اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

ساخت winpe

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • ساخت winpe

  امروز می خواهیم ساخت ابزاری را به شما دوستان عزیز آموزش بدیم که بسیار مفید هست و در خیلی از مواقع به ما کمک شایانی می کنه.
  به علاوه اینکه ساخت این ابزار هم با خود شما خواهد بود
  یک بار این ابزار را می سازید و همیشه استفاده می کنید و در خیلی از موارد نیاز شما به استفاده از نرم افزار های 3party را مرتفع می کنه
  این ابزار winpe نام داره و بسیار پرکاربرد است.
  از کاربردهای این ابزار :
  1- پارتیشن بندی هارد خام ، یا تغییر در پارتیشن هاردی که پارتیشن بندی شده
  ممکنه شما بخواهید قبل از نصب ویندوز هارد خود را پارتیشن بندی کنید ، می توانید به جای استفاده از نرم افزارهای سنگین از این ابزار سبک استفاده کنید.
  2- یا اینکه بر روی هارد شما در حال حاضر ویندوزی وجود ندارد و شما قصد دارید در هارد خود فایل هایی را از طریق شبکه کپی کنید ، بااین ابزار می توانید به کارت شبکه خود در حالی که هیچ سیستم عاملی ندارید IP تنظیم کنید و به این ترتیب از منابع شبکه استفاده کنید.
  3- یا اینکه می توانید ویندوز را برروی هارد نصب کنید ، نرم افزارهایی که نیاز دارید را هم بر روی سیستم عامل نصب کنید و بعد از آن image بگیرید ، و در پارتیشن دیگری از هارد کپی کنید و زمانی که برای سیستم عامل شما مشکل غیر قابل حلی پیش آمد از این روش استفاده کنید تا image را با تمام نرم افزار ها بر گردانید .
  4- ممکن است برای شما پیش آمده باشد که ویندوز شما دچار مشکل شده و load نمی کند ، اما شما قبل از نصب ویندوز و فرمت به فایل هایی که درون پارتیشن نیاز دارید ، winpe می تواند به شما کمک کند.
  5- یا سیستم شما موقع load شدن به شما error داده که نمی تواند load کند و شما دنبال راه حلی می گردید که مشکل را برطرف کنید و ...
  ....
  این موارد بخشی از عملکرد این ابزار کم حجم است .
  برای ساخت این ابزار شما نیاز به WAIK دارید ، می توانید این ابزار را از سایت مایکروسافت به راحتی دانلود کنید که به صورت رایگان در سایت مایکروسافت قرار دارد ، حجمش در حدود 1.7G است.

  برای ادامه مطلب می توانید فایل pdf را دانلود بفرمایید.
در حال انجام ...
X