اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

Remote desktop

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • Remote desktop

  Remote Desktop یکی از مزایای شبکه های کامپیوتری Share کردن اطلاعات است. بنابراین User ها بدون نیاز به Flash , CD,… به دیتای Share شده ی سایر کامپیوترهای داخل شبکه دسترسی دارند.
  اما زمانی نیاز به دسترسی به کامپیوتر و سیستم عامل پیش می آید، مثلا کارشناس کامپیوتری را در نظر بگیرید که چندین سیستم را مدیریت و مشکلات سیستم ها را برطرف می کند.
  اینکه به صورت فیزیکی بخواهد پشت همه سیستم ها برود، کاری زمانگیر و خسته کننده می باشد. یکی از ویژگی های ویندوز قابلیتی است به نام Remote Desktop.
  با استفاده ازاین قابلیت شما می توانید بدون اینکه نیاز به حضور در پشت سیستم های دیگری داشته باشید آنها را مدیریت کنید و Desktop سیستم را در اختیار داشته باشید.
  پس مهمترین ویژگی Remote Desktop قابلیت مدیریتی آن است.
  اما برای استفاده از این سرویس نیاز به چند کار می باشد، یک اینکه کامپیوترها از لحاظ شبکه مشکلی نداشته باشند ، دوم اینکه به دلیل اینکه Firewall به صورت پیش فرض پورت های ورودی از جمله 3389 که مربوط به Remote Desktop است را می بندد، پس باید Firewall را خاموش کرد. و یا اینکه پورت مورد نظر را از حالت Block خرج کرد.
  و سومین کار این است که باید اجازه Remote از طرف کامیوتر مقصد صادر شده باشد.
  در این مقاله در ابتدا ما قصد داریم نحوه تنظیمات Remote Desktop را آموزش دهیم و در ادامه مشکل محدودیتRemote Desktop را برطرف کنیم.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید فایل pdf را از لینک زیر دانلود بفرمایید:

در حال انجام ...
X