اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

راهنمایی در خصوص راه اندازی دامین کنترلر

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• راهنمایی در خصوص راه اندازی دامین کنترلر

سلام و وقت بخیر
    دوستان برای حدود 200 کاربر میخواهم دامین راه اندازی کنم
    میشه راه اندازی کنید که چه سیاست هایی رو باید لحاظ کنم
    و اینکه چگونه رول ها رو باید بنویسم
    آیا امکانش هست دسترسی به سرویس ها و سرورها رو فقط برای کاربران عضو دامین باز بذارم ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    من فقط دامین رو راه انداختم و در حال اضافه کردن کاربران به صورت دستی هستم
    آیا لازمه که نام کاربری و رمز عبور برای همه کاربران ایجاد کنم یا با همون نام کاربری و رمز عبور سیستم بعد از اتصال به دامین وارد ویندوز بشوند ؟

من تو شبکه یه سایت به آدرس company.com دارم نام دامین رو هم گذاشتم company.com بعد تو dns که اون هم روی همین سرور هست alias ایجاد کردم
    تو dhcp هم تعریف شده کاربرا به سمت dns هدایت بشند اما از اون وقتکه اینکارو انجام دادم یک مقدار اختلال بوجود آمده. دلیلش چیه ؟

و اینکه دامین و دی ان اس و دی اچ سی پی با هم روی یک سرور باشند بهتره یا جدا جدا ؟

متشکرم
    www.lordly.ir پادشاه ترفندها www.liferayiran.com لایفری ایران

Domain Controller Implementation

موفق باشید
    MCP,MCSA/sec,MCSE/sec,MCTS,MCSA2008,MCITP:CS & EA ,Microsoft Certified Solution Associate,CCA

کامنت

دوست من
      اگر دنبال دردسر نيستي اول توي محيط ازمايشگاهي تست کن بعد برو تو شبکه واقعي
      مشکلات زيادي خواهي داشت و اگر دانش و تجربت کم باشه خيلي خيلي اذيت ميشي
      active directory با يک دستور dcpromo نصب ميشه ولي پشتش هزاران چيز هست که شما اول بايد براش اماده باشي بعد پياده سازي کني

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
        دوست من
        اگر دنبال دردسر نيستي اول توي محيط ازمايشگاهي تست کن بعد برو تو شبکه واقعي
        مشکلات زيادي خواهي داشت و اگر دانش و تجربت کم باشه خيلي خيلي اذيت ميشي
        active directory با يک دستور dcpromo نصب ميشه ولي پشتش هزاران چيز هست که شما اول بايد براش اماده باشي بعد پياده سازي کني
        پیرو صحبت های دوستمون shiraz عزیز ، کاملا درست میگن ، به سادگی و راحت بودن کار نگاه نکن ، تصور کن از صبح که کارکنان میان و میخان به شبکه لاگ این کنن و ....... از لحاظ سخت افزار تا نرم افزار رو باید خوب و دقیق بررسی کنی تا به مشکل نخوری ، قرار این دامین بره زیر بار و سرویس بده پس حالا حالاها باید کار کنه و جواب پس بده .

کامنت

در حال انجام ...
        X