورد اکانتینگ Nttac Plus

دوستان . در مورد کانکت شدن به پنل ntacc به نظرم اومد از ریموت کنسول استفاده کنم . حالا میخوام کاری کنم که مثلا میخوام یه دسترسی به کسی بدم که فقط بتونه اکانت یوزر را ایجاد کنه به همراه تاریخ مصرف . اما نتونه یوزرهایی که قبلا توسط ادمین ساخته شده را ببینه و یا تعغیری بهش بده ( در واقع میخوام یه گروه ایجاد کنم که دسترسی محدود بده ) برای این کار که گروه بسازم دقیقا چطوری باید عمل کنم ؟ خیلی سرو کله زدم و گروه ساختم اما نتونستم دسترسی رو تنظیم کنم . ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید که چطوری این کار را انجام بدم

در صورتیکه پنل آنلاین و دسترسی وب که بتونه حالت ریسلری بده و فقط یوزر بشه باهاش ساخت هم باشه دیگه مورد بالایی رو لازم ندارم . فقط از لحاظ امنیتی مشگلی نداشته باشه
    با تشکر

پنل فری که اینکارها انجام بده ندیدم،ولی بگردید پولیش هست

فایل راهنما را مطالعه کنید،از خود کنسول نمی تونید برای ریسلری استفاده کنید،سطح دسترسی نداره که شما مشخص کنید به این یوزر دسترسی داشته باش با نداشته باش
    http://www.forum.persianadmins.ir/sh...B%8C-NTTacPlus

کامنت

ممنوم دوست عزیز
      اسکریپتی برای ریپورت و گزارشگیری رایگان برای یوزر را پیدا کردم . اما امکان تعریف یوزر را نداره . اسکریپتهای پولی هم ماشالله اینقدر قیمتی دارند که آدم نره طرفشون . مثلا این کار ممکنه ارزش خیلی بالایی برای من نداشته باشه که براش مثلا 50 هزار تومان بدم

کامنت

در حال انجام ...
      X