اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

اعمال نشدن گروپ پالیسی

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• اعمال نشدن گروپ پالیسی

سلام دوستان توی شبکه دومین یه سیستم دارم که تازه روش ویندوز xp سرویس پک 3 نصب کردم..وقتی روی این سیستم دستور Gpupate رو برای اعمال شدن پالیسی ها میزنم بر خلاف روال همیشگی که حداقل یه چند ثانیه طول میکشه تا پالیسی ها اپدیت بشن بلافاصله بعد از اینکه کلید Enter رو میزنم عبارت computer configuration update successfully و user configuration update successfully میاد بدون اینکه پالیسی ها اعمال بشه.البته سایر سیستم ها چنین مشکلی ندارند.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

روی sp3 های دیگه میشکل نداره؟
    dns را فراموش نکردید وارد کنید؟

کامنت

نه همه اوکی هستند dns هم مشکل نداره چون راحت جوین شد به دومین

کامنت

این پالیسی که اعمال کردید فقط روی این کلاینت با ویندوز xp اعمال نمی شود یا روی سایر کلاینت های xp هم به همین صورت می باشد؟
        am virgo
        Bonne chance

کامنت

مساله اعمال شدن یا نشدن نبود مشکل این بود که با زدن دستور gpupdate ارور میداد

کامنت

سلام دوستان توی شبکه دومین یه سیستم دارم که تازه روش ویندوز xp سرویس پک 3 نصب کردم..وقتی روی این سیستم دستور Gpupate رو برای اعمال شدن پالیسی ها میزنم بر خلاف روال همیشگی که حداقل یه چند ثانیه طول میکشه تا پالیسی ها اپدیت بشن بلافاصله بعد از اینکه کلید Enter رو میزنم عبارت computer configuration update successfully و user configuration update successfully میاد
            تا این قسمت از پستتون پیغام خطایی که وجد ندارد!
            am virgo
            Bonne chance

کامنت

خق با شماست چون من بعد از این به این مشکل خوردم و یه تاپیک دیگه زدم خودم یه لحظه فکر کردم تو اون یکی تاپیک داریم بحص میکنیم:

http://www.forum.persianadmins.ir/sh...7-Group-Policy

کامنت

در حال انجام ...
              X