اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل با سطخ دسترسی یوزر

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل با سطخ دسترسی یوزر

سلام دوستان یک شبکه دومین کوچکی در یک شرکتی بود که من برای کمتر شدن زحمت حودم یوزر هر کاربری رو ادمین لوکال کرده بودم روی کامپیوتر خودش.
    حالا بنا به دلایلی تصمیم گرفته شده از ادمین بودن در بیان.مشکلی که پس از این کار برای یکی از سیستمها پیش اومده اینه که روی این سیستم نرم افزاری نصب هست که متصل میشه به دستگاه ساعت زنی شرکت و اطلاعات درون اون رو روزانه تخلیه میکنه ولی از وقتی که یوزر رو از ادمین بودن در اوردم دیگه نمیتونه به دستگاه کانکت شه و زمانیکه دوباره ادمینش میکنم درست میشه چطور میتونم این مشکل رو بدون ادمین کردن یوزر برطرف کنم؟

عضو گروه power users کنید
    کلا باید ببینید چه نیازمندی هایی داره واون پرمیشن ها را تک به تک بهش بدید

کامنت

کلا باید ببینید چه نیازمندی هایی داره واون پرمیشن ها را تک به تک بهش بدید
      چطور میتونم این رو بفهمم؟پشتیبانی شرکتش هم چیزی نمیدونستن

کامنت

باید تست کنید ببینید فقط نیاز داره به پوشه های خودش دسترسی داشته باشه یا پوشه های سیستمی هم می خواد
        برای تست فقط به پوشه خودش پرمیشن بدید ببینید چی میشه

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
          باید تست کنید ببینید فقط نیاز داره به پوشه های خودش دسترسی داشته باشه یا پوشه های سیستمی هم می خواد
          برای تست فقط به پوشه خودش پرمیشن بدید ببینید چی میشه
          یعنی به نظر شما مشکل از NTFS Permission هاست؟به User Right ها ربطی نداره؟

کامنت

بستگی به نوع برنامه نویسی داره،برنامه ای هست که با یوزر مهمان هم کار می کنه و برنامه ای فقط با ادمین کار می کنه به خاطر دسترسی هایی که نیاز داره به سیستم عامل

کامنت

این نرم افزار رو با دادن NTFS Permission به فولدری که فایل دیتابییس برنامه در اون قرار داشت حل شد

سیستم دیگه ای هست که روش یه برنامه ساده برای تبدیل تاریخ افیس به هجری شمسی داره که اون هم از کار می افته وقتی یوزر روی سیستم ادمین نیست.این رو نمیدونم چظور حلش کنم

کامنت

حدس می زنم به یک سری dll های مربوط به تاریخ نیاز داره دسترسی داشته باشد

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
                  حدس می زنم به یک سری dll های مربوط به تاریخ نیاز داره دسترسی داشته باشد
                  پس لابد اگه بیام به فولدر system32 بهش دسترسی بدم مشملش خواهد شد؟

کامنت

باید دید این اطلاعات در فایل های office هست یا ویندوز
                    یک برنامه software tracker اگر پیدا کنید کاملا می توانید متوجه شوید که به چه فایل هایی نیاز است دسترسی دهید
                    من اسم برنامه را فراموش کرده ام متاسفانه

کامنت

ببینید نرم افزار مورد استفاده من Edsoft jalali هست البته نسخه کرک شده اش.من اومدم به کل درایو c به کاربر درسترسی modify دادم اما باز مشکل پابرجاس.زمانی که با یوزری که ادمین نیست میخوام نرم افزار رو اجرا کنم این ارور رو میده:

همینطور که در تصویر مشخصه از یک سرویس به نام Edsoft injection Service داره نام میبره اما وقتی داخل services ویندوز میشم اثری از این سرویس نیست..

یک برنامه software tracker اگر پیدا کنید کاملا می توانید متوجه شوید که به چه فایل هایی نیاز است دسترسی دهید
                      در این مورد هم سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم متاسفانه

کامنت

یکسری راه به ذهنم رسید نمیدونم عملی هستن یا نه؟

میشه یک اسگریپت نوشت و گذاشت توی استارت اپ تا همیشه با یوزر ادمین اجرا بشه این نرم افزار؟

روی ایکن نرم افزار که راست کلیک میکنمی گزینه run as admin هست نمیشه کاری کرد همیشه با مجوز ادمین اجرا شه؟

از Task scheduler نمیشه استفاده کرد؟

کامنت

Here is your Answer

مشکل برنامه ای که با یوزر ادمین کار میکند ولی با یوزر نرمال کار نمیکند
                          کد:
                          http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/12078.fa-ir.aspx
                          !Have fun
                          داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

کامنت

این یک راه حل اسان و عملی برای همچین مشکلی:

http://www.robotronic.de/guidance.html

کامنت

روش خوبی نیست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

کامنت

در حال انجام ...
                              X