اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

راهنمایی جهت ارائه دو سرویس همزمان با یک پورت مشترک روی یک سرور

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• راهنمایی جهت ارائه دو سرویس همزمان با یک پورت مشترک روی یک سرور

سلام دوستان.

من یک سرور lync دارم , یک dc دارم که lync بهش جوین هست. یک سرور هم دارم که از طریق پورت 443 کار پر....سی سرور رو انجام میده.
    اینرو هم بگم که تمام این سرورها مجازی هستند روی یک سرور فیزیکی نصب شده اند
    همونطور که مطلع هستید در lync یکی از پورتهایی که استفاده میشه 443 هست. حالا این سرور ها رو میخوام در اینترنت publish کنم. یه valid ip هم بیشتر ندارم. حالا جهت port forwarding به مشکل برخوردم چون دو تا سرور روی پورت 443 دارم. دوستان اگر راهی دارن ارائه بدن.
    حتی اگر لازم باشه میتونم پر...سی سرور رو هم روی خود سرور lync نصب کنم چون یه برنامه کوچیک بیشتر نیست. ولی بازم دوتا سرویس روی یه پورت مشترک روی یک سرور میشه و اختلال بوجود میاد.

لطفا راهنمایی کنین

شما باید یکی را روی پورت دیگری forward کنید
    فرضا اگر وب باشد و از پورت 5555 استفاده شده باشد، برای دسترسی بدین صورت باید عمل کنید
    https://ip-address:5555

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
      شما باید یکی را روی پورت دیگری forward کنید
      فرضا اگر وب باشد و از پورت 5555 استفاده شده باشد، برای دسترسی بدین صورت باید عمل کنید
      https://ip-address:5555
      متاسفانه نمیتونم پورت 443 برای پر....سی سرور رو تغییر بدم چون فقط رو اون پورت کار میکنه. lync هم چون بحث certificate داره فقط رو 443 کار میکنه.
      حتما یه راه دیگه ای باید وجود داشته باشه. من سرور هایی دیدم که با یه valid ip و سرویسهایی با پورت مشترک دارن سرویس هی کنن.
      لطفا کسانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن

کامنت

کسی نظری نداره؟

کامنت

روی یک پورت که 2 تا سرویس امکان نداره،مگر اینکه شما پیش فرض بزارید بروی پر-و-کسی و بعد اون بتونه پکت های سرویس دیگر رو تشخیص بده و بفرسته برای اون،تنها راه اینه

کامنت

مواردی که می فرمایید دیدین دقیقا ذکر میکنید
            با شماره پورت و دو سرویس همزمان روی همان پورت؟
            منم فکر نمی کنم که با این شیوه قابل انجام باشد

کامنت

در حال انجام ...
            X