اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

کمک در موردکند شدن سرور

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• کمک در موردکند شدن سرور

روی یک سرور hp ویندوز 2008 r2 نسب کردم . روی host سرویس AD , DNS , Hyper-v راندازی کردم
    بعد به ترتیب ماشین های زیر را راه اندازی کردم
    vm 1 = tmg
    vm 2 = antivirus
    vm 3 = نرم افزار حسابداری
    vm 4 = نرم افزار انبار

vm 5= نرم افزار کارگزینی

تا بعد از نصب و تکمیل ماشین ها همه چیز عالی بود اما بعد از زیر بار رفتن سرور سرعت host خیلی افت کرد به طوری که کنسول AD میخوام باز کنم حدودا 10 ثانیه طول میکشه و حتی روی یوزر میخوام تغیرات بدم خیلی کنده

مشخصات سرور:

HP DL380-G8
    CPU = 2*Intel Xeon E5-2620
    RAM = 32 GB
    H.D.D = 4*600GB (RAID 5) = 1.7GB

درضمن این شبکه 50 عدد کاربر دارد

احتمالا یکی از منابعتون کم اورده و سیستم دچار bottleneck شده

ببینید مقدار استفاده ram ,cpu و هارد هر کدام چقدره
    من حدسم بیشتر به هارده،ممکنه سرعتش خوب نباشه و یا اینکه رید مشکل داره
    البته باید کامل بررسی کنید
    یه چیزی همه ویندوز های دیگه هم 2008 هست؟

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
      احتمالا یکی از منابعتون کم اورده و سیستم دچار bottleneck شده

ببینید مقدار استفاده ram ,cpu و هارد هر کدام چقدره
      من حدسم بیشتر به هارده،ممکنه سرعتش خوب نباشه و یا اینکه رید مشکل داره
      البته باید کامل بررسی کنید
      یه چیزی همه ویندوز های دیگه هم 2008 هست؟
      1 - در task manager قسمت performance که میرم مقدار کارکرد cpu از 5 تا 10 درصد و ram از 32 گیگا فقط 1 گیگ خالی هست.
      2 - هارد همه HP 600GB 6G SAS 10K هستن
      3 - بله همه ویندوز ها 2008 r2 هستن.
      حالا فکر میکنید مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      آخرین ویرایش توسط nader_ha96; در تاریخ/ساعت 2013/12/08, 11:02 PM.

کامنت

با توجه به اینکه 5 تا vm همزمان داری به نظر من رم کم اوردی.1 گیگ از 32 گیگ مانده اولین نشانه هست.به نظر من در قسمت performance میتونی اطلاعات بیشتری بدست بیاری.البته باز دوستان بیشتر میتونند راهنمایی کنند.
        خدایا مرا آن ده که مرا آن به

کامنت

نوشته شده توسط baby27784 مشاهده پست
          با توجه به اینکه 5 تا vm همزمان داری به نظر من رم کم اوردی.1 گیگ از 32 گیگ مانده اولین نشانه هست.به نظر من در قسمت performance میتونی اطلاعات بیشتری بدست بیاری.البته باز دوستان بیشتر میتونند راهنمایی کنند.
          از کدوم قسمت
          performance اطلاعات میخوایید
          بگوید تا بگم

کامنت

یکی از سرورهای مجازی خاموش کنید و ببینید چه تغییری حاصل می شود

کامنت

Optimizing Performance on Hyper-V

6Best Practices for Physical Servers Hosting Hyper-V Roles

http://technet.microsoft.com/en-us/m.../dd744830.aspx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Optimizing Performance on Hyper-V

http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...v=bts.10).aspx

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Performance Tuning Guidelines for previous versions of Windows Server

http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...dware/dn529134

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Measuring Performance on Hyper-V

http://msdn.microsoft.com/en-US/libr...v=bts.10).aspx

موفق باشید
              آخرین ویرایش توسط pe_zamanian; در تاریخ/ساعت 2013/12/09, 06:32 PM.
              MCP,MCSA/sec,MCSE/sec,MCTS,MCSA2008,MCITP:CS & EA ,Microsoft Certified Solution Associate,CCA

کامنت

نوشته شده توسط nader_ha96 مشاهده پست
                1 - در task manager قسمت performance که میرم مقدار کارکرد cpu از 5 تا 10 درصد و ram از 32 گیگا فقط 1 گیگ خالی هست.
                2 - هارد همه HP 600GB 6G SAS 10K هستن
                3 - بله همه ویندوز ها 2008 r2 هستن.
                حالا فکر میکنید مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Measuring Memory Performance

Use the following performance monitor counters to measure the impact of available memory on the performance of a guest operating system installed on a Hyper-V virtual machine:
                • [*=left]Measure available memory on the Hyper-V host operating system – The amount of physical memory available to the Hyper-V host operating system can be determined by monitoring the “\Memory\Available MBytes” performance monitor counter on the physical computer. This counter reports the amount of free physical memory available to the host operating system. Use the following rules of thumb when evaluating available physical memory available to the host operating system:

• [*=left]
                  • \Memory\Available Mbytes – Available MBytes measures the amount of physical memory available to processes running on the computer, as a percentage of physical memory installed on the computer. The following guidelines apply when measuring the value of this performance monitor counter:
                    • 50% of free memory available or more = Healthy
                    • 25% of free memory available = Monitor
                    • 10% of free memory available = Warning
                    • Less than 5% of free memory available = Critical, performance will be adversely affected

• \Memory\Pages/sec – This performance monitor counter measures the rate at which pages are read from or written to disk to resolve hard page faults. To resolve hard page faults, the operating system must swap the contents of memory to disk, which negatively impacts performance. A high number of pages per second in correlation with low available physical memory may indicate a lack of physical memory. The following guidelines apply when measuring the value of this performance monitor counter:
                    • Less than 500 = Healthy
                    • 500 - 1000 = Monitor or Caution
                    • Greater than 1000 = Critical, performance will be adversely affected

For more information about the impact of available physical memory on application server performance, see the Exchange Server 2003 Help topic “Ruling Out Memory-Bound Problems” athttp://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=121056.

[*=left]Measure available memory on the guest operating system – Memory that is available to the guest operating systems can be measured with the same performance monitor counters used to measure memory available to the Hyper-V host operating system.

آخرین ویرایش توسط pe_zamanian; در تاریخ/ساعت 2013/12/10, 09:17 AM.
                MCP,MCSA/sec,MCSE/sec,MCTS,MCSA2008,MCITP:CS & EA ,Microsoft Certified Solution Associate,CCA

کامنت

در حال انجام ...
                X