اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

اشتراک اینترنت بین دو لب تاپ از طریق وایرلس

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• [سوال] اشتراک اینترنت بین دو لب تاپ از طریق وایرلس

سلام
    من اینترنت رو از طریق isa بین کاربران به اشتراک گذاشتم.
    حالا یکی از کاربران از طریق laptop اینترنت رو در یافت میکنه(از طریق کابل)،سئوالم اینه که آیا میشه اینترنت رو از طریق این laptop برای یک laptop دیگه از طریق وایرلس به اشتراک گذاشت.
    laptop کی اینترنت داره تو شبکه است ولی laptop دومی که میخوام دارای اینترنت باشه تو شبکه نیست.

بله میشه به اشتراک بزاره فقط باید لپ تاپ ارسال کننده یک ad hoc ایجاد کنه و بره داخل تنظیمات local area conection و به اشتراک بزاره local area را روی wirless
    CCNA,CCNP ,...

کامنت

باتشکر
      میشه جزئیات و نحوه انجامش رو توضیح بدهید.(در حد مبتدی) در ویندوز 7

کامنت

برو تو کنترل پنل بعد تو قسمت network and shairing اون وسط صفحه یک گزینه داره به نام setup a new conection or network یک قسمت باز میشه توش setup a network را بزن یک ویزارد میاد از طریق اون ad hoc را بساز
        بعد از اون باید از طریق اون یکی لپ تاپ بهش وصل بشی حال میای تو لپ تاپ که روش ad hoc را ساختی میری دوباره تو قسمت setup a new conection or network تو وسط صفحه روی local area conection کلیک بزن برو تو سربرگ shairing یک commen box اون وسط هست بزارش روی وایرلس چند تا تیکم قبلش هست باید اونها را بزنی

این را من تو ذهنم هست الان ویندوز xp جلوم دارم شاید گزینه ها را اشتباه نوشته باشم با یکم تغییر همه چیز درسته
        CCNA,CCNP ,...

کامنت

در حال انجام ...
        X