اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل دریافت و ارسال ایمیل در exchange2013

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل دریافت و ارسال ایمیل در exchange2013

سلام وضعیت قبل از نصب ۲۰۱۳:Role میل باکس ۲۰۱۰روی یک سرور ۲۰۰۸R2 و role هاب و کلاینت اکسس ۲۰۱۰ روی سرور ۲۰۰۸R2دیگر نصب است و بدون مشکل کار میکند سرور edge وجود ندارد.وضعیت فعلی بعد از نصب ۲۰۱۳ در کنار ۲۰۱۰ فعلی:Role میل باکس و کلاینت اکسس روی یک سرور ۲۰۰۸R2 و role edge server روی یک سرور دیگر . دستورات مربوط به اتصال این ۲ سرور انجام و نتیجه edge sync با موفقیت انجام شده استمشکل:یک ایمیل جدید در میل باکس جدید ساخته شد و یک ایمیل دیگر از میل باکس ۲۰۱۰ به میل باکس ۲۰۱۳ migrate شد از هر ۲ ایمیل به ایمیل gmail بدون مشکل ایمیل می فرستد ولی وقتی از wireshark روی سرو edge استفاده میکنم و ترافیک رو مانیتور میکنم در کمال تعجب هیچگونه ترافیکی از سوی سرور میل باکس و کلاینت اکسس ۲۰۱۳ به سمت سرور edge ارسال نمی شود و در عوض این ترافیک به سمت هاب سرور ۲۰۱۰ ارسال می شود لطفا راهنمایی کنید چگونه ترافیک رو از سمت میل باکس و کلاینت اکسس به جای هاب ۲۰۱۰ به سمت edge 2013 بفرستم

نوشته شده توسط khashayarm مشاهده پست
    سلام وضعیت قبل از نصب ۲۰۱۳:Role میل باکس ۲۰۱۰روی یک سرور ۲۰۰۸R2 و role هاب و کلاینت اکسس ۲۰۱۰ روی سرور ۲۰۰۸R2دیگر نصب است و بدون مشکل کار میکند سرور edge وجود ندارد.وضعیت فعلی بعد از نصب ۲۰۱۳ در کنار ۲۰۱۰ فعلی:Role میل باکس و کلاینت اکسس روی یک سرور ۲۰۰۸R2 و role edge server روی یک سرور دیگر . دستورات مربوط به اتصال این ۲ سرور انجام و نتیجه edge sync با موفقیت انجام شده استمشکل:یک ایمیل جدید در میل باکس جدید ساخته شد و یک ایمیل دیگر از میل باکس ۲۰۱۰ به میل باکس ۲۰۱۳ migrate شد از هر ۲ ایمیل به ایمیل gmail بدون مشکل ایمیل می فرستد ولی وقتی از wireshark روی سرو edge استفاده میکنم و ترافیک رو مانیتور میکنم در کمال تعجب هیچگونه ترافیکی از سوی سرور میل باکس و کلاینت اکسس ۲۰۱۳ به سمت سرور edge ارسال نمی شود و در عوض این ترافیک به سمت هاب سرور ۲۰۱۰ ارسال می شود لطفا راهنمایی کنید چگونه ترافیک رو از سمت میل باکس و کلاینت اکسس به جای هاب ۲۰۱۰ به سمت edge 2013 بفرستم
    این سایت ادمین نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ دریغ از یه جواب

کامنت

1-وظیفه مدیران مدیریت این سایت هست نه جواب دادن به سوالات
      2-بعضی مشکلات یا باید برای خود ادم پیش اومده باشه که اگه کسی گفت راهنمایی کنی یا تا مشاهده نکنی قابل حل نیست،احتمالا مشکل شما برای دوستانی که پست شما مشاهده کردن قابل لمس نبوده

کامنت

How to Search Message Tracking Logs

نوشته شده توسط khashayarm مشاهده پست
        این سایت ادمین نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ دریغ از یه جواب
        khashayarm گرامی من حتی اگر پشتیبانی فنی با پرداخت حق اشتراک از جایی رو داشته باشم هم به خودم اجازه نمیدم بازخواست کنم شما رو نمیدونم.

شما اصل مشکل رو دقیق نگفتید کجا پیغام خطا دریافت میکنید ؟ و چه پیغامی دقیقا ؟ آیا NDR دریافت میکنید؟

Track messages with delivery reports

http://technet.microsoft.com/en-us/l...xchg.150).aspx
        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

How to Search Message Tracking Logs

http://technet.microsoft.com/en-us/l...EXCHG.80).aspx
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Mail Flow

http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa996349(v=exchg.150).aspx

موفق باشید
        آخرین ویرایش توسط pe_zamanian; در تاریخ/ساعت 2014/05/13, 07:42 PM.
        MCP,MCSA/sec,MCSE/sec,MCTS,MCSA2008,MCITP:CS & EA ,Microsoft Certified Solution Associate,CCA

کامنت

سلام دوست عزیز اولا من کسی رو بازخواست نکردم انتظار داشتم قبل از اینکه بگم کسی اینجا جواب میده یا نه این جواب ها رو میدیدم این سوال وقتی اینجا مطرح میشه بیشتر برای اینه که ادم بفهمه این مشکل عمومیه یا یه کیسه خاصه. انتظار حل رو نداشتم ضمنا تو سوالم گفتم که هیچ اروری ندارم و میل از طریق رول میل باکس ۲۰۱۳ به هاب ۲۰۱۰ ارسال و بعد به مقصد میرسه و میل به سمت edge 2013 نمیرسه. دوما اگه حتی به من میگفتن شما باید قرارداد پشتیبانی ببندید خیلی خیلی خوب بود تا اینکه بدون جواب بمونه
          بازم ممنون

کامنت

در حال انجام ...
          X