اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

دسترسی به vpn و iis

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• دسترسی به vpn و iis

سلام فرض کنید چند تا سوییچ داریم که به یه روتر وصله و روتر هم به مودم به اینترنت حالا اگه بخوایم vpn بزنیم به شبکه این سرور vpn باید کجا قرار بگیره و هم چنین فرض کنید اتوماسیون هم داریم حالا ای پی ولید روی هردو ست کنم؟ یا رو مودم؟ چه جوری بهش دسترسی داشته باشم؟!

ا

شما چند تا ip دارید؟
    معمولا بهتر ان است که از port forwarding برای پابلیش کردن اتوماسیون استفاده کنید ،مثلا فقط port 80 را پابلیش کنید
    روی سرور vpn بهتر است که ip پابلیک تنظیم کنید

کامنت

دو تا آی پی یعنی یه آی پی ست کنم روی مودم بعد مودم رو وصل کنم به vpn سرور و دوباره رو کارت شبکه vpn سرور آی پی دوم را ست کنم؟ اگر vpn سرور در درون شبکه بود چه؟ خط تلفن رو مستقیم وصل کنم به vpn سرور و رو کارت شبکش آی پی ست کنم بعد اونوقت روی یه خط تلفن می شه دو تا آی پی ست کرد؟ در ضمن من تو مودم می خوام آی پی ولید ست کنم کار نمی کنه در قسمت static ip آی پی رو وارد می کنم اما ظاهرا باید گیت وی و dns رو باید وارد کنم که جایی نداره من وارد کنم!

کامنت

شما یک خورده مسایل را با هم قاطی کردید دوست عزیز
        اول اینکه اینترنت شما روی سیستم تلفن به تنهایی نمیاد،تلفن + مودم هست که اینترنت شما را تامین میکنه
        بعد 2 تا ای پی شما احتمالا روت شما،بپرسید از isp چون مهمه
        شما باید بگید که 2 تا ای پی براتون روی کانکشن pppoe روت کنند

کامنت

یعنی به روتر می خوان اینترنت بدن باید حتما مودم هم باشه ولی من خیلی جاها دیدم مستقیم وصل می کنند و nat رو روی روتر راه اندازی می کنند!!

کامنت

مگه شما adsl نداری؟
            اونها سرویس را جور دیگری گرفتن

کامنت

بله adsl دارم میشه یه توضیح بفرمایید !! یعنی تبدیل rj11 به rj45 هم استفاده کنم نمیشه ؟ حتما باید مودم باشه؟

کامنت

نه نمیشه،حتما شما به مودم adsl نیاز دارید

کامنت

اونا که مستقیم گرفتن چه جوریه؟!

کامنت

وایرلس،فیبر و ...

کامنت

یا کانکشن pppoe را روی روتر بزنید و مودم را در حالت بریج قرار دهید که ip public مستقیما روی روتر قرار گیرد جهت تنظیم تانل

کامنت

در حال انجام ...
                      X