اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

Blocked Sites rule do not apply in Google Chrome

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• Blocked Sites rule do not apply in Google Chrome

با سلام دوستان من از isa 2006 en استفاده میکنم و کلاینتهام از نوع firewall clinet هستند و یکسری سایت که بیشترشون میل سرور هستند مثل جی میل و یاهو و ... هستند Filter کردم این فیلترینگ زمانی اعمال میشود که کاربران با ie کار کنند وقتی که با chrome کار میکنند میتوانند تمامی سایتهای Filter شده را باز کنند البته سرچ کردم و تو بیشتر article ها گفته شده بود که از توی تنظیمات کروم قسمت Proxyسرور تنظیمات فعال شود که این کار را هم کردم اما نشد متاسفانه نمیتوانم نرم افزار کروم را هم پاک کنم چون کاربران بنا به دلیلی باید با این نرم افزار کار کنندممنون میشم راهنمایی کنید.
    آخرین ویرایش توسط samira_s; در تاریخ/ساعت 2014/03/03, 01:02 PM.

چطوری filt-er کردید؟رول چطوری نوشتید؟
    آخرین ویرایش توسط tapesh; در تاریخ/ساعت 2014/03/04, 02:44 PM.

کامنت

نوشته شده توسط tapesh مشاهده پست
      چطوری filt-er کردید؟رول چطوری نوشتید؟
      ممنون از اینکه جواب دادید

به این شکل نوشتم:
      deny all outband trafic from internal to my selected URL applied to selected users +exception users

کامنت

باسلام

رولی که نوشتید درست هست علت اینکه اعمال نمیشه برای اینه که مرورگر کروم script auto configuration را ساپورت نمیکنه برای امتحانش هم توی تنظیمات پ روک س ی برید و اون اسکریپت را غیر فعال کنید میبینید که اعمال میشه توصیه من اینه که از طریق gpmc تنظیمات پر و کسی را به ie اعمال کنید البته قسمت استفاده از template default را انتخاب کنید تیک auto detect را هم بردارید.
        آخرین ویرایش توسط imansat; در تاریخ/ساعت 2014/03/05, 08:09 PM.
        IMAN SALAMATI---- MCP-MCSA2003-MCSE-MCITP-MCSA2012-CCNA-CCNP-CEH

کامنت

در حال انجام ...
        X