اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Permanent Route Add

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• Permanent Route Add

salam man route ro add kardam ama ba restart shodane Kart shabake routam mipare
    roye file rc.local ham hamon chizi ke route add karde bodamo zadam ama baz ba hamin moshkel movajeh shodam lotfan rahnamaye befrarmayed
    moteshakeram

نوشته شده توسط sepand مشاهده پست
    salam man route ro add kardam ama ba restart shodane Kart shabake routam mipare

roye file rc.local ham hamon chizi ke route add karde bodamo zadam ama baz ba hamin moshkel movajeh shodam lotfan rahnamaye befrarmayed

moteshakeram
    سلام
    شما وقتی داری Route اضافه میکنی در آخر دستور از سوئیچ p- استفاده کن درست میشه مانند مثال زیر...
    Route add 172.16.0.0 mask 255.255.0.0 192.168.0.1 -p
    موفق باشید.
    بني آدم اعضاي يكديگرند **** كه در آفرينش زيك گوهرند
    چو عضوي به درد آورد روزگار *** دگر عضوها را نماند قرار

کامنت

نوشته شده توسط mss مشاهده پست
      سلام
      شما وقتی داری Route اضافه میکنی در آخر دستور از سوئیچ p- استفاده کن درست میشه مانند مثال زیر...
      موفق باشید.
      moteshaker man mikham dar Linux route ezafe konam switch -p dar windows kar mikard ama nemidonam vase Linux che chizi doroste !!

کامنت

Add the following line
        -------------
        route add -net 192.168.50.0 netmask 255.255.255.0 gw 192.168.100.1 eth1
        ---------------
        into

/etc/rc.d/rc.local for (Fedora/RedHat
        /etc/rc.d/boot.local (SuSE
        /etc/init.d/local (Debian) (If not there, create one with first line "#!/bin/sh"

کامنت

مگه اول چه كار مي كردين كه نميشد؟....از پست اولتون من اين برداشت رو كردم كه اين كارها رو انجام داديد

کامنت

نوشته شده توسط mss مشاهده پست
            سلام

موفق باشید.
            سلام
            من خیلی شرمنده هستم.اصلا ندیدم که شما تو بخش Linux این تاپیک رو ایجاد کردید.باز هم از همه استاتید عذر میخوام.
            موفق باشید.
            بني آدم اعضاي يكديگرند **** كه در آفرينش زيك گوهرند
            چو عضوي به درد آورد روزگار *** دگر عضوها را نماند قرار

کامنت

من همين كار رو انجام داده بودم اما وقتي كه Network Interface رو Reset ميكردم كل routing ميپريد. اما بعد از اينكه سيستم رو كلا restart كردم ديدم كه routing هايي كه تعريف كرده بودم داره كار ميكنه !!! اما علت پريدنش رو بعد از دستي reset كردن تنظيمات كارت شبكه نفهميدم.

اگر مرجعي براي ابزار مانيتورينگ cacti به فارسي ميشناسيد ممنوم ميشم معرفي كنيد.
              ابزار بسيار قوي براي مونيتور كردن شبكه هست اما خيلي هم حساس هست من براي جايي نصب كرده بودم كه تعداد خيلي زيادي اينترفيس رو مانيتور ميكردن اما با يكم حذف و اضافه كردن اينترفيس ديدم كه security و owner بر روي فايل هاي ساخته شده اشتباه هست و دستي ناچار شدم درست كنم يه مدت كار كرد دوباره وايستاد " مشكل كارم اينه كه خودم جاي ديگه هستم و دسترسي به سرور ندارم و دوستان هم يكم كنجكاو هستند"
              www.cacti.net
              http://noc.asti.dost.gov.ph/cacti/pl...cti-plugin.php
              حتما ببينيد نمونه كارش رو من شيفته سبك بودن و ساپورت نامحدود اينترفيس هاش شدم چون با PRGT محدوديت هست با Solar winds هم اگر تعداد اينترفيس ها بالا باشه پروسس بالا ميره و سيستم ميخوابه. اما اين برنامه خوبي هست. البته بعدش nagios در ضمينه ديگه فوق العاده هست.

کامنت

در حال انجام ...
              X